Парфюмни размисли и страсти - 255

  • 48 162
  • 746
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 974
Blue75, благодаря за отзива за Ganymede, много ми беше интересно да прочета. Simple Smile Не познавам марката, но си слагам Ганимед в списъка за проучване, звучи много добре. Heart Eyes Харесвам металически парфюми, действат ми фокусиращо. И аз много се радвам на персонализирани пратки, ръчно надписани картички и т.н. - по-малките марки обикновено правят такива мили жестове. Simple Smile
Като се заговорихме за ириси преди няколко страници, се сетих да ви питам за един ирис, който ми е интересен (притеснява ме кимионът в него обаче) - Gallivant Bukhara - някой дали е успял да го пробва вече?

# 421
  • на майната си
  • Мнения: 150
Скрит текст:
В последната седмица и в този студ, ръката и душата ме теглят към Laudano nero TT. Това е създаден за мен аромат. Голямото ми дете каза, че мирише на прополис, лекарства и гадни, сладки цветя, но след първоначалния взрив, усещам лек цитрус, меко, отлежало бренди, мед и ванилова пурета. Страхотно блиндиран парфюм. Върху кожата ми няма жестока и силна проекция, а някак си се слива и ми е перфектната аромотерапия за студеното време.

Може ли мнение за Casanova Tiziana Terenzi.
Casanova го тествах преди повече от година, може би. Ами пудрен кехлибар е за мен, нещо като мароканската пустиня на Тауър, но тук не е сух кехлибарът, а пудрест, без да е прекалено дамски. Блендат е страхотно, дори за мен върви повече в мъжка посока и си мирише на секс. Така и не реших да си взема шише, но определно ми хареса страшно много. Представянето му също беше добро, но детайли не мога да споделя, а само общи впечатления, защото беше преди доста време. С оглед на цената е хубаво да се тества преди покупка.

# 422
  • Мнения: 2 013
Може ли който познава Blue Silk Agent Provocateur да ми каже как е като развитие и трайност? Звучи ми интересно,но ако не държи цял ден ......не го искам Bowtie

# 423
  • Мнения: 841
Може ли идея за някой Montale или Mancera за мъж харесващ Valetino uomo?

# 424
  • Мнения: 2 013
Може ли идея за някой Montale или Mancera за мъж харесващ Valetino uomo?
Аз имам и нося Valentino Uomo и има и много харесвам Aoud Lemon Mint Mancera Simple Smile Нямат нищо общо,но са хубави,присъствени,интересни и лесни за харесване!

# 425
  • Бургас
  • Мнения: 5 929
Ре, Blue Silk Agent Provocateur има красива презентация на бутилка и кутия, но аромата макар и дървесен и подправкаов е ефирен и по мое мнение не е много траен и шлейфов. Върху коса държи, но все пак струва ми се, че не е съвсем твоят

# 426
  • Мнения: 2 013
Ре, Blue Silk Agent Provocateur има красива презентация на бутилка и кутия, но аромата макар и дървесен и подправкаов е ефирен и по мое мнение не е много траен и шлейфов. Върху коса държи, но все пак струва ми се, че не е съвсем твоят
Благодаря, отпада Smirk

# 427
  • Мнения: 313
Искам съвет,чудя се D.G. Light blue или Guerlian Mon Guerlian да поръчам?

# 428
  • Мнения: 521
Искам съвет,чудя се D.G. Light blue или Guerlian Mon Guerlian да поръчам?

Те са различни планети- Лайт блу е цитрусов и искрящ, траен и предимно летен.
Mon Guerlain пък е топъл и лавандулов, като меко пухкаво одеало, също много траен.

И двата имат много фланкъри, всеки по себе си различен.

# 429
  • Мнения: 313
Light blu съм го пробвала,попринцип не обичам лимон в парфюм,може би ако след време се притъпява аромата му, guerlian mon guerlian не го познавам като аромат,исках да поръчам мини тестерче,но не намирам.Лавандулата пък не я харесвам,ако тя изпъква като аромат,затова реших да задам така въпроса.

# 430
  • Мнения: 5 083
Какво харесвате?

# 431
  • Мнения: 313
Един от любимите ми е версаче брайт кристъл,друг любим различен аромат ми е elie saab girl of now

# 432
  • Мнения: 5 313
Един от любимите ми е версаче брайт кристъл
Моя колежка е така. Харесва също Ерос на Версаче и някои аромати на DKNY.

# 433
  • Мнения: 5 083
Може да пробвате и Еуфория CK , или Ейнджъл нова, ако харесвате малинена сладост

# 434
  • Мнения: 4 075
Kloe. Виждам че харесваме сходни неща.
Подобен на Girl of now бих препоръчала Quatre absolu de nuit на Bucheron. Прекрасен бадем-ванилия, но на моята кожа не застава добре иначе щях тонове от него да съм изразходила.
За свеж аромат пробвай по скоро Omnia Crystaline, Modern Muse, подобен на Light Blue e Moscino Love chic. А още по хубав от Light blue e неговата Sun версия. Към свежия лимон е прибавена и ябълка. Свеж е също Un Jardin sur Toit, но е доста скъп. Скоро бях мернала някъде тестер за 88 лева, тотален прецендент. Държи висока цена от доста време. Moschino Toy 2 е хубав, свеж чист и мирише пак малко на ябълка. Versace Dylan Blue дъщо е доста хубав парфюм. По-летен и остър мога да препоръпам Davidoff Cool water Wave 2018. Има фрнаджипани и иланг-иланг (но предуореждавам че в началото е остър, а след това кристален и нахален). Versace Versence също е хунав парфюм.
Ако харесваш парфюми с роза и такива мога да ти препоръчам.
Няма къде да се тестват повечето. Може би в Рефан или Мартинез, понеже моловете все още не работят (само лека идея, нищо нямам предвид).

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 09:58 от Lale_Lili

Общи условия

Активация на акаунт