Кой какви сериали гледа?- Новини, премиери, обсъждане - тема 29

  • 35 698
  • 739
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
На " Приятели" няма да е нова серия, а ще се съберат всички актьори и  ще говорят за сериала, ще споделят неща от кухнята и т.н.. Има разлика.

# 61
  • Мнения: 4 075
На " Приятели" няма да е нова серия, а ще се съберат всички актьори и  ще говорят за сериала, ще споделят неща от кухнята и т.н.. Има разлика.
Ох да, знам я тази специална серия и си я чакам Heart Eyes

Carolina, така е, заклетите фенове сигурно се кефят и ще чакат новите серии Hands Plus1

# 62
  • Мнения: 36 428
Аз не обичам такива завръщания - харесвам завършените истории. Ако искам да видя актьорите от даден сериал отново заедно (случвало се е), следя кон-овете. Понякога си струва. За съжаление, покрай к.в.д, това остана в миналото.

# 63
  • Мнения: 4 075
Здравейте,

Можете ли да ми препоръчате сериал на френски! Имам момиче на 15 години - 9 клас, което да призная редовно гледа сериали в Нетфликс на английски.... а на мен ми се иска да поне малко да упражнява френския си, при положение че учи в 9 ФЕГ.
Чудя се дали има популярен и харесван френски сериал. Намерих няколко в Нетфликс, но са много по-различни от холивудските продукции.

Здрасти, за съжаление не се сещам в момента да има популярен френски сериал (нека все пак и другите да кажат). Слагам линкове към три филма - романтични комедии.

https://www.imdb.com/title/tt1465487/
https://www.imdb.com/title/tt0482088/?ref_=vp_back
https://www.imdb.com/title/tt2298384/

# 64
  • Мнения: 901
На " Приятели" няма да е нова серия, а ще се съберат всички актьори и  ще говорят за сериала, ще споделят неща от кухнята и т.н.. Има разлика.

Затова и съм писала специална серия. Щяха да я снимат пред публика, но сега не знам дали ще е възможно.
За френски сериал се сещам за Call my agent, казват, че е добър. Иначе аз следя турската версия. Интересно е.

# 65
  • София
  • Мнения: 27 140
Здравейте,

Можете ли да ми препоръчате сериал на френски! Имам момиче на 15 години - 9 клас, което да призная редовно гледа сериали в Нетфликс на английски.... а на мен ми се иска да поне малко да упражнява френския си, при положение че учи в 9 ФЕГ.

Чудя се дали има популярен и харесван френски сериал. Намерих няколко в Нетфликс, но са много по-различни от холивудските продукции.


No Man's Land
https://www.imdb.com/title/tt8335218/

Не знам какъв релийз ще изтеглиш от торентите, но сериалът е френски и оригиналното аудио е френско. Аз го гледах в HBO GO, не знам дали имаш достъп до него. Там е на френски. Би трябвало да има три езика: френския, английски и кюрдски, но френския е основен в шоуто.
Самият сериал е ТОП, един от най-добрите за 2020 г.

# 66
  • София
  • Мнения: 2 970
Понеже лятото изгледах vivir sin permiso, и бях учудена колко се забавлявах, по принцип не гледам мафиотски филми, освен италиански исторически разни, но за съжаление свърши, сега преминах на турския eskiya dunyaya hukumdar olmaz. Не е теленовела, а съвсем в стила на испанския сериал.

# 67
  • Мнения: 901
В тоз Vivir главните са от El Principe. Smile Значи продължават да си снимат заедно и на същата тематика. От мафиотските ми харесва най-много Наркос. Турския Eşkiya не съм го гледала ама Октай Кайнарджа беше много добър в Kurtlar vadisi, също силен турски мафиотски сериал.

# 68
  • Мнения: 2 269
Здравейте,

Можете ли да ми препоръчате сериал на френски! Имам момиче на 15 години - 9 клас, което да призная редовно гледа сериали в Нетфликс на английски.... а на мен ми се иска да поне малко да упражнява френския си, при положение че учи в 9 ФЕГ.

Чудя се дали има популярен и харесван френски сериал. Намерих няколко в Нетфликс, но са много по-различни от холивудските продукции.
Plus belle la vie
https://www.imdb.com/title/tt0423713/
Много приятен сериал, има много серии (нещо като вечният Дързост и Красота), но засяга доста нашумели въпроси, има за тийн драми, понякога и нещо крими се появява.

# 69
  • Мнения: 31 128
Много се радвам на завръщането на Сексът и градът. Аз съм от лудите фенове. Саманта обаче ще ми липсва.

# 70
  • Мнения: 109
В момента гледам The Stand, който е ongoing и е по Кинг. Започнах също Sweet Home на Netflix, корейски, но съм до 3-ти епизод все още. Очаквах зомбита тип Train to Busan, ала не се оказа баш така. Но ще го доизгледам. С нетърпение очаквам четвърти сезон на Stranger Things, който предполагам ще излезе към края на годината (или поне се надявам).

# 71
  • Мнения: 2 104
За френски сериал мога да препоръчам новият Lupin, на мен главният герой Омар Си ми е любимец още от Intouchable (който ми е най-любимият френски филм).

# 72
  • София
  • Мнения: 27 140
Servant
мистерия/хорър/драма

https://www.imdb.com/title/tt8068860/

Продукция на Apple TV+
Изпълнителен продуцент е М. Найт Шаямалан.
Изгледах сезон 1, а след 4 дена излиза сезон 2. Даже е подновен и за 3 сезон!
10 епизода на сезон. Епизодите са по 30 минути.

Много добър, препоръчвам! Simple Smile
Класическа мистерия, точно в стила на Шаямалан (въпреки че той бе е сценарист).
Така не се разбира/разкрива всичко, много неща са обвити в някаква мистерия, макар и да се подразбра почти всичко. Много силен е каста, всички са много убедителни. Изненадах се да видя Рупърт Грийн. За жалост дори и тук не може да избяга от Рон Уизли. Wink
Общо взето сюжета е следния (няма спойлери освен един, защото всичко се разкрива още в началото на епизод 1):
Едно щастливо семейство губят бебето си, което е на няколко седмици. Майката получава шок и тежък срив. Тя забравя какво се е случило, а за да спестят мъката и взимат кукла, която да гледат като бебе. Майката не може да разбере/осъзнае разликата и приема куклата като истинското и бебе. Наемат гувернантка и откакто тя идва всичко се обръща с краката нагоре.
Скрит текст:
Изведнъж куклата оживява и отново е тяхното бебе. Всички около майката са ужасени, но продължават да играят, докато тя продължава да живее в забвение.
Коя е тази мистериозна гувернантка и какво ще се случи впоследствие не издавам.
Разбира се има някои важни нюанси около разказаното от мен, но няма да издавам.
-
7.5

# 73
  • Мнения: 13 243
За френски сериал мога да препоръчам новият Lupin, на мен главният герой Омар Си ми е любимец още от Intouchable (който ми е най-любимият френски филм).

Тези дни само суперлативи слушам за този сериал и се надявам скоро да имам време да го изгледам.

# 74
  • София
  • Мнения: 2 970
Каролина, благодаря за предложенията, записах си Blush

Като стана дума за корейски - изгледах оригинала на добрия доктор и много ми хареса. Много повече от американския.

Общи условия

Активация на акаунт