Хитринки за всякакъв случай - 26

  • 50 096
  • 773
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 758
От магазин за левче, но този е доста зареден откъм пособия за чистене, и да доста е твърд косъма на четката.
Къде се намира този магазин?

# 631
  • Мнения: 109
От магазин за левче, но този е доста зареден откъм пособия за чистене, и да доста е твърд косъма на четката.
Къде се намира този магазин?

В Хасково. Но в Интернет ми излизат подобни

https://www.24open.bg/bg/content/%D1%87%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%B0- … D1%83%D0%B3%D0%B8

https://svitoshop.top/produkt/chetka-za-pochistvane-s-dalga-drazhka-52sm/

# 632
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 066
С всякаква пластмасова четка за миене на чинии може да чистиш банята, четки има във всеки магазин за домашни потреби. Може да си ползваш и старата четка за зъби да чистиш фугите между плочките, пък и нова може да си вземеш, достатъчно са евтини. Аз последно вземах такава двустранна четка подобна на показаната на снимката от Лидъл.

# 633
  • Мнения: 219
Привет! Идвам да потърся съвет за пожълтели от стоене бели сака. Моят мъж има 2 броя такива, които са жълти на различни места. От химическото са му казали, че няма да могат да ги оправят. Петната са доста големи. Има ли някаква хитринка? Не съм пробвала още с нищо.

Последна редакция: пн, 26 апр 2021, 13:47 от sunshine33

# 634
  • Мнения: 949
Може би с прахчетата за бяло? 🤔
Всъщност аз използвах едно прахче и оправих на щерката една пожълтяла ленена рокля.
Скрит текст:

# 635
  • Мнения: 219
pavlina_hrist0va, не съм виждала тези прахчета. От къде може да се купят?
Ще пробвам, няма какво да се губи. Всъщност преди време по същия начин имах пожълтяло мое сако и от химическото не го изчистиха, но ми го взеха...После пробвах с някакъв препарат и го изпрах в пералнята и стана. Но не си спомням с какво напръсках...Беше по съвет от тази тема и явно просто го бях запомнила. Дали не беше препарат за варовик?

Последна редакция: пн, 26 апр 2021, 14:59 от sunshine33

# 636
  • Мнения: 1 381
Залях си жилетката и блузата с кафе.. напръсках с обезмаслител, но не са се изпрали.. дайте съвет с какво да пробвам?

# 637
  • Мнения: 2 961
С прах за бяло,  на максималната тепература която  позволяват саковете и дълга програма , според мен петната ще се махнат .

# 638
  • Мнения: 1 736
Пожълтели петна на бяла основа майка ми чисти с домашен сапун и/или сода. Но не зная как и какво точно прави... Кафе излиза, ако веднага след нацапването се почисти с мокра кърпичка, след обиквовеното пране не остава петно. Редовно се заливах с кафе, пътувайки за лекции, минавах с мокри и после право в пералнята както обикновено.

# 639
  • Мнения: 2 638
Да споделя, че изчистих идеално смесителите, душ кабината и фугите, дори, на банята с Фейри за съдове. Разредих с вода, за да не прави много пяна. Доволна съм, че намерих нещо, което не е с гадна миризма.

# 640
  • Велики Преслав
  • Мнения: 4 742
Да споделя, че изчистих идеално смесителите, душ кабината и фугите, дори, на банята с Фейри за съдове. Разредих с вода, за да не прави много пяна. Доволна съм, че намерих нещо, което не е с гадна миризма.
Това веро ли е? Ние я мием с Медикс.

# 641
  • Мнения: 2 638
Веро е, да.

# 642
  • Мнения: 2 961
Може ли снимка ? Защото са няколко различни видове

# 643
  • Мнения: 2 638
Незнам дали имат разлика в състава, такова ми е налично Simple Smile

# 644
  • Мнения: 2 961
Тъкмо имам същото Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт