Случи ми се нещо странно XXIV

  • 104 734
  • 912
  •   1
Отговори
# 840
  • Мнения: 3 048
Аз не съм била на нейни курсове, но я следвам в инста и има добра енергия. Силно изявена женска енергия. Това означава, че има много добра връзка със земята и съответно е балансирана и в хармония.

Нали знаете, че жените черпим сила от земята, а мъжете от жените Simple Smile
Ако ни се загуби връзката със земята, започват проблеми като паник атаки, тревожност и т.н., хормонални проблеми, трудно забременяване, проблеми с пикочо-половата система и вече другите аспекти - трудност в отношенията и т.н.
Аз си правя практики за свързване, но дори и просто да се стремим всеки ден да ходим боси по земята, да се докосване до дърво и да се храним със зеленчуци, които се развиват под земята е достатъчно за поддържане.
При сериозни проблеми вече, си трябва намеса.

Пак ще стана многословна, но ще споделя нещо интересно за чудесата, когато жена, която не може да забременее и отиде в някой манастир/свещено място и уж някоя светица и помогне и след това забременее. Или пък много се моли на бог и той я дарява с дете.
Всъщност, с молитвата успява да си възстанови връзката със земята, да се балансира и съответно вече пътят и се изчиства да забременее.
А пък онези места, които като отидеш е някой светец уж ти помогне - всъщност са места със силна земна енергия и съответно, като поседиш там, ако проблемът ти не е много сериозен, успяваш да си възстанови връзката и да се балансираш.
Това е моето усещане. Не казвам, че е така, но има логика.

Аз не вярвам в разни светци, които църквата е канонизирала, защото са промотирали догмите на дадена религия. Реално, религиите са си секти Simple Smile
Но пък без тях ще е анархия и хаос. Затова са създадени.

# 841
  • Мнения: 5 751
КРР, благодаря, за постовете.
Има няколко точки, по които не съм съвсем съгласна но винаги се радвам да те чета.
Нали не си ти Гери?😊,😃🙏
Скрит текст:
Погледнах я тази дама но интуицията ми веднага я отхвърли. Много комерсиална ми се струва. За дарбите нищо не мога да кажа.

# 842
  • Мнения: 2 809
КПП, подмина въпроса ми защо препоръчва Гери, а отхвърля Петър, при условие, че е негова ученичка. Толкова е субективно всичко.
Според мен самата КПП не е и чувала за учителя на Гергана и отхвърля на общо основание, без да има идея кой е Петър Петров.
 
Кобилкина е вървежна само в България. Гледала съм нейни видеа на английски, хората й се смеят и има защо.

# 843
  • Мнения: 5 751
КРР не е длъжна да отговори на всичките ни въпрос Hug .

# 844
  • София
  • Мнения: 1 035
Всъщност, не се знае с кого е контактувала Ванга. По-вероятно, според мен повечето ясновидци по някакъв начин влизат в Акашовите записи. Не се знае как получават информацията. Освен това, дори и Ванга няма пълна познаваемост - значи не винаги информацията е достоверна. Или пък говорят завоалирано и впоследствие има много тълкувания на това, което са казали. Много малко ясновидци казват нещо в прав текст - поне доколкото съм чела предсказания, защото аз не ходя по врачки.

Според моите разбирания /така поне аз си обяснявам нещата/ за нещата душите имат определен път, но този път не включва фиксирани събития за всяка минута от живота ти, а е по-скоро общ - трябва да ти се случат дадени ситуации, останалото е нефиксирано, нещо като уплътняване на времето. Така че ако питаш за нещо, което е нефиксирано, няма гаранция, че отговорът /вероятно верен към момента/ ще е верен, защото по-късно същото може да се промени. Действията ни между задължителните ситуации влияят на това, което може да се променя.

Мога да разкажа и още неща, но да кажем, че онлайн не ми се споделят определени неща. Само ще оставя това разсъждение по темата.

# 845
  • Мнения: 129
Познавам хора, които са ходили при Ванга. Още от вратата ги е "познавала", един баща имал две глухонеми деца и когато жена му била бременна за трето, той отишъл да пита дали и това дете ще е така. Тя му казала, че детето ще е здраво, но трябва тя да го кръсти. И наистина детето се ражда здраво. Когато му става време да се жени, тя му казва да изтегли сватбата с една седмица, защото на тази дата ще има смърт. Правят сватбата и на първоначалната дата майка му си отива.
Не съм ходила лично, не агитирам никой. Има и други интересни неща, които са ми разказвали

# 846
  • Мнения: 3 421
КРР, бях фен на Мегз и я познавам виртуално от самото и начало. В последствие се и заподнахме, както и с майка и.
Сега съм в потрес-това не е тя, направо се страхувам от нея кото и гледам сторитата.Като обсебена е. Може ли инфо/име на това, което изповядва, да прочета в нета.

# 847
  • Мнения: 4 313
Пишете,че Ванга е вредила на хората,как какво им е правила?Аз до сега на такива неща не съм подала,но не мога и да помня всичко изписано за тази жена.
Мегз ,според мен продаде бизнеса и сега е в Дубай защото се крие от прокуратурата, ако беше толкова залитнала по бялото братство щеше да си е тук  и от тук да проповядва.Иначе странна е сега,но тя винаги е била чалната.
Тези дни попаднах на младо момче в Ютюб,последовател на братството.Млад успешен програмист със собствена фирма продава всичко и сега живее в куполна къща в гората ,без ток и отдалечен от света.Карбивски и Гала също са правили репортажи за него.Казва,че заради болест е решил да смени начина си на живот,но е залитнал много.

# 848
  • Мнения: 3 048
Не съм Гери Simple Smile
Аз реално не препоръчвам никой, дори писах, че според мен е по-добре всеки сам да си води процесите.
Петър Петров го познавам, дори съм ходила на негови сеанси, но не е моят човек.
Гери е ученичка на Петър, но изобщо не "изповядва" неговата философия, нито неговите методи.
Според мен е изкарала курса, когато аха е усещала, че има нещо, но след това си е продължила сама, като черпи информация от висшия аз.
За мен Гери е мой ментор така да кажем, но неслучайно и дадох пример с моя позната, на която не успя да помогне.

Иначе Мегз винаги е била странна. За мен си има някакво психическо заболяване - може би биполярно разстройство. Винаги е била по лъжите (вкл.и сега). Заляга по крайности и е изключително лесна за манипулиране. Има печеливши бизнеси. Такива хора търсят сектите. Според мен в момента има и суицидни мисли и дано не съм права, но нищо чудно да направи скоро опит за самоубийство.
Иначе е в Бялото братство.
Аз имам двама познати, което навремето се подадоха - единият се самоубива, другият май откачи.

Междудругото, Гери не е на моето мнение за бялото братство, но това си е нейно възприятие.

Morkovel99, как вреди Ванга ли? Меси се в пътя, който си си начертал и ти променя това, което си искал да постигнеш. Също и налага един единствен изход от даден път и в крайна сметка, когато човек се настрои, чу ще стане така и става. Примерът по-горе със смъртта на майката го доказва.

# 849
  • BG-DE
  • Мнения: 5 143
Не ми е ясно, ако не е била сменена датата за сватбата и майката умира логично сватба няма да има т.е.така е трябвало да стане, а с предсказанието си Ванга променя това и този брак всъщност се случва но те пак биха могли да се оженят просто майката е нямало да присъства, може би идеята е била жената да може да бъде на сватбата.

# 850
  • Мнения: 2 508
KPP Мегз няма суицидни мисли, твърди че цялата сега била любов и иска да роди, т.е. душата ѝ сега била на вълна плодородие.
На мене не ми изглежда странна, но обяснява в едно видео как се храни, взе да дъвче чушка, а после я изплю, май нарече това сокоизвличане. Досмеша ме Simple Smile
Иначе пробудила душата си с немски будисти, има клипчета в тубата, където тя разказва за това.

# 851
  • Мнения: 5 664
Дали няма по-подходяща тема от сорта на духовни практики или нещо такова? Разбирам някой да спомене нещо, ама три страници медитации и регресии в темата за странното...

# 852
  • Мнения: 15 475
Има една обща тема, която включва(засяга) и последните разговори, много е хубава, обширна, пространна, интересна, с много теории и разсъждения, но вече никой не пише в нея. Наскоро имаше няколко поста, но не е много активна.
Ще се опитам да я намеря и ще постна линк.
Ето я: https://m.bg-mamma.com/?topic=1117103
Те са общо 4 теми, интересни са много.

# 853
  • Мнения: 19 026
Да, сектите са не толкова странни, колкото откачени.

# 854
  • Мнения: 15 475
Сектите са машина за пари. Те облагодетелстват само и единствено главата на сектата и приближените му, като те самите не вярват в това, което проповядват, те вярват само в глупостта и наивността на последователите си и в източването на последната стотинка от джоба им, злоупотребявайки с болката и надеждата на хората, нуждаещи се от помощ и подкрепа.

Общи условия

Активация на акаунт