Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Случи ми се нещо странно XXIV

• 18 243
  • 218
  •   1
Отговори
# 1
Здравейте. Имам една снимка от преди около 10 години. снимано е как котката спи в една и съща поза като сестра ми . след като качихме снимките на компютъра забелязах този крайник с изпъкналите вени, който изчезва мистериозно (по-широката част води към под завивката и няма логика). Надявам се накой да намери логично обяснение. Нямам спомен от когато е правена снимката-тоест не съм забелязала нищо нередно тогава... в стаята сме били или аз и сестра ми с котката или при нас е била и най-добрата й приятелка (тя живееше до нас и често оставаше) и така и не можем да си го обясним- никоя от нас няма подобен крайникс такива вени 

# 2
Ха! Наистина странно! Наистина прилича на човешки крак!

# 3
Може ли някак да се увеличи снимката,  за да се разгледа по -подробно?

# 4
  • в кукувиче гнездо
Лелее, ужас с тая снимка, прилича ми на дяволско копито..

# 5
  • 1444
Определено е крайник на по-възрастен човек, но как се е озовал там...Много интересно наистина. Казвате, че сте качили снимките на компютъра - от къде? В смисъл да не е правена с лентов апарат, едно време се получаваха такива наслагвания на кадри, то и сега е възможно май, не съм експерт хич, просто си гадая...

# 6
Прилича на бъг в матрицата.
Ако снимката не е обработвана и е истинска(моля, не се сърдете за проявената мнителност), си е доста интересна, странна, а за мен и направо страшна. Брр.
Пп Възможно е да се е получило и някакво наслагване наистина, но каквото и да е, изглежда страховито.

# 7
  • Far away from here...
Много интересна снимка...
И аз си мислех за наслагване на кадри, но не знам практически възможно ли е.
Прилича на мъжки крак Simple Smile - има ли мъже в семейството ви, спящи на същото легло?

# 8
  • София
Да не е на някаква кукла, играчка?
Иначе - наслагване на снимки, друго обяснение няма, наистина. Повярвайте крак няма как да се озове тъй от нищото в ... нещото Grinning

# 9
Е, Роналд, нали затова е в темата за нещо странно. По-странно, здраве му кажи! Аз увеличавах снимката - направо си е човешки крак на по-възрастен човек. При наслагване толкова ясно ли ще се появи? И то да речем, би могло да се насложи, ама това влиза под юргана бе!

# 10
  • София
Е, Роналд, нали затова е в темата за нещо странно. По-странно, здраве му кажи! Аз увеличавах снимката - направо си е човешки крак на по-възрастен човек. При наслагване толкова ясно ли ще се появи? И то да речем, би могло да се насложи, ама това влиза под юргана бе!
Ами според мен - да. Няма как да е иначе, освен ако не е играчка, кукла някаква или нещо подобно, знам ли, всякакви детски играчки има вече Grinning

"Бъг в матрицата" е за хората, които си мислят, че живеем с Нео и Тринити:) Ама не живеем с тях, та......., но това е друга тема, де.

# 11
Е, нали има разни такива теории, но по скоро за мен е преплитане на паралелности. Не знам дали е възможно, но при ограничения ни набор познания, по вероятно е да е възможно, отколкото невъзможно.
Каквото и да е, снимката определено е странна и определено е по темата.

# 12
  • Русе

Иначе - наслагване на снимки, друго обяснение няма, наистина. Повярвайте крак няма как да се озове тъй от нищото в ... нещото Grinning
Разгледах снимката с голямо увеличение. Не е наслагване, защото всичко се вписва с основната снимка - гънки на одеялото ,цветове на основата. Много странно. Вените и окосмяването са също доста реалистични, за нещо, което е друго от това което изглежда. Не мога да се сетя за тривиално обяснение

# 13
Съгласна с Амбър - не е наслагване. Наслагването е възможно и при лентови и при дигитални камери, които снимат в роу формат, но от вторият кадър нямаше да е само крак. При лентовите, експозицията на първия кадър е по-голяма, втория (обикновено) е с доста по-малка такава, става, когато не се превърти филма на следващ кадър.

В роу формат, освен, ако няма допълнителна обработка или различна настройка, двата кадъра са с еднаква или приблизителна експозиция и трябва да се виждат и двата, а не само част от единия. Не знам дали го обясних де, ама не е наслагване, то тоя крак си е направо завит  Simple Smile

Edit: Така по понеделнишки да се позабавлявам - а дали е крак или ръка? Детето на снимката е малко и слабичко и  прасеца му е по-голям от този другия Simple Smile

Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 10:06 от GlowFlow

# 14
  • на последния етаж
Интересна дискусия имаше в края на миналата тема - споменахте, че имало отделна тема. Може ли линк?

# 15
Лита, то отдавна не е писано в оная тема. Те са всъщност повече, мисля, че четири на брой и определено са много интересни. Давам ти линк към последната такава, а на първата и страничка има линкове към предходните теми:
https://m.bg-mamma.com/?topic=1117103

# 16
  • Русе
Пак гледах внимателно снимката със сина си, който се занимава с фотография. Има една черна ивица между участъка одеяло крак и леко по-тъмен нюанс на повърхността под крака. Което ме навежда към мисъл за обработка
Скрит текст:

# 17
Не виждам извънредни черни линии. То такива същите има и покрай котката, а за нея знаем, че е била там, не е добавена. Линията, която е на ръбчето на юргана, според мен е много закономерна, защото дефакто там има дупчица, този юрган не е залепен.

# 18
Ако това изобщо е крак, то той ми се вижда крив и неестествен някак... И това, с което е "обут" е много странно.
А, тази по-тъмна линия на завивката около крака, съвсем не е същата като края на завивката иначе, да. Или е сянка....

# 19
Да, и аз разсъждавам върху идеята какво би могло да е, ако не е крак. Знаем, че мозъците ни имат способността да придават познат образ на непознати обекти, така че може и да не е крак, но тъй като не прилича на нищо друго, целокупно му казахме крак... Какво би могло да е, ако не е част от човешко тяло? Нещо пластмасово и какво например? Това, което наричаме "вени" какво би могло да е?

# 20
  • Far away from here...
На мен, с тези вени, ми прилича точно на крак с изхлузен чорап... Simple Smile

# 21
  • в кукувиче гнездо
На снимката няма място да легне друг човек. Това наистина е някакво преплитане на паралелни реалности.

# 22
Според мен е сянка, източника на светлина е отгоре и малко в дясно, предполагам.
Сега ми изглежда като глезен и стъпало пъхнато под одеалото, а това кафявото - крачол. Може ли някой от другата страна да си е пъхнал крака така? N!A казва, че нямало никoй друг в стаята

# 23
Така увеличено аз виждам човек, седнал на пода, който си промъква ръката под юргана до пръстите - те  са под завивката. Рамото е облечено в кафявата блузка.

# 24
Да, но, ако е ръка, то тя е много несъразмерна - хилава в рамото, а разширяваща се към лакътя и китката. Не мисля, че е ръка.

# 25
Не искам да обиждам нечии крака, ама не приличат много на такива. Тази буца, която се пада по средата, всъщност коляно ли е? Издадената вена, всъщност на бедрото ли трябва да се води?  Долната половина, която спада към кафявото терличе (не знам какво е), изобщо не пасва с горната. Прекалено е гладка, за да е част от крак с такива буци и вени. С шкурка ли са минавани тези ахилеси, ако са такива?
Какво гледам, по дяволите?!

# 26
Хора, стъпало е това, пръстите са под юргана. Иначе притежателя на крака вероятно е момиче/жена:)

# 27
Леглото към краката на момичето, точно в средата има едно пречупване, образува се тъп ъгъл, не права линия.  Има нещо там, което хвърля сянка.

# 28
  • Far away from here...
Хора, стъпало е това, пръстите са под юргана. Иначе притежателя на крака вероятно е момиче/жена:)

Да, сега като каза, на това прилича наистина Simple Smile Изпъкналите кости всъщност са на глезена.

# 29
Вижте глезенът, стъпалото изглежда е под завивката, според мен някой от другата страна си е подпрял крака.

# 30
                                                                                                                                                                                                                       И аз така мисля. Това е женско стъпало, петата е надолу така че се вижда горната част на ходилото. Пръстите са под завивката. Вижда се глезенът и долната част на прасеца. И за да е по темата - моят мъж веднъж се събуди заради чувството, че има нечий крак до него. Само крак. Крак без притежател. Rolling Eyes

# 31
  • Разград
   Защо леглото има наклон? При лапата на котката започва лек наклон надолу. Според мен, някой се е заврял под увисналата част на завивката и си показва само крачока.

# 32
  • София
Има нещо в тая снимка, казвам ви. И то не е матрицата на Тринити и Нео. Тук не говорим за сянка, отражение, а за съвсем ясно забележим.... крак.
Авторката някъде изчезна, но според мен сега се кикоти как ще посветим 1342432 странци на снимката с крака.... Grinning

# 33
  • София
Когато се вгледаш в увеличената снимка, всичко си идва на мястото. Това е крак - горна част на стъпалото на жена. Кафявото е ръб на пола или панталон, а пръстите са скрити под юргата. Жената седи на стол или друга мебел до леглото. Облегнала си е петата на леглото, а се вижда частта на крака между прасеца и стъпалото, но от горната страна, затова стъпалото изглежда по-широко и несъръзмерно.

# 34
Дааа, сега и аз го видях.
Авторката каза, че освен тя и сестра и е възможно с тях да е била и приятелка. Явно крака е на приятелката, а веничките в горната част на ходилото са съвсем нормално явление, особено при по слаби крачета.

# 35
Аааа, видях го и аз! Ето, разкрихме загадката Grinning Приятелката е била там.

# 36
Оф, олекна ми. Всичко си дойде на мястото. Еееей, голяма работа е туй човешкото възприятие, ей. Grinning

# 37
  • София
Аааа, видях го и аз! Ето, разкрихме загадката Grinning Приятелката е била там.
Наистина, може би сте прави, звучи логично. Особено, ако е имало второ легло, допряно по някакъв начин с леглото на момичето с котката.

Цитат
Оф, олекна ми. Всичко си дойде на мястото. Еееей, голяма работа е туй човешкото възприятие, ей
А на мен пък не Grinning, защото в темата очевидно - с подобни снимки - се опитват да ни правят на идиоти Grinning

# 38
Може да е било само стол или табуретка. Приятелката и сестрата са киснели в стаята в очакване да се събуди детето и сестрата е снимала еднаквите пози с котката. Никой не се е замислил, че крачето влиза в снимката.

Аз не мисля, че съфорумката се опитва да ни прави на идиоти, по-скоро сега и самата тя ще види глезена. Напълно вярвам, че може да не помни преди 10 години дали приятелката си е метнала крачето на леглото или не. Тя е снимала съвсем друго в крайна сметка.

Последна редакция: пн, 11 яну 2021, 13:46 от Spiritlight

# 39
Роналд, може пък авторката да не ни мята на черешата. Самата тя казва, че снимката е стара, сега отново им е попаднала в полезрението, забравили са кога, как и защо е снимана и им се е видяло странно това, което виждат. На пръв поглед наистина е странно, но ето, че се намери обяснение.
Пък, ако е било нарочно, ей тъй за забава, пак няма лошо, пораздвижихме си малко мозъците, позяпахме и се популихме за идеята и... доказахме, че мамите не са вчерашни. Ще ни цакат с топла бира, а?! Joy Wink

# 40
  • София
Когато се вгледаш в увеличената снимка, всичко си идва на мястото. Това е крак - горна част на стъпалото на жена. Кафявото е ръб на пола или панталон, а пръстите са скрити под юргата. Жената седи на стол или друга мебел до леглото. Облегнала си е петата на леглото, а се вижда частта на крака между прасеца и стъпалото, но от горната страна, затова стъпалото изглежда по-широко и несъръзмерно.
Най-логично е обяснението на Fever Ray.Стресна ме снимката първоначално, след прочетените 3 страници преположения, не я намирам за странна.

# 41
Тези три страници ми бяха много по-забавни и интересни от цялата предишна тема с починали, сънища, подухвания, подръпвания и отвлечени дискусии Grinning

# 42
От една страна ми олекна, че загадката със снимката беше разкрита, но пък от друга страна сега няма върху какво да изказваме теориите си, които са дори по странни и интересни от обсъжданите странни случки и снимки. Stuck Out Tongue Winking Eye
Пп Спирит, и на мен така. Беше ми много интересна загадъчната снимка и обсъждането и.

# 43
Ох сега се събудих и четох коментари. Поолекна  ми. Наистина не помня момента от правене на снимката и не желая никакви странни елементи в дома на родителите ми. Радвам се,че помогнахте (аз чета редовно темата и знаех,че ще излезе добра  теория и обяснение какво е това)

# 44
Със ММ веднага разбрахме, че това е стъпало на човек от другата страна. Явно момичето е забравило кога точно е правена снимката и дали е имало друг човек там точно тогава.
Имам снимки от дворът на нашето село, правени със телефон, на които се виждат странни светлини и сенки от преди 2 или 3 години. Във момента на снимките светлините не се виждаха. И няма от къде логично да дойдат, поне ние още не сме открили логично обяснение. Чудя се дали ще ви е интересно тях да разизкаме.
Много ще ми е и тересно да чуя мнение от къде може да са дошли. Да ги слагам ли тук?

# 45
  • Deutschland
Слагай, моля

# 46
Понякога, когато пуша цигара и снимам едновременно ми се заснема точно по същия начин дима. Не мисля че в тези снимки има нещо паранормално. По скоро или от камерата, или някакъв друг естествен фактор.

# 47
Светлина е това, получава се при нощни снимки, когато наоколо има силен източник, често се случва.

# 48
Аз вече обясних, че във това селото няма от къде да дойде тази светлина, за това е странно. Иначе и сама мога да се сетя за това обяснение. Няма дори улични лампи. Освен от къщата да са дошли.

# 49
Аз вече обясних, че във това селото няма от къде да дойде тази светлина, за това е странно. Иначе и сама мога да се сетя за това обяснение. Няма дори улични лампи. Освен от къщата да са дошли.
светкавицата на телефона/фотоапарата

# 50
За първи път чувам за този дреамланд, ще потърся да разгледам. Сетих се в крайна сметка, че са от 2017г. снимките, но не знам да са свързани със семеен празник. Знам, че близо до това място във вдора е имало друга къща където са живяли майката и бащата на дядо ми. После я събарят и се строят други 3 къщи за 3мата синове. Общо взето доста от тпва място принадлежи на роднини. Не се вижда но аз все пак познавам къде е снимката и знам, че има кладенец точно където са светлините. Иначе друго особено не се сещам.
Свалих така набързо, понеже мястото е свързано със много емоций за мен. Там съм прекарала най—хубавите детски лета.
Повода изобщо да се снима привечер, на място където очевидно няма нищо за снимане, всъшност са звездите, който поради липсата на градското осветление и смокът във градовете се виждат много ясно и все едно са много по близо. ММ не ги беше виждал така красиви, понеже си е градско чедо.

# 51
Отражения и отблясъци са, може дори в бужу или нещо друго, не е необходимо да го виждате с просто око, очевидно не са заснети в пълен мрак. При недостатчна светлина, експозицията е удължена и за това се случва често при нощни снимки.

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 08:53 от GlowFlow

# 52
Ще споделя и аз една странна история от преди много време.
С една съученичка, бяхме около 5ти клас, обикаляхме нещо зад един блок и намерихме една снимка формат като за документи на едно момиче. Понеже дамата ни изглеждаше позната и на двете, решихме да приберем снимката и я сложихме там в една книга в тях. След не много дълго време около 10 дена, почти на същото място, намерихме абсолютно същата снимка, но когато отидохме в приятелката ми видяхме, че това е същото момиче, в същата поза, но с различна блуза. Това ни се стори изключително странно. Споделихме на още 2 нейни приятелки, но оставихме снимката при нас. След горе-долу 1 месец, тези момичета (те живеят точно в блока, в близост до който намерихме снимките) дойдоха и ни донесоха некролог. Казаха, че са го намерили пак зад блока. Некролога беше с абсолютно същата снимка. Тогава ги изхвърлихме и общо взето това е края на историята, но винаги ме е карала да си задавам някакви въпроси: "как е възможно това съвпадение?"

# 53
  • Карлово
Може да са били от некролози със залепена снимка. Снимката да се е отлепила и въздушно течение или вятър я е донесъл зад блока. Същото, но на по- късен етап да се е случило с некролога.

# 54
  • София-DE
Ще споделя единственото странно нещо, което ми се е случвало, защото може да ми намерите логично обяснение.
Преди няколко години майка ми щеше да изповядва имотна сделка и беше си подготвила всички необходими документи в една зелена папка, около седмица преди часа при нотариуса тръгва да сложи още нещо в папката и с изумление установява, че я няма, а междувременно никой не е идвал вкъщи. Четирима човека, аз, ММ, баща ми и майка извадихме всичко от шкафа, както и от другите но папката не се намери. Както и да и извадиха се дупликати на документите, сделката мина и около месец след това майка отваря същия този шкаф, за да си извади нещо и въпросната зелена папка, с всички документи, седи точно където я е оставила преди. През целия този период наистина никой външен човек не е влизал вкъщи, а в този шкаф майка си държеше глюкомера и го отваряше всяка сутрин. И до ден днешен не мога да си обясня как изчезна и как се материализира тази папка.

# 55
Папката си е била през цялото време там, но във еуфорията и може би стресът покрай сделката не сте я видяли. После когато се е успокоила майка ти вече със спокоино око я е видяла. Това ми се е случвало хиляди пъти, точно със документи. Когато ми трябват се ядосвам, че не ги намирам и само по зле става във търсенето, после като се успокоя си ги намирам там където вече съм търсила. Но да странно е защото човек е убеден, че не са били там документите, малко като игра на мозъка е.

# 56
  • София-DE
М-не, в този шкаф нямаше друга папка, а и както казах извадихме всичко от него и четири човека едно по едно прехвърлихме всичко. Иначе и на мен много пъти ми се е случвало да не видя нещо, което е буквално пред очите ми но този път определено не беше такъв случай.

# 57
Да не би да има луфт зад шкафа. Да е пропаднала папката, а после след отваряне и затваряне пак да си е попаднала в шкафа.
Ох, дано ме разбрахте какво искам да кажа.

# 58
  • София-DE
Да, разбрах но няма луфт, а и ние опразнихме, за всеки случай, всички шкафове 😊 а пък и ако беше паднала как после сама се е качила и застанала на същото място 🤔

# 59
На мен така ми се случи да загубя папката със брачното свидетелсто, а ми трябваше. Търсих го навсякъде дни наред, молих всичките ми починали роднини да ми покажат къде се е дянало, не ми проговориха естествено. Въведин момент от нищото без да мисля за това се сетих къде може да е, без да ми е минало през ума преди това. Беше залепнала папката за дъното на горното чекмедже дето се пада таван на долното. Така като отвориш чекмеджето нищо не се виждаше от нея. Изобщо незнам как ми хрумна седмица по късно тази идея, но найстина така беше станало.

# 60
  • София
Имам една случка преди години, на която не намерих обяснение. Сложих да варя 3 яйца и едното се пукна, дори отвън се показа малко от белтъка. Детето тогава беше в един период, когато се дразнеше, ако яйцата не са здрави, искаше сам да си ги троши и обелва. Реших че пукнатото аз ще го ям и като изстинаха, започнах да го търся да го извадя. Ами, нямаше такова, прегледах ги подробно всички, стисках ги едно по едно, всички си бяха абсолютно здрави. През цялото време бях в кухнята, няма как някой да е добавил или подменил от яйцата. Понякога при варенето се образува пяна и човек може да се заблуди, но в този случай не беше така, аз виждам добре наблизо и съм сигурна на 100%, че видях пукнатината.

# 61
  • София-DE
Този шкаф е с две рафтчета и папката седеше върху една черна кутия от Икея пълна с лекарства на долния като разстоянието до полицата на горния е поне една педя.

# 62
  • София
Няма как, там е била папката, това се е случвало стотици, хиляди и милиони пъти ма всевъзможни хора. Въпросът е, че очите гледат-в кавички, но мозъкът не вижда. Само си спомнете колко пъти нещо е било пред вас и не сте могли да го видите....

# 63
  • София-DE
Да, както казах много пъти ми се е случвало и точно понеже това беше първата ми мисъл извадихме всичко от въпросния шкаф, а то не е толкова много, споменатата кутия с лекарства върху която беше папката, апарат за кръвно, глюкомер и един несесер с ел. пили за педикюр, а освен това майка отваряше всеки ден този шкаф заради глюкомера абсурд е ако папката е била там да я види чак месец по-късно🤔

# 64
На мен така ми се случи да загубя папката със брачното свидетелсто, а ми трябваше. Търсих го навсякъде дни наред, молих всичките ми починали роднини да ми покажат къде се е дянало, не ми проговориха естествено. Въведин момент от нищото без да мисля за това се сетих къде може да е, без да ми е минало през ума преди това. Беше залепнала папката за дъното на горното чекмедже дето се пада таван на долното. Така като отвориш чекмеджето нищо не се виждаше от нея. Изобщо незнам как ми хрумна седмица по късно тази идея, но найстина така беше станало.

Според мен са ти проговорили всъщност, починалите ти близки, които си молила за помощ. Те точно така съм чела, че помагат. Като ти вкарват мисъл, а ти си мислиш, че сама си се сетила. Не става веднага, защото си пренавита и напрегната и не ги допускаш. Затова след време, когато вече не мислиш за това, и изведнъж подсазката се добира до ума ти. Мисля, че в "Пътят на душите" съм чела подобно нещо.

# 65
„Пътят на душите” я чета във момента, но съм още във началото. Малко бавно ми върви заради самият стил на написаното,но иначе е много интересно.
Точно тук от форума разбрах за тази книга.
Имам интересни сънища със мама, но не разбирам има нещо найстина което не разбираме или съзнанието и все още неотработената загуба си играят със мен.

# 66
Имам странна история, която никога няма да забравя. Преди 5-6 години реших да празнувам рожденния ми ден в Истанбул. Отидохме с тогавашния ми приятел няколко дни по- рано и точно на датата на рожденния ми ден вечерта минахме границата и бяхме в Бг. Изморени от пътя, както шофираше тогавашния ми приятел, изведнъж пред стъклото на колата ни мина голяма бяла птица- голяма, колкото орел например, няма как да не се види. През целия път ни следваше с колата. Това става късно вечерта, по тъмно. По пътя видяхме някакъв тир- не караше съвсем право, криволичеше и побързахме да го изпредварим. Като го изпредварихме точно се обърнах- тир вече нямаше, все едно на сън съм го видяла, а не реално, а всичко, което виждам аз, го виждаше и човека до мен. Така и не разбрах какво беше тогава всичко това.
Една година по- късно, на същата дата, на рожденния ми ден, със същия човек, с който бях предната година, решаваме да идем до някакъв негов приятел в едно село, в което никога не съм била и след това да ходим в Пловдив да празнуваме празника ми. Докато кара пак една голяма бяла птица минава отпред пред стъклото- и двамата я виждаме и през цялото време лети с нас.
Не мога и до днес да си обясня какво беше това, точно и единствено на тази дата. Тогавашния приятел ми каза, че не е хубаво, понеже е вечер да ми казва какво мисли, че е. Но на другия ден през деня ми сподели, че според него това е бил някакъв дух. И ако наистина е бил дух и точно на тази дата 2 години подред съм сигурна, че е била баба ми и ме е пазила от нещо. Тя беше изключително добра жена, по- добър човек от нея никога не съм срещала през живота си.  Но дали е било това, което си мисля, нямам си и на идея. Какво друго би могло да е, ако не това?

# 67
Имам странна история, която никога няма да забравя. Преди 5-6 години реших да празнувам рожденния ми ден в Истанбул. Отидохме с тогавашния ми приятел няколко дни по- рано и точно на датата на рожденния ми ден вечерта минахме границата и бяхме в Бг. Изморени от пътя, както шофираше тогавашния ми приятел, изведнъж пред стъклото на колата ни мина голяма бяла птица- голяма, колкото орел например, няма как да не се види. През целия път ни следваше с колата. Това става късно вечерта, по тъмно. По пътя видяхме някакъв тир- не караше съвсем право, криволичеше и побързахме да го изпредварим. Като го изпредварихме точно се обърнах- тир вече нямаше, все едно на сън съм го видяла, а не реално, а всичко, което виждам аз, го виждаше и човека до мен. Така и не разбрах какво беше тогава всичко това.
Една година по- късно, на същата дата, на рожденния ми ден, със същия човек, с който бях предната година, решаваме да идем до някакъв негов приятел в едно село, в което никога не съм била и след това да ходим в Пловдив да празнуваме празника ми. Докато кара пак една голяма бяла птица минава отпред пред стъклото- и двамата я виждаме и през цялото време лети с нас.
Не мога и до днес да си обясня какво беше това, точно и единствено на тази дата. Тогавашния приятел ми каза, че не е хубаво, понеже е вечер да ми казва какво мисли, че е. Но на другия ден през деня ми сподели, че според него това е бил някакъв дух. И ако наистина е бил дух и точно на тази дата 2 години подред съм сигурна, че е била баба ми и ме е пазила от нещо. Тя беше изключително добра жена, по- добър човек от нея никога не съм срещала през живота си.  Но дали е било това, което си мисля, нямам си и на идея. Какво друго би могло да е, ако не това?

Когато правехме година от кончината на баба, на точната дата, на балкона ни кацна бял гълъб. Rolling Eyes
Явно бабите гледат дали внуките са нахранени. Laughing

# 68
  • България
Много интересно сте започнали новата тема Simple Smile
За момента нямам какво ново да разкажа,но ще я следя с интерес.
И да не е просто голо запис -за варените яйца да кажа,че се случва да се пукнат и после като изстинат, да се заличи пукнатината!

# 69
Това за яйцата не го знаех. Иначе и на мен ми се е случвало докато се варят да виждам, че има спукано и после като се сварят да не мога да видя пукнато. Но никога не съм го мислила за нещо странно.

# 70
Следя темата.
А какво стана с крака от първата снимка?
За мен това е редактирана снимка.

# 71
Следя темата.
Крак на човек, застанал от другата страна

# 72
Следя темата.
Стана ми малко смешно - следя темата, какво стана с крака😃 Още на втора страница разкрихме загадката, няма редакция на снимката, редактирахме си възприятията само.

# 73
Осъзнавам, че падам много ниско, като давам линк към стара тема (Grinning), но снощи попаднах на нея и не мога да не споделя с вас. А това са само две от историите:

https://www.bg-mamma.com/?topicrefid=18;topic=301150.msg8315885& … rtlink#msg8315885

https://www.bg-mamma.com/?topicrefid=18;topic=301150.msg8268957& … rtlink#msg8268957

# 74
  • Карлово
Търсенето на документи и на мене ми е много тегаво понякога.
В карйна сметка се намират точно там където съм ги търсила, но една папка изчезна.
След не знам колко време я намерих пак в това чекмедже, беше се прегънала зад задния ръб и при отваряне и затваряне не се показваше, понеже се криеше зад задната преграда. Като съм дръпнала силно и си падна в чекмеджето.

# 75
  • в кукувиче гнездо
Децата виждат духове или там каквото и да е - паралелни светове, същества... Моето беше на 3-4 годинки, когато си говореше с едно момиченце. Гледаше към тавана, смееше се и подаваше ръката си нагоря сякаш да вземе нещо. Казваше ми, че вижда едно момиченце и се забавляваше с него. В нашия блок имам съседи, които са имали момиче мой набор, което е починало на 8 години. Може и него да е виждал. Да не говорим, че беше сънувал къщата ни на село и описа с точност вътре какво е плюс баба ми и дядо ми, които никога не е виждал, защото са починали много преди да се роди. А и в къщата не е влизал. Абе, странна работа.

# 76
Децата виждат духове или там каквото и да е - паралелни светове, същества...
Аз съм от тези хора, които твърдо вярват в езотериката и животът след смъртта. Вярвам и че децата докато са малки имат дарбата да забелязват много паранормални неща, които на възрастните им се струват странни и дори страшни.
Който иска да прочете още подобни истории и как душите на децата избират родителите си, може да прочете "Спомени от Рая" - моя много любима книга.
Все още нямам дете, но много ми се иска и нямам търение когато се появи и то да има дабрата да разказва разни "смахнати" неща. Relieved

# 77
Историите от миналата тема, които качихте, ме втрещиха! Не мога да повярвам, че се е случвало такова нещо. Интересното е, че дори филми като гледам, децата наистина не се страхуват от духове. Уникално.

# 78
И аз бях чела, че децата имат спомен от минали животи докъм три годишна възраст. С една съседка наблюдаваме детето й, но не показа такива признаци. Но поначало децата са много по-чувствителни и интуитивни, много често ние възрастните им убиваме тази чувствителност. Както убиваме инстинктите да ядат полезни за тях храни, като ги тъпчем с боклуци.

# 79
Някои деца наистина имат спомени от минали животи. Има един документиран случай на момченце, мисля в Америка, което има спомени, че е било пилот на военен(боен) самолет и как умира, помни роднини и близки и ги посочва. После се запознава с тях. Помни как е умрял, какво е изпитал, помни близките си. Много затрогваща история. Дали е истина не знам, но е лансирана в медиите, като истински случай. Пп Не мога в момента да намеря линка.

# 80
Моят син имаше спомен, като беше около 4-годишен, че в корема ми му било топло и удобно и ми показваше как се бил свил (ембрионалната поза). Каза- Ей така си стоях в корема ти (показва), и ми беше топличко и удобничко.
След години съм го питала дали помни какво ми е казал, не помни разбира се.

# 81
  • София-DE
https://youtu.be/jOneij1nQFw това е филма за преродения пилот, много е интересен но е на руски.

# 82
За мен е непонятно как хората вярват в края и нищото, без да са наясно как идва "началото". И О, Боже, как все още има хора вярващи в маймунския ни "еволюирал" произход. ЧеСно, има ли хора, които вярват, че са произлезли от маймуна. Пп Моя мъж прави изключение(той вярва в еволюцията) , макар майка му да е учудена, поради що я маймуносва. Joy Пп Те двамата, свека и мъж ми, белят банана от "правилната" страна, не откъм дръжката, а откъм другата страна, както го правят маймуните, установих, че този начин е практичен, защото обелвайки го, държиш банана за дръжката и е логично. Но... не трябва да имаш маникюр. Joy И да не те дразнят евентуалните остатъци от беленето на плода под ноктите.

Пп Минерва, мисля, че е друг случая с пилота за който писах. Сякаш не е това момченцето. Ще потърся инфо.

# 83
И аз съм го чела случаят с пилота, това е може би най-известният случай в западната цивилизация. Иначе съм чела за доста такива случаи в Индия. Обяснявам си го с това, че прераждането присъства в тяхната религия и те обръщат внимание на това, което говори детето, а не го смятат за фантасмагория.

# 84
То и не е фантасмагория.
Утре ще поровя за случая. Някъде бях го сейфнала.

# 85
  • В Космоса
Моят син имаше спомен, като беше около 4-годишен, че в корема ми му било топло и удобно и ми показваше как се бил свил (ембрионалната поза). Каза- Ей така си стоях в корема ти (показва), и ми беше топличко и удобничко.
След години съм го питала дали помни какво ми е казал, не помни разбира се.

Абсолютно същото и моята дъщеря. Много уютно ѝ било.

# 86
Моя колежка ми разказа как, когато завела детето, ама дете тийн,  на една жена да му лее куршум, за пореден път, защото се страхува от балони и да не се спукат и да гръмнат, жената и казала, че в предишен живот е било младо момче, което е загинало във война от взрив. От това е бил ужасът.
Всъщност друг беше поводът да и леят куршум, впоследствие се сетих, но така са получили и обяснение за страха. Проблемът и е сериозен, защото детето се напишква при пукот от балон.

# 87
Историите от миналата тема, които качихте, ме втрещиха! Не мога да повярвам, че се е случвало такова нещо. Интересното е, че дори филми като гледам, децата наистина не се страхуват от духове. Уникално.

Това е наистина много странно. Може би още не разбират за какво иде реч? Моята майка е стояла като гвардеец пред тоалетната, за да си свърша работата спокойно, че ме беше страх от призраци. Hushed
Иначе има филм "I Origins". Препоръчвам го, ако ви харесва тема за прераждане.

# 88
То и не е фантасмагория.
Утре ще поровя за случая. Някъде бях го сейфнала.
Това?
https://www.silvacourses.bg/nay-dokumentiraniya-sluchay-na-prerazhdane/

4.37
https://www.youtube.com/watch?v=FoVx75-YlpY

Последна редакция: ср, 13 яну 2021, 21:25 от krotik

# 89
Ние сме с малко дете, никога не съм забелязвала да се вглежда в таван, стени и т.н., т.е. да вижда нещо, което ние не виждаме. Само че много обича кучета! Ние нямаме, също и познати с куче нямаме! Но види ли куче по телевизията или на улицата, целият сияе. Тръгвал е безброй пъти подир кучета.
Та си мисля, тази любов определено си я носи от другаде, още повече че я прояви на 1 годишна възраст. Към нищо друго засега такава радост и огромен интерес не съм видяла.

# 90
Като стана дума за кучета - нашето съм го виждала да следи с поглед нещо. Все си мисля, че усеща нещо, което нашите сетива не улавят.
Детето пък като беше малко, 4- 5 годишно, ми казваше, че си има приятелчета (2 доколкото помня), с които вечер си "говорят". На въпросите ми кои са, как изглеждат, отговаряше, че не може да ми каже.

# 91
Брат ми като беше малък споменаваше постоянно за негов приятел "зеленото човече". Винаги като правеше бели, казваше, че той го е накарал да направи въпросното нещо. Ние си мислехме, че е от някое филмче това човече, но сега се замислям ако е от филм, как така ще изчезне изведнъж.

# 92
А аз като дете често сънувах, че се удавям в море.Усещах как водата ме завлича навътре в морето и не мога да се върна.Голям кошмар беше, нищо друго страшно не съм сънувала, само това.
А в същото време изпитвах ужас да ми тече вода и сапунена пяна по лицето, просто се задушавах и не можех да си поема въздух.Майка ми голямо търпение проявяваше докато ме изкъпе.
Като ученичка го преодолях, но все си мисля, че не е бил случаен този ми страх.

# 93
А аз като дете често сънувах, че се удавям в море.Усещах как водата ме завлича навътре в морето и не мога да се върна.Голям кошмар беше, нищо друго страшно не съм сънувала, само това.
А в същото време изпитвах ужас да ми тече вода и сапунена пяна по лицето, просто се задушавах и не можех да си поема въздух.Майка ми голямо търпение проявяваше докато ме изкъпе.
На мен това ми беше дежурния кошмар. По-често как приижда огромна вълна, като цунами, друг път съм в открито море с много други хора, опитващи се да оцелеем. Имам страх от дълбока вода, задушавам се, ако си полея главата със студена вода... За мен имат връзка нещата.

# 94
Аз има следната странна случка, на която все още търся логично обяснение..но не намирам..
Преди дванадесет години един човек от квартала се разболя от рак. Той имаше малко магазинче за перилни препарати и други разни неща за домакинството..от там го познавах. Беше добър, усмихнат и отзивчив човек, но както се предполага..заради болестта взе да линее..да отслабва и все по-рядко да се усмихва. Една сутрин се връщах от магазина с торба пълна с покупки. Точно когато приближих блока в който живееше човекът, той излезе от входа си. Изглеждаше толкова добре..здрав, усмихнат. Поздрави ме и каза, че щом ме среща с пълните торби, значи това е "на добре"
Много се зарадвах..помислих си: "Ето, че има спасение и от тази коварна болест..оздравял е и всичко е наред.."
Изминаха 3-4 дни от случката ..аз отново минах покрай този блок и от далече забелязах некролог на едно от дърветата, които растат на близо. Беше на човека за който ви разказвам..Некрологът беше за 40 дни от както е починал.

# 95
Да не е имал брат близнак?

# 96
  • България
В темите съм чела няколко подобни случая!

# 97
  • София
Чела съм, че вълните и морето в сънищата символизират отношенията с майката.
Сега се сещам за един случай преди доста години, когато на наши семейни приятели първо почина мъжът от някакво заболяване, а малко след това синът при злополука. Та жената разказваше на майка ми, че в същия ден, малко преди да се случи нещастието със сина ѝ е била сутринта в кухнята и за кратко време се е появил починалият ѝ мъж. Според нея е било знак, че бащата е дошъл да си го прибере.

# 98
Имах подобна случка.Преди години,мъжа ми паркираше колата и пред нас пресече млад мъж.Незнайно защо се сетих за мой приятел от детските години (помня го като дете,от много години не живееше в България).Та помислих си,че така би изглеждал приятелят ми,като голям. В следващия момент се обърнах към къщата в която все още живееха родителите му и видях некролог.Стана ми неудобно и помолих съпруга ми да отиде и да прочете името...Приятелят ми беше починал
За мен това беше като знак от него.Толкова много години и не се бях сещала за това момче

# 99
Изглеждаше толкова добре..здрав, усмихнат. Поздрави ме и каза, че щом ме среща с пълните торби, значи това е "на добре"
Много се зарадвах..помислих си: "Ето, че има спасение и от тази коварна болест..оздравял е и всичко е наред.."
Изминаха 3-4 дни от случката ..аз отново минах покрай този блок и от далече забелязах некролог на едно от дърветата, които растат на близо. Беше на човека за който ви разказвам..Некрологът беше за 40 дни от както е починал.

Леле, сещам се за едно момиче, което в предна тема беше разказало за някакъв съсед, починал след боледуване. Тя го видяла в двора им към 8 часа примерно и пак така - изглеждал по-добре. А той починал някъде към 5 часа, тя не знаела. Не знам дали е супер точно, но в общи линии това беше историята.
Много вълнуващо!!!!

# 100
Страшничко. Една приятелка, която почина млада при инцидент, ми се обади преди да се случи, пита ме как съм, звучеше странно, а аз имах урок и не можех да говоря, радвам се, че поне й чух гласа.

# 101
  • София
Това със сънищата за удавяне  при мен го има от дете и до ден днешен ги сънувам. С тази разлика , че мен не ме е страх от водата, обожавам я. Обаче като сънувам, че се давя изпитвам огромен страх. На море като ходим лятото не могат да ме изкарат от водата.

# 102
Здравейте! Може да звуча малко объркано, но ще се постарая да разкажа случката разбрано. Когато бях бременна с второто ни дете, синът ни /тогава на почти 5г./ никога не беше оставал да спи при баба си и дядо си /моите родители/. Взимали са го само през деня, но никога не е оставал да спи там. 20 дни преди термина ми, баба му и дядо му идват да го взимат, за да мога аз да си почина малко. Точно след 10 минути ми звънят и ми казват, че сина ни им е заявил че тази вечер ще остане да спи там. Това въобще не сме го коментирали. Той никога не е изявявал желание за това. Още като започнеше да се смрачава и си искаше у дома. Казах им, че няма да остава. Да, ама не... Получих контракции към 14 часа и в 17 и малко вече бях родила дъщеря ни! Така че той наистина остана да спи при баба си и дядо си и един вид е усетил, предсказал, раждането на сестра си! Simple Smile
А дъщеря ни преди около половин година започна да повтаря една дума - Кукун или Кукум. На въпросите ни какво означава първо само се подсмихваше, докато един ден заяви: "Ееее, това е една държава, която е много стара и в която вече не живеем!". Март месец ще стане на 4г. Тя също е говорила за духове като беше по-малка. И то без страх. Като сме я питали какво е видяла, обяснява че духа бил черен... Питаме я какво прави той. Ами нищо, той бил добър. Според нея черните са добри, а белите лоши. Странно. Не е кой знае какво, но реших да го споделя...

# 103
Кукун е предводител на народ, който се счита, че е от първите т.нар морски народи, сложили край на египетската империя. Държавите тогава доста често се наименуват на предводителя. Интересен случай. Grinning

# 104
А как изглежда детето ти? Има ли някакви по-екзотични черти? Или по-особени привички? Казват, че често определен физически облик или дадени особености във външния вид се предават и в следващ живот.

# 105
А как изглежда детето ти? Има ли някакви по-екзотични черти? Или по-особени привички? Казват, че често определен физически облик или дадени особености във външния вид се предават и в следващ живот.
Не, няма екзотични черти. Руса е, със синьо-сиви очи. Косата й започва да потъмнява. За привички... Освен че е извънредно криво дете, което се дере с цяло гърло по няколко пъти на ден, без основателна причина /поне според мен/. Сега е на вълна отрицание на чорапите... Голяма борба водим...

# 106
  • Варна
Нещо странно, за което се сетих докато си разглеждам снимките е едно отражение на топчицата, която се слага на метална релса за пердета. Обзавеждането в спалнята ми по много интересен начин се отразяваше в тази топчица и според мен прилича на Исус. Забелязвах го 5-6 дни и после се промени, без да съм размествала нищо. Сега мебелите ми са друг цвят, наредени по същия начин, но няма изобщо такова нещо. Точно в този период, се молех много силно едно нещо да ми се сбъдне и така стана. Не знам само аз ли го виждам така. Не е обработвана снимката Hands V
Скрит текст:

# 107
  • София-DE
Еха, наистина е като лице 😯

# 108
Аз не вярвам, иначе да, вижда се ясно.

# 109
  • Варна
Нямам за цел да лъжа или манипулирам снимки. Simple Smile Интересно ми беше само аз ли го виждам така.

# 110
И аз също виждам лице.

# 111

Вижда се, да, съвсем ясно.

# 112
Нямам за цел да лъжа или манипулирам снимки. Simple Smile Интересно ми беше само аз ли го виждам така.
Едно време виждах лицето на бившия ми навсякъде - в отражението на полюлея, по парата на плочките в банята, дори звездите в небето ми изглеждаше, че рисуват лика му, много натуралистично беше. Това са просто игри на сетивата.
На твоята снимка аз виждам бебешко/момчешко лице.

# 113
Честно, на прима виста бих казала, че е нескопосана манипулация на кадъра, но момичето казва, че не е, за това трябва да е друго.

Има техническо обяснение за тъмни петна по снимки, но според мен е отражение от околната среда, мебели или дори нещо конкретно по-малко и т.н. след като се вижда не само на снимка. Kато гледам е от долната страна т.е. идва някъде от стаята, ако се допусне, че е отражение.
Все пак... човек придава значение на неща, случки и т.н., аз също виждам това, което авторката.

# 114
  • София-DE
След като прочетох за бебешкото лице ми стана интересно всъщност кой какво лице вижда, аз напр. виждам мъж с брада и мустаци, а вие? 😊

# 115
Брадат мъж виждам аз, взех, че поосветлих снимката.

Скрит текст:

Интересно е!

# 116
  • Far away from here...
Моето въображение явно работи на макс, защото освен мъжкото лице с брада и мустаци, на изсветлената снимка виждам второ, по-младо, над главата на мъжа - по-скоро горната му половина (очите и косата с бретон на черта) 😂.

# 117
Моето въображение явно работи на макс, защото освен мъжкото лице с брада и мустаци, на изсветлената снимка виждам второ, по-младо, над главата на мъжа - по-скоро горната му половина (очите и косата с бретон на черта) 😂.
Да, наистина, и аз го виждам!😃

# 118
Сега на увеличената снимка го видях и аз, мъж с брада и мустаци. Но не ми прилича на Исус...

# 119
А случайно да е отражение на лице от телевизора, това пак е отражение от интериора но далеч по-прозаично.
Мъж с брада. В горната част има също част от лице.

# 120
На мен това ми беше дежурния кошмар. По-често как приижда огромна вълна, като цунами, друг път съм в открито море с много други хора, опитващи се да оцелеем. Имам страх от дълбока вода, задушавам се, ако си полея главата със студена вода... За мен имат връзка нещата.
Много странно. При мен беше същото. Като дете все цунами сънувах, че идва и залива всичко. Обаче винаги бях на брега , виждах го и започвах да бягам. Като цяло имам страх от вода,  синът ми се роди със същия страх от вода, дълго втеме не даваше да му минава вода през лицето.

# 121
На мен отражението ми прилича на две неща:
- дявол;
- брадат и мустакат мъж с тези средновековните бели яки- ветрило около врата.

# 122
  • 1444
Покрай постовете за водата се замислих за нещо, което винаги ми е било малко странно.  Аз обожавам вода, плувам много добре, занимавах с плуване известно време преди години. Интересното в случая е, че никой от семейството ми (кръвни роднини) няма такъв афинитет към водата, даже обратното. Преди време  майка ми била на някаква врачка, която и казала, че покровител ми бил Св. Никола. Много бях изненада. Не му нося името. Та се зачудих дали тази водолюбивост не си я нося от предишен живот. Все си мисля, че съм била капитан на кораб или пират, а може и делфин хаха Trollface

# 123
Във входа ни живееща жена, майка на 5-6 деца. Вчера ми се стори, че я видях да шофира , видях лицето й само за секунда и си помислих "Брей, не знаех че има книжка." После се усетих, че жената почина 2018г..

# 124
  • Варна
А случайно да е отражение на лице от телевизора, това пак е отражение от интериора но далеч по-прозаично.
Мъж с брада. В горната част има също част от лице.
Не, телевизора е в другия край. В отражението са легло, гардероб и две нощни шкафчета. Просто интересно се беше получило, но и на мен ми беше зловещо и добре, че изчезна.

# 125
Интересно става и като се обърне наобратно снимката пак се вижда лице, на гейша, може би.

# 126
Интересно става и като се обърне наобратно снимката пак се вижда лице, на гейша, може би.

Доста космясала гейша. С вежди като на Буги Барабата.Head Band

# 127
  • София
При мен странностите идват от това, че с моя съпруг имаме проблеми със зачеването, но винаги сме искали много деца. Всяко едно от децата ни е коствало много притеснения, дълго ходене по лекари, шепи лекарства и какво ли не. И са родени през големи интервали от време, но всяко едно от тях е родено на голям църковен празник. Вярно е, че всеки ден има църковни празници, но при нас става дума за най-активно отбелязваните.
Кръстовден, Вяра, Надежда и Любов, Йордановден и Голяма Богородица.
Ако сегашният ни опит ин витро успее, терминът ми ще бъде на Петковден, та това ми дава надежда за успех.

# 128
  • Варна
Ако сегашният ни опит ин витро успее, терминът ми ще бъде на Петковден, та това ми дава надежда за успех.

Искрено и от все сърце Ви желая чудото отново да се случи! Flowers Tulip

# 129
  • София
Това прочетох вчера като коментар във фейсбук групата "когато бях малък си мислех, че..."

Цитат
Veronika Stoilova
Аз си спомням съвсем ясно, че когато бях много малка, на един от балконите на съседен блок редовно голямо черно куче заставаше на два крака и лаеше. Години по-късно се запознах с момичето, което живееше там, и когато ѝ споменах за кучето, тя каза: "Да, нашите са имали точно такова куче, но ти няма как да го помниш - то е умряло преди аз да се родя". Тя е с две години по-голяма от мен.

Представих си какво объркване е преживяла дамата...

# 130
  • Там където
Родителите винаги неглижират разказите на децата до 4-5 годишна възраст и страховете им-отдават го на детските филмчета, сънища, развинтена фантазия... Чак сега като възрастна разбрах откъде идват някои мои страхове и какво всъщност са били моите сънища и каква е връзката с миналите ми животи.
Моя колежка ми е разказвала, че когато дъщеря и е била 2-3 годишна все и се карала да казва лека нощ на чичкото с мустаците. Тя е самотна майка, няма ли са дядо и се чудела какъв е тоя чичко, като в тях няма мъж. И до ден днешен (дъщеря и е над 30г, самата тя вече майка) си спомня, че имало чичко с мустаци, който всяка вечер стоял на вратата и и се усмихвал....

# 131
Косите ми настръхват понякога в тази тема.👀.

# 132
# 133

Значи е полезна за прическата - осигурява обем Grinning
Хем ме е шубе, хем много се радвам на такива истории.

# 134
Скрит текст:

Значи е полезна за прическата - осигурява обем Grinning
Хем ме е шубе, хем много се радвам на такива истории.

Разсмя ме!  Мен нито ме е страх, нито ми се оправя обема на косата, просто са ми много нтересни подобни истории, обичам да ги чета и все им търся някакво обяснение. Simple Smile

# 135
Родителите винаги неглижират разказите на децата до 4-5 годишна възраст и страховете им-отдават го на детските филмчета, сънища, развинтена фантазия... Чак сега като възрастна разбрах откъде идват някои мои страхове и какво всъщност са били моите сънища и каква е връзката с миналите ми животи.
Моя колежка ми е разказвала, че когато дъщеря и е била 2-3 годишна все и се карала да казва лека нощ на чичкото с мустаците. Тя е самотна майка, няма ли са дядо и се чудела какъв е тоя чичко, като в тях няма мъж. И до ден днешен (дъщеря и е над 30г, самата тя вече майка) си спомня, че имало чичко с мустаци, който всяка вечер стоял на вратата и и се усмихвал....

Дали не можем да накараме колежката да се сети за починал подобен роднина? Друг вариант е да е от страна на мъжа - някой, който е отсрамвал таткото.

# 136
Лятото по бебефона започна да се чува плач и женски говор , докато моето дете си спеше най - спокойно. Оказа се , че прихваща сигнали явно и чувахме чуждо бебе от време на време. Свикнахме с това , но от месец близо сме в нов апартамент и от седмица насам вече чуваме мъж да говори от време на време. Не се впечатляваме , но снощи въпросния мъж каза “има ли някой ?” . Както ди вечеряхме с Мм замръзнахме ... 😁

# 137
  • София
albz.,
много хора вече имат бебефони, радиостанции и разни други радиопредаватели, а каналите не са толкова много. Вероятно сте на един канал с човека и той също ви чува. Можете да се свържете следващия път и да се уточните кой, къде е и какъв е.

# 138
albz.,
много хора вече имат бебефони, радиостанции и разни други радиопредаватели, а каналите не са толкова много. Вероятно сте на един канал с човека и той също ви чува. Можете да се свържете следващия път и да се уточните кой, къде е и какъв е.

Ако ме чува , ще е потресен. Всеки ден малката заспива на песни на Веселин Маринов . Много я успокояват и аз си пея 😁

# 139
  • Пловдив
Ако ви чува, за него ужасът е по - голям 😄

# 140

Надявам се някак да свикне 😂

# 141
 Ако ме чува , ще е потресен. Всеки ден малката заспива на песни на Веселин Маринов . Много я успокояват и аз си пея 😁
[/quote]

Добре, освен бебефон- какво друго може да прехваща

# 142
Преди години настройвах програми на телевизор Велико Търново. Първите мобилни телефони ги имаха само мутрите все още. Изведнъж се чу съвсем ясен разговор. Все едно говорят до мен в стаята. Обсъждаха как ще карат автомобил  в Лом някакъв човек да направи в колата тайници. 😎🚓🔫 Тогава вървеше алъш вериш в сръбско. Изслушах целия разговор, повече не се случи. А не смеех да се обадя, за да не ме чуят. После техник ми обясни, че няма как те да чуят мен.

# 143

Надявам се някак да свикне 😂
А чоже въпросният човек да е Веселин Маринов😀😀😀😀

# 144
Децата все още не са изградили Егото си и затова то не пречи на връзката с Душата и информационните канали.
Хората с високо Его имат много тънка линия на връзка с Душата, затова не могат да я чуват и следват и някои търгуват по лош, материален път.

Затова всички деца сме имали "странни" преживявания. Аз като малка си имах "въображаем" приятел в огледалото. Майка ми изпадаше в ужас и се опитваше да ми вмени, че си го представям, а аз все още имам много мъгливи сп