Шампоан

  • 3 471
  • 42
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 228
Мустела е френска козметика, една от най-качествените в света. Внася я същата фирма, която внася и Виши, и се продава в аптеките. Аз лично я купувам от аптеката на Шейново, но предполагам, че в по-добрите аптеки я има. Продуктите са хипоалергенни, така че сигурно ще са подходящи за твоето бебче. Козметиката е скъпа, но е много икономична, така че си струва, особено ако бебето е чувствително. За сега сме пробвали крем против подсичане, почистващо мляко и кремче за лице, и много ги харесвам - до сега ползвах Бюбхен, но продуктите на Мустела са много по-добри. Ей, страшна реклама им направих  Wink  Simple Smile  , ама наистина много ми харесвам.

# 31
  • Мнения: 46 518
Цитат на: mtz
А бабите могат да бъдат и полезни, дори на мен ми липсват. За протокола - ние си гледаме бебка сами.


И ние се гледаме сами, бабите са в други градове, но не ми липсват Grinning

# 32
  • Мнения: 46 518
Цитат на: Sim
.................... Козметиката е скъпа, но е много икономична, така че си струва, особено ако бебето е чувствително. За сега сме пробвали крем против подсичане, почистващо мляко и кремче за лице, и много ги харесвам ................


А какви са цените на продуктите, които си ползвала досега? Аз напоследък често чувам добри отзиви, но не съм я виждала, за да се ориентирам Grinning

# 33
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: nikol78
Цитат на: Sim
.................... Козметиката е скъпа, но е много икономична, така че си струва, особено ако бебето е чувствително. За сега сме пробвали крем против подсичане, почистващо мляко и кремче за лице, и много ги харесвам ................


А какви са цените на продуктите, които си ползвала досега? Аз напоследък често чувам добри отзиви, но не съм я виждала, за да се ориентирам Grinning


На мен са ми високи. За сравнение олио за вана на Бюпхен 7,20лв., на Мустела 19,40  #Shocked
Аз ползвам Клоран и не съм имала проблем, те нямат олио за вана затова взех на Бюпхен. Едно майче, което е във Франция каза че там Мустела и Клоран били горе долу с една цена, а тук  Neutral Face

# 34
  • Мнения: 46 518
Цитат на: nad_tab
На мен са ми високи. За сравнение олио за вана на Бюпхен 7,20лв., на Мустела 19,40  #Shocked
Аз ползвам Клоран и не съм имала проблем, те нямат олио за вана затова взех на Бюпхен. Едно майче, което е във Франция каза че там Мустела и Клоран били горе долу с една цена, а тук  Neutral Face


Да, скъпичко е Sad  Ние я къпем със сапунче и шампоан на Нивеа и не е имало проблем досега, но предполагам, че за алергични бебета не са подходящи.

# 35
  • София
  • Мнения: 10 309
Цитат на: nikol78
Да, скъпичко е Sad  Ние я къпем със сапунче и шампоан на Нивеа и не е имало проблем досега, но предполагам, че за алергични бебета не са подходящи.


Ами аз използвам само разни измиващи гелове и течен сапун и затова реших и бебка да е само на сапуни в течна форма... по щадящи ми се струват  Confused

# 36
  • Мнения: 4 358
Цитат на: mtz
Та в момента я мия с бръснарси сапун.................Зависи най-вече от бебчето.

И аз мия Оги само с бръснарски сапун, косата също (никога не съм ползвала шампоан).

# 37
  • Мнения: 46 518
Цитат на: nad_tab
Цитат на: nikol78
Да, скъпичко е Sad  Ние я къпем със сапунче и шампоан на Нивеа и не е имало проблем досега, но предполагам, че за алергични бебета не са подходящи.


Ами аз използвам само разни измиващи гелове и течен сапун и затова реших и бебка да е само на сапуни в течна форма... по щадящи ми се струват  Confused


Като се замисля, да и аз се къпя само с душ гел, сапуните съм ги забравила. На шампоана на Нивеа пише, че се слага директно във водата и се измива и тялото и косата, може да пробвам така, само ръцете със сапун, че все са й в устата и миришат на кисело Thinking

# 38
  • София
  • Мнения: 3 880
Цитат на: Sim
Още от раждането мия главата на дъщеря ми с шамроан на Бюбхен "От глава до пети" през ден. Сега съм се ориентирала към Мустела, но още не сме пробвали миещите средства, но кремчетата са страхотни, така че и шампоаните сиурно са супрер.


Мустела са супер - оправиха подсичането на бебока ми, който е на 1 месец веднага!!! подариха ми и тестерче с балсам, който се разтваря в коритцето на бебчо докато се къпе, снощи го пробвахме и съм доволна...смятам да ползвам и други продукти на тая фирма.
а главичката на бебчо мием с бебешки сапун по препоръка на педиатъра Simple Smile

# 39
  • София
  • Мнения: 3 880
Цитат на: Sim
Мустела е френска козметика, една от най-качествените в света. Внася я същата фирма, която внася и Виши, и се продава в аптеките. Аз лично я купувам от аптеката на Шейново, но предполагам, че в по-добрите аптеки я има. Продуктите са хипоалергенни, така че сигурно ще са подходящи за твоето бебче. Козметиката е скъпа, но е много икономична, така че си струва, особено ако бебето е чувствително. За сега сме пробвали крем против подсичане, почистващо мляко и кремче за лице, и много ги харесвам - до сега ползвах Бюбхен, но продуктите на Мустела са много по-добри. Ей, страшна реклама им направих  Wink  Simple Smile  , ама наистина много ми харесвам.


кажи нещо повече за кремчето за лице - премахна ли пъпчиците?

# 40
  • Мнения: 397
И аз с шампоан Джонсънбейби мия главичката на Сашко още от първия ден у дома. Баба му настояваше да го мием със сапун Тео Бебе / това е най-отвратителния сапун, който съм виждала, буквално след няколко дена употреба, става на каша/ ама аз й казах не. И така.  Grinning

# 41
  • София
  • Мнения: 3 664
Използваме гелът за измиване на Бюбхен "От глава до пети". Много хубаво ми мирише. А за след баня пак на Бюбхен олио без парафин. То пък ми мирише на канела и бебока става направо сладкиш, да го схрускаш направо Grinning

# 42
  • Мнения: 5 228
Цитат на: Aurora
Цитат на: Sim
Мустела е френска козметика, една от най-качествените в света. Внася я същата фирма, която внася и Виши, и се продава в аптеките. Аз лично я купувам от аптеката на Шейново, но предполагам, че в по-добрите аптеки я има. Продуктите са хипоалергенни, така че сигурно ще са подходящи за твоето бебче. Козметиката е скъпа, но е много икономична, така че си струва, особено ако бебето е чувствително. За сега сме пробвали крем против подсичане, почистващо мляко и кремче за лице, и много ги харесвам - до сега ползвах Бюбхен, но продуктите на Мустела са много по-добри. Ей, страшна реклама им направих  Wink  Simple Smile  , ама наистина много ми харесвам.


кажи нещо повече за кремчето за лице - премахна ли пъпчиците?


Ами дъщеря ми не е имала пъпчици, та незнам за такова действие. Кремчето е за много суха кожа и при ниски температури и т.н.
А крема за подсичане е страхотен, струва 14 лв. Другите неща са ни подарък и не знам колко струват.

Общи условия

Активация на акаунт