"Влад" - новият румънски сериал по бТВ.

  • 59 092
  • 746
  •   1
Отговори
# 360
  • Пловдив
  • Мнения: 46 969
Ясно Мария що му звънна, ама как ще го обясни на Разван? Или с това, че търси читав лекар?
Всъщност той как се представи, че се сближи със семейството си? Какво направи?

И Елиза с лельо Мария...смешна беше.

# 361
  • Мнения: 2 932
Тя каза веднага, че му звъннала, защото бил познавал много лекари и щял да помогне, да говори с тях.

# 362
  • Пловдив
  • Мнения: 46 969
Не съм чула, сори...

# 363
  • София
  • Мнения: 3 100
Щефан го заведе у тях на гости, после той сам ги навестяваше. А майка му го позна още, когато го видя за първи път 😄

Сега ми се струва, че Делия сама организира “покушението” в хотела. И наемният убиец беше доста неточен 😉. Затова Юри беше някак объркан като го разпитваше 🤔

Последна редакция: сб, 06 фев 2021, 09:34 от almadji

# 364
  • София
  • Мнения: 4 429
Директни линкове

Влад - сезон 2, епизод 6

 
Влад - сезон 2, епизод 7


Влад - сезон 2, епизод 8


Влад - сезон 2, епизод 9

# 365
  • Пловдив
  • Мнения: 46 969
Нещо тъпа ми беше серията...с постоянно мрънкащият баща и този дето го озвучава на бг е ужас!
Не мога да вдяна за схемата...сега този с коня като разказва за Чезар и жена му какво ще постигнат с тоя план?

# 366
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 879
Огъна се този. Конят му е по-важен от Чезар и останалите.

# 367
  • Пловдив
  • Мнения: 46 969
Огъна се този. Конят му е по-важен от Чезар и останалите.
да, ама нали това беше планът?
Влад нарочно посочи на Лео да насочи пистолета към коня...

# 368
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 29 879
Изпуснала съм този момент. И все пак не издаде ли прекалено много?

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 46 969
Изпуснала съм този момент. И все пак не издаде ли прекалено много?
м да...та затова се чудя ква е пак схемата тук.

Последна редакция: вт, 09 фев 2021, 09:12 от mystic woman

# 370
  • София
  • Мнения: 3 100
Подозирам, че целта е да ги вкарат във войната с Йордаке. Този го дават, че има зъб на Делия, а той е човек на Чезар. 😉
Тук стана ясно и защо Чезар покровителствуваше Адриян в затвора 🙂

# 371
  • Мнения: 5 563
Идеята беше да ни се даде отговор защо Чезар обърна такова внимание на Адриан, защо му отвори очите за обира, защо го насъска за отмъщение и защо му помогна след затвора..

# 372
  • Пловдив
  • Мнения: 46 969
М да...маша за отмъщение е Ади.
Ама и Лео и Щефан де се бутат да ги питаш...? Simple Smile

# 373
  • Мнения: 10 220
Не разбрах , как така маша за отмъщение ?
Т.е той да излезе срещу Йордаке ли ?

# 374
  • Sofia
  • Мнения: 5 377
Аз да попитам гледалите Езел там във финала ако правилно разбрах:

Скрит текст:
Щефан и Лео хванаха Чезар и Лео нещо го обвиняваше, че са го изоставили, за да си живеят в голямата им къща и т.н т.е Лео син на Чезар ли се оказва? Ако е вярно как се жени за дъщеря му тогава т.е тя не е ли негова сестра?

Общи условия

Активация на акаунт