Всичко за всички марки гел лакове - 34

  • 27 253
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 48
Благодаря! Имам фолиа, които използвам вместо големи частици брокат, но това ми се видя по-тънко и странно и затова предположих, че може да е нещо друго. Еми, супер, имам си подарък значи Grinning

Някакво целофанче е, но нямам идея за какво служи. Някой да знае?
Скрит текст:
Това е фолио за лепене.Като сложиш основния цвят или прозрачния гел или каквото е там, зависи както ти харесва,лепиш това фолио върху нокътя и отлепяш целофана и се получава един вид като лепенка.
Ето👉   https://youtu.be/z8Cw6HqyBVY

Поръчвам редовно от алиекспрес,всеки ден, но по-малки неща, обаче за чужбина, не съм в България.Нямам проблем, пристигат ми всички неща на време, до един месец.
Някоя девойка назад беше писала, че искат данни на лична карта и на мен също ми излиза да ми искат, но аз просто не ги попълвам и нямам никакъв проблем.

# 16
  • София
  • Мнения: 1 772
Zori Georgieva 670094 в тази тема всички правим гел лак в къщи. Съветвам те да прочетеш първия пост на тази тема внимателно, или дори 2 пъти. Има отговори на всичките ти въпроси там. Дори ако имаш време прегледай последните 10ина страници от миналата тема Wink
Flowers Hibiscus

# 17
  • Мнения: 356
Още съм с маникюр от миналата година.
Бавно и безславно достигам до мечтаните две седмици, без вадене на серията и правене на "поправки" Joy
Скрит текст:

[/spoiler]
Моите нокти са толкова израснали за една седмица. Честно казано, бих искала ако може да не растат толкова бързо, защото много си ги харесвам къси, а като израсне лакът хич не ми харесва. Много ти е красив маникюра и поздравления за добре сложения лак! Simple Smile

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 13 381
Нормално ми си идват нещата от Алито.

Тръгна ми счупване на нокътя от живеца /от където е обелен лакът/. Дали като тръгна да правя наново маникюра нанеса база, ще успее да "задържи" счупването на нокътя?


Благодаря за темата.

# 19
  • Мнения: 18
Нормално ми си идват нещата от Алито.

Тръгна ми счупване на нокътя от живеца /от където е обелен лакът/. Дали като тръгна да правя наново маникюра нанеса база, ще успее да "задържи" счупването на нокътя?


Благодаря за темата.
Ако е леко чупнат (не мога да преценя по снимката) , ще го задържи. Ако е по сериозно счупване, може тънък слой гел да сложиш за здравина Simple Smile

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Това е лепилото ми Transfer glue за фолио, което днес пристигна от Китай и е на дъвка, ама дъвкана-дъвкана и дори не мога да отворя шишето..




Има ли шанс да се оправи 😥 чаках го от 11.11 и да дойде в такъв вид.

Последна редакция: вт, 12 яну 2021, 19:10 от decuto

# 21
  • Мнения: 12
Момичета ползвали ли сте марката гел лак на NBL?  И какво мислите за нея?

# 22
  • Мнения: X
Здравейте! Тази база хубава ли е?

# 23
  • на брега на морето
  • Мнения: 2 468
Декуто, може да е замръзнало. Сложи го на топло, и виж утре сутринта как ще е. Дано се оправи! Аз имам същото лепило. Иначе е хубаво, нормално...

# 24
  • Мнения: 4 872
На мен ми изглежда да е изсъхнало лепилото. Все пак дано да греша.

# 25
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 294
Напълно изсъхнало е и отворих диспут..
Бихте ли препоръчали друго такова лепило за фолио?

# 26
  • Мнения: 166
M_Oliviya, благодаря ти! Благодаря и за новата тема Heart
Тези съм ги гледала, но ми изглеждаха абсолютно различни. Ще погледна отново Simple Smile

# 27
  • Мнения: 1 104
M_Oliviya, благодаря ти! Благодаря и за новата тема Heart
Тези съм ги гледала, но ми изглеждаха абсолютно различни. Ще погледна отново Simple Smile

Ами май много зависи екрана, на който се гледат, през телефона ми изглежда подобен цвят, на лаптопа ми са по-различни. Аз като тръгна да си поръчвам си гледам на двата екрана Grinning и се надявам да се падне това, което искам.

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 13 381


Този тъмния много ме грабна, очаквам слънце за да му се насладя в целия блясък. Трябва да си взема чисто черен цвят за да видя този с хамелианския брокат, който тук изглежда прозрачен как ще стои.

# 29
  • Down south
  • Мнения: 7 634
Много ти е красив маникюра и поздравления за добре сложения лак! Simple Smile
Много любезно от твоя страна, благодаря за щедрите комплименти Flowers Hibiscus
Следя темите с интерес и криво-ляво напредвам.

Общи условия

Активация на акаунт