Всичко за всички марки гел лакове - 34

  • 27 434
  • 721
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 101


Последния ми маникюр...това е т.нар. eggshell -  черупка от яйце.
Черните частици в прозрачния лак са по-малко, отколкото ми се искаше.

# 271
  • Мнения: 2 272
Здравейте. Закупих от тази пила преди около 3-4 месеца, работеше без проблем и сега изведнъж спря да работи. Някой случайно да е бил със същата и да е имал такъв проблем?
 
Тази пила е около 3-4 долара и явно толкова и е живота.
Върнах се да добавя - може повредата да е кабела, да не прави кабела добра връзка, може копчето да не работи добре, по спомени имаше някаква недобра позиция точно копчето, а може и самата машинка да е сдала багажът!

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 00:57 от Melany99

# 272
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Момичета,моля за помощ Simple Smile Пристигнаха ми ей тези лъскотийки от али-то, но никъде не намирам обяснение как се използват...обикновено е обяснено в описанието, но тук не намирам. На цели парчета са, а аз си ги представях "накъсани"
https://www.aliexpress.com/item/4000539180398.html?spm=a2g0s.904 … .0.27424c4dlNWe2h

# 273
  • Мнения: 69
В продължение благодаря и на въпроса на Veselina04 прилагам линк към цветенцата, които ползвам като декорация на моя маникюр. https://www.aliexpress.com/item/4000562050678.html?spm=a2g0s.904 … .0.27424c4dFhc0Z9

# 274
  • София
  • Мнения: 470
Момичета,моля за помощ Simple Smile Пристигнаха ми ей тези лъскотийки от али-то, но никъде не намирам обяснение как се използват...обикновено е обяснено в описанието, но тук не намирам. На цели парчета са, а аз си ги представях "накъсани"
https://www.aliexpress.com/item/4000539180398.html?spm=a2g0s.904 … .0.27424c4dlNWe2h
Късат се много лесно. 🙂
https://youtu.be/2gQO1wepISU

# 275
  • Пловдив
  • Мнения: 1 007
Доколкото разбрах ги сложи върху топ с лепкав слой? Аз това се чудех, дали върху цвета,или върху топ, или с лепилото за фолио...ама ще изпробвам и ще видя Simple Smile Благодаря,Lucky@Mamma!

# 276
  • Варна
  • Мнения: 631
Beautilux в Али вече имат доставка $3.07  до България. Проверих последните ми поръчки и е нямало тогава, но сега това е единствената опция за shipping.
Дано е временно!
 По едно време в ковид екшъна пролетта, бяха махнали въобще Б-я за доставка.
След някоя седмица върнаха фрий шипинга.

# 277
  • Мнения: 356


Цветът е на Гелполиш, но на живо е по-тъмен, не е такъв какъвто излиза на снимката. Тъмноцикламен е. На първата снимка по се доближава до реалния. Много ми харесва и се нанася много лесно, за разлика от предния, който беше много гъст. Не съм полирала ноктите с нищо, направо сложих праймер, база и т.н. Да видим колко време ще издържат 😏

# 278
  • Пловдив
  • Мнения: 13 470
Кой номер е?

# 279
  • Мнения: 356
Номерът е 084.

# 280
  • Мнения: 7 565
Моят маникюр от днес. Най-много харесвам семпли нокти в млечен цвят. Беше голям проблем да намеря сносен млечнобял цвят, който да стои добре на ноктите, без да има неравности или да е на четки. Най-после го намерих - Коди PN04. Плътен, изравнява се сам, не стои неравен или на четки, много ми харесва. Пробвах и Коди Lint base, от която на първо четене съм очарована.

# 281
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Здравейте,  препоръчайте ми марка гъсти и покривни лакове, на нашия пазар. Благодаря.

# 282
  • Мнения: 7 565
Kodi, Claresa, Silcare от бюджетните.

Аз да попитам вярно ли е, че лампите с черно дъно не полимеризирали гел лака добре, а тези с огледално дъно пък водели до преполимеризация? Най-добрият вариант бил лампа с бяло дъно.

Моята едната е с черно дъно и обмислям да лакирам дъното с бял/нюд цвят Joy

# 283
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Благодаря за бързия отговор, а от скъпите? Във фейсбук ми излизат марките Вог и Словянка, имат интересни цветове. Имате ли впечатление за качеството?

# 284
  • Мнения: 7 565
Имах предвид, че Силкеър са бюджетните.
Има голям избор - Коди, Реформа, Нео нейл, CND, Gelish, Vogue, Le vole, FOX, Индиго, Макс, Bluesky, Семилак, Hi hybrid и още много много други, за които в момента не се сещам. Някои от тях продават само на професионалисти.
На Vogue имам млечна база, добра е, но е доста гъста и не се самоизравнява, тоест с нея трудно се прави изравняване на нокътната плочка. Цветовете им не съм пробвала.
Славянка не съм пробвала, но една от любимите ми инстаграмерки често ползва продукти на марката.

Общи условия

Активация на акаунт