Омникод Имуно – открийте ефективна естествена подкрепа за имунната система

  • 9 399
  • 264
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6
Дами, във всеки зимен сезон имаме нужда от адекватна подкрепа за имунната система, а в този – повече от всякога. Ако Вие или любимите Ви хора сте под въздействие на някой от следните фактори, такава подкрепа е силно наложителна:

• Редовни настинки, вирусни инфекции, понякога с усложнения, изискващи лечение с антибиотик
• Често боледуващи хора в обкръжението
• Лесна уморяемост, изтощение или раздразнение
• Небалансирано хранене, недостатъчен сън

Изобилието от имуностимулатори в аптеките е огромно, затова и затрудненията пред избора са напълно обясними. В случай че търсите вариант да подкрепите имунната си система по високоефективен, напълно естествен и клинично доказан начин, със сигурност новият препарат Омникод Имуно заслужава Вашето доверие.


 
Той осигурява надеждна защита на организма в дългосрочен план, но е силно ефективен и при необходимост от бързи резултати. Базиран е на отдавна проучени, многократно усъвършенствани и клинично изследвани натурални патентовани комплекси.

В основата на формулата е изключителният Epicor® – сух ферментат на мая за печене (Saccharomyces cerevisiae), изобилстващ от биоактивни метаболити – бетаглюкани, антиоксиданти, протеини, полизахариди, витамини, минерали и други хранителни вещества. Над 400 клинични изследвания доказват множеството предимства на Epicor®:    
-  предизвиква бърз имунен отговор чрез значително увеличение на серумната антиоксидантна защита в рамките на 2 часа след прием;
- повишава защитата на телесните лигавици срещу проникване на бактерии;
- балансира имунния отговор при прояви на алергична реакция ;
- облекчава симптомите при поленова алергия;
- подобрява здравето на храносмилателния тракт, което е от определящо значение за състоянието на имунната система.

Омникод Имуно включва и иновативния високотехнологичен комплекс Nutra-C™ с няколко форми на вит. С. Бързо усвояване, по-добро задържане в организма, по-ниска загуба в урината и липса на храносмилателни проблеми след прием са безспорните предимства на комплекса.



      
Омникод Имуно се предлага в две форми – капсули за възрастни и деца над 12 г. и течност с приятен плодов вкус за деца над 1 г. Ще намерите в аптеките и онлайн на bionat.bg.
Версията за възрастни и деца над 12 г. е допълнена с две ключови съставки за имунната система: витамин Д3 и цинк, чието благотворно влияние върху имунитета е общоизвестно. Всички активни съставки на Омникод Имуно са микрокапсулирани, което гарантира висока бионаличност и максимална ефективност на всяка доза. А дозата е само веднъж на ден.

Включете се в дискусията!

Отговорете на въпросите, които ще ви зададем в темата през следващите две седмици. Петима от вас ще спечелят Омникод Имуно по избор (за деца или за възрастни). Победителите ще бъдат обявени в темата на 1 февруари 2021 г.
 
Първият ни въпрос е: Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?

Полезно съдържание:
Каква е връзката между имунитета и гастроинтестиналния тракт?
Какви са ползите за организма от прием на съставката EpiCor®, която се съдържа в Омникод Имуно?
Защо витамин Д е важен за имунитета?
Как функционира имунната система и как да я подпомогнем?

Моля, запознайте се с общите условия на активацията тук.

Последна редакция: пт, 29 яну 2021, 11:05 от Редактор***

# 1
  • Мнения: 1 135
Да, аз последните две години зимата боледувам. На много неща го отдавам, климат, лоша храна, мръсен въздух, боклуците,които ядем и подобни.

# 2
  • Мнения: 29 330
Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?

Определено боледуваме малко по-често, което се дължи на студеното време, непостоянните температури и понижения имунитет.

# 3
  • София
  • Мнения: 2 097
Предполагам, че причината е във вирусите, които се разнасят през зимните месеци. От студа, хремата е често явление, понякога и по-сериозни настинки. Опитваме се да се предпазим превантивно, но не винаги се получава.

# 4
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Семейството ми и аз боледуваме по-често през зимните месеци. Според мен причината за това е, че не излизаме толкова често сред природата през зимата, не дишаме толкова често чист въздух. Дължа го и на разхлабената ни имунна система.

# 5
  • Мнения: 5 127
Осезаемо боледуваме повече през зимния сезон. Отдавам го на ниските температури и по-замърсения въздух, който дишаме. Липсата на слънце и престоят в затворени помещения или градския транспорт, спомагат за бързото разпространение на вирусите.

# 6
  • Враца
  • Мнения: 1 424
През зимата боледуваме по-често, заради вирусните инфекции. Седим повече време в затворени пространства, както и ни е отслабнал имунитета. Студено е и изстиваме много бързо, особено децата.

# 7
  • Мнения: 689
Винаги боледуваме зимните месеци, защото имунитета пада и върлуват повече вируси.

# 8
  • Мнения: 1 988
Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас? Смятам, че се дължи на влошеното качество на живот и съответно слаба имунна система - мръсен въздух, некачествена храна, недостатъчно движение...

# 9
  • Мнения: 669
Да през зимата боледуваме по-често имунитета ни  пада ,върлуват вируси,студено, седим в затворени помещение.

# 10
  • Мнения: 504
Последните години не боледува толкова често, защото подсилвам имунната си система с витамини, по-чиста храна /до колкото е възможно/ и повече движение.

# 11
  • Мнения: 454
"Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?"
Децата боледуват доста по-често през зимните месеци. Според мен това се дължи на спад в имонитета, ограниченото време прекарано навън и ограничените възможности за спортни дейности.

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Да, през студените месеци боледуваме по-често. Мисля, че се дължи на пониженият имунитет, стоенето дълго време на затворено, мръсен въздух и стрес.

# 13
  • Мнения: 1 009
Боледува дъщеря ми , защото започна ясла и съответно се сблъсква с вирусите , които носят другите деца .
Съответно и ние също боледуваме , но с идеалния комплекс витамини или имуностимулатор , изкарваме по-леко настинката.

# 14
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Да, боледувам тъй като живея на място с влажен климат, чести мъгли и ветрове. Отделно, след вирус тази пролет съм отключила букет от вируси,с които се боря точно с имуностимуланти. Надявам се да му се вижда краят.

# 15
  • Мнения: 4 571
Не боледувам, но го отдавам на обстоятелството, че целогодишно приемам добавки, витамини, плодове и зеленчуци.

# 16
  • Мнения: 13 544
Не, няма разлика в здравословното ни състояние през зимните или по-топлите месеци.

# 17
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Забелязала съм, че последните 2-3 години започнах да боледувам по-често, макар и понякога да са само леки настинки. Смятам, че се дължи на стрес, понижен имунитет и недостатъчен прием на витамини.

# 18
  • Мнения: 802
Да, зимата боледувам често.Работя на студено, като добавим слаба имунна система, мръсен въздух, боклуците с който се храним и вирусите, които върлуват...

# 19
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
(Да чукам на дърво), тази зима никой не се е разболявал. Но още от септември месец всички започнахме да пием, домашно направен сироп от черен бъз, както и Омега 3, подходящи за възрастта ни.  Така, че отдавам здравето ни на имуностимулаторите и вярвам в тях!

# 20
  • Мнения: 6 556
Не боледуваме често за щастие Hands Pray Давам имуностимулатор на детето през зимата

# 21
  • Пловдив
  • Мнения: 9 708
Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?

Нормално е през зимните месеци да се боледува повече, вирусите се разпространяват по-лесно, през студените дни може да се простудим, а това може до доведе до спадане на имунитета. Прекарваме повече време в затворени помещения. Един болен да има и заразата плъзва.

# 22
  • Мнения: 1 557
Да, детето ни боледува по-често, защото е малко и е със слаба имунна система.

# 23
  • Мнения: 1 711
Настоящата зима е изключение, но през студените месеци определено боледуваме по-често. Синът ни, вече тийн сякаш е с най-силен имунитет. Ние с баща му задължително изкарваме по някой вирус.

# 24
  • Мнения: 1 457
Вкъщи боледуваме леко (досега) и сравнително рядко - по веднъж годишно май се пада на мен, мъжа и детето. На няколко години някой от нас прави по-сериозно усложнение. И вече няколко години не е имало такова - тръпна в очакване Simple Smile По тази причина от пролетта, особено в комбинация с новия вирус, през определено време пробваме различни имуностимуланти, пък дано се размине Simple Smile

# 25
  • Мнения: 4 208
Да, разбира се.
Влага, непрекъснати мъгли, течение и пълен ветрилник + доста ниските температури в моя град са причините за това. Градският транспорт и срещите с много хора също са фактор.
И за капак съм посредата между хойкащи тинейджъри и заседяли в къщи възрастни родители...

# 26
  • При децата ми
  • Мнения: 6 064
Определено през студените месеци боледуваме по-често. Причините са ниските температури, мъглата, мръсният въздух.

# 27
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
Аз боледувам доста често, имам слаба имунна система. Всеки вирус или грип, всичко ме събаря. Изпила съм доста добавки, витамини и пробиотици, е нищо не помага. Ще пробвам и Омникод Имуно.

# 28
  • Мнения: 861
Племенника ми боледува често.  Отдаваме го на вирусите които има в градината.

# 29
  • Мнения: 14 785
Да,детето носи вируси от ДГ и прихващам и аз. Определено зимата боледуваме повече.

# 30
  • София
  • Мнения: 3 098
Вече не. Мъжът ми почти не боледува. А аз откакто забременях и родих почти не съм боледувала. Преди всяка зима настивах по 1-2 пъти. Случва се понякога да настинем, но не много сериозно.

Последна редакция: пн, 18 яну 2021, 15:50 от Магси

# 31
  • София
  • Мнения: 1 668
Аз боледувам доста често зимните месеци. Дължи се на струпвания на хора на затворени пространства, понижен имунитет, по - малко движение и чист въздух

# 32
  • Мнения: 1 355
През зимата боледуваме по-често, заради вирусните инфекции. Налага се да  прекарваме повече време в затворени пространства, и това спомага за разпространението на вирусите.

# 33
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
Зимата боледуваме повече, да, тъй като има всякакви вируси, отслабва ни имунната система и сме по-податливи към разболяване.

# 34
  • Мнения: 2 183
През зимата боледуваме по-често, заради вирусните инфекции. Седим повече време в затворени пространства, както и ни е отслабнал имунитета. Студено е и изстиваме много бързо, особено децата.

# 35
  • Мнения: 2 128
През зимния сезон боледуваме по- често.Дължи се на ОВИ,по- малко време сред природата,занижен имунитет...

# 36
  • Мнения: 954
Да. Отдавам го на предразполагането на организма при по-студено време към заболяване, непълноценна храна и липса на витамини

# 37
  • Мнения: 37
През студените месеци децата по-често страдат от настинки. Стоенето в затворени помещения, по-рядкото проветрение предразполага към по-често разболяване.

# 38
  • Мнения: 1 729
Не боледуваме по-често. Надявам се причината да е в грижата за имунитета, храним се само с домашно приготвена храна, вземаме и витамини като добавка в грипния сезон.

# 39
  • София
  • Мнения: 10 861
Слава Богу последните години не ни се е случвало да боледуваме зимата сериозно, но ме притеснява, че може да е  слаба имунната ни система, а също некачествените храни, които приемаме, вирусите, които върлуват и мръсният въздух.

# 40
  • Мнения: 687
Мъжа ми боледува често, слаб имунитет също и. Вирусни инфекции

# 41
  • Мнения: 39 320
Синът ни доста често през зимата е със секрети в носа. Не е кален. На това го отдавам.

# 42
  • Варна
  • Мнения: 555
Основно аз боледувам зимно време. Преди няколко години преборих упорит синузит и оттогава всяка зима имам проблем.

# 43
  • Мнения: 740
Вкъщи най-често боледува малкият ни син. За щастие с годините все по-леко изкарва всякакви вируси и настинки, но така е в училище/ преди детска градина/. Отдавам го на организъм и среда.

# 44
  • Мнения: X
Боледуваме по-често през студените месеци и според мен фактор е, че пребиваваме с много хора продължително в затворени помещения и сме изложени на по-големи концентрации от сезонните вируси.

# 45
  • Мнения: 4 868
Много често боледувам,, почти не мога да се оправя от старите неща и се натрупват нови и нови инфекции. Всичко се дължи на застояването, падналия имунитет, мръсния въздух

# 46
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Да, през студените месеци боледуваме по-често. Според мен това се дължи на понижен имунитет, задържане дълго време на затворено, по-малко спорт.

# 47
  • Мнения: 1 427
През студените месеци боледуваме малко по- често заради понижения имунитет, студа и мръсния въздух.

# 48
  • Мнения: 502
Не боледувам често, но когато това се случва, в повечето случаи е заради рязката смяна на температурите.

# 49
  • Мнения: 797
Боледуваме много по-често ако не приемаме витамини през грипния сезон. От няколко години не допускаме това и сме много по-добре.

# 50
  • Мнения: 2 645
И аз и децата ми боледуваме често през зимата. Дължа това на върлуващите коварни вируси през този сезон, както и на слабата ни имунна система разбира се. Рисков Фактор също е това, че се срещаме с много хора на работа/училище/градина, което води до бързото разпространяване на болестите.

# 51
  • Мнения: 154
Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?

Определено зимните месеци се случва по-често някой да се разболее! Отдавам го на отслабен имунитет, по-ниските температури и на това, че през това време на годината вирусите са в разгара си.

# 52
  • Мнения: 9 481
Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?


Минаваме през сезонния вирус, да Sad
Факторите - липса на спорт и кофти въздух и храна (колкото и да се подбира..)

# 53
  • София
  • Мнения: 271
Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?
   Да, боледуваме. Вирусните инфекции са по-разпространени през студените месеци. Оказва влиание и мръсният въздух и не толкова качествената храна, която консумираме.

# 54
  • Мнения: 998
Не боледуваме по-често през зимата. Според мен донякъде се дължи на това, че не стоим на много топло вкъщи. А и обичам да приемам имуностимулиращи продукти.

# 55
  • Мнения: 353
Да, определено боледуваме повече през студените месеци, тъй като няма слънце, постоянно сме вкъщи и имунитетът ни спада. По този начин не можем да се преборим винаги с вирусите. Освен това имаме и малко дете и тримесечно бебе, така че тази зима трябва много да се пазим.

# 56
  • плевен
  • Мнения: 453
Да- през зимата боледуваме по-често ,студено е и има вируси.

# 57
  • Мнения: 3 252
Детето боледува по - често, ние се ваксинираме.

# 58
  • Мнения: 682
Да, според мен се дължи на недобра имунна система и влошено качество на живот.

# 59
  • Мнения: 535
Да, защото в къщи е топло, а след това веднага излизаме на студено.

# 60
  • Мнения: 1 294
Определено боледуваме по-често през зимата, което според мен се дължи на студеното време, рязката промяна в температурата в последно време, както и на вирусите, които започват да върлуват със застудяването.

# 61
  • Мнения: 1 133
Да през зимата боледуваме по-често. Хрема, настинка, вирус.

# 62
  • Мнения: 1 327
Определено боледуваме често. Особено аз и синът ми. Факторите са моето тютюнопушене и неговият синузит.
Рядко ни пропускат вирусите.

# 63
  • Мнения: 6 697
Не боледуваме често.
Укрепваме имунитета с добавки.

# 64
  • Варна
  • Мнения: 522
От малка боледувам често,отдавам го на слаба имунна система

# 65
  • Мнения: 522
Да, на цялото семейство ни се случва да боледуваме повече през студените месеци. Според мен се дължи на по-слабия имунитет на организма, на благоприятната среда за размножаване и предаване на вирусите и бактериите, сигурно и на липсата на слънчевите лъчи.

# 66
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Не боледуваме. Сменихме климата с по- топъл и вярвам, че и това оказва влияние.

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 16 113
Децата поне веднъж-два пъти,зимно време боледуват.
Големият прави гнойни ангини,малкият бронхити.

# 68
  • Мнения: 591
Да, през зимата боледуваме по-често. Може би заради по-слабото слънце, по-ниския имунитет и повечето вируси.

# 69
  • София
  • Мнения: 6 141
Да, през зимата боледуваме по- често, защото стоим повече на закрито, слънцето е по- малко, имунитетът пада.

# 70
  • София
  • Мнения: 2 817
Да. Поради по-силно замърсения въздух през зимата, студеното време, липсата на достатъчно естествена светлина и слънце.

# 71
  • Мнения: 1 260
Да доста често боледувам.Отдавям го на слаб имунитет ,мръсен въздух, променливо време.

# 72
  • In Neverland
  • Мнения: 343
Боледуваме по-често откакто синът ми тръгна на ясла, но бързо се възстановяваме с прием на витамини и пробиотици.

# 73
  • Мнения: 999
Определено не боледувяме често вкъщи. Нещата са комплексни - каляване, спорт, доколкото може здравословно хранене, прием на витамини и хранителни добавки, проветряване на помещенията, навременни мерки при първи симптоми и други.

# 74
  • София
  • Мнения: 13 148
Да, през студените месеци боледуваме по-често, заради пониженият имунитет и студеното време.

# 75
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Напоследък не боледуваме толкова често през зимата. Отдавам го на това, че се храним по-здравословно и приемаме редовно хранителни добавки.

# 76
  • Мнения: 715
Да, през зимата боледуваме по-често. Заради повечето вируси и по-ниския имунитет.

# 77
  • Мнения: 2 117
Когато беше по-малко, моето момченце боледуваше много често!
В последните две години, мъжът ми е този с тежките инфекции. Явно вредните храни и отслабения имунитет си казват думата.

# 78
  • Мнения: 1 090
Последните 1-2 години боледувам по-често, макар и понякога да са само леки настинки. Според мен се дължи на стрес, понижен имунитет и недостатъчен прием на витамини и липса на пълноценна почивка.

# 79
  • Мнения: 855
Не. Опитваме се да водим здравословен начин на живот. Приемаме много витамини. Слагаме си противогрипни ваксини.

# 80
  • Мнения: 1 902
Не боледувам по-често, но се уморявам лесно, непрекъснато съм под напрежение /без конкретна причина/ и съня ми е непълноценен.

# 81
  • Мнения: 6 550
В моето семейство няма пик на боледуванията през зимата, случва се да боледуваме през всички сезони.

# 82
  • Мнения: 230
Не, но обръщаме внимание на закаляването, здравословно хранене, разходки на слънце и чист въздух, правилна почивка.

# 83
  • SF
  • Мнения: 21 167
Чак толкова често не боледуваме, но въпреки всичко пием добавки и и витамини.

# 84
  • Мнения: 1 146
Определено боледуваме по-често през зимния период, което се дължи на студеното време и вирусите.

# 85
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
Да, боледуваме по-често определено! Според мен, това се дължи на вирусните инфекции в комбинация с неправилно хранене, по-слаба физическа активност и променливо време.

# 86
  • русе
  • Мнения: 1 317
Да- през зимата боледуваме по-често ,студено е и има вируси,

# 87
  • Sofia
  • Мнения: 795
В последните години децата боледуват ит настинки както и грип в преходните сезони, както и в месец февруари и март, дължи се на отслабване на имунната система.

# 88
  • София
  • Мнения: 859
Не боледувам, но в семейството ми често боледуват и го отдавам на неправилно хранене, липса на витамини, спорт и стрес.

# 89
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
През зимните месеци предпоставка са ниските температури, по-слабата физическа активност, вируси.

# 90
  • Мнения: 917
Зимата се боледува повече, заради вирусите и студа

# 91
  • Мнения: 996
За щастие ,в последните години зимата не боледувам много ,защото приемам витамини и клеева тинктура за подсилване на организма.

# 92
  • Мнения: 2 682
Много боледувам, не само през зимата. Дължа го на факта, че се срещам с много хора, а през есенно-зимния период е още по-тежко заради огромната влага в града, в който живея.

# 93
  • Мнения: 464
С изключение на тази зима, всяка година детето ми се разболява, покрай него и ние. Започваме да взимаме нещо за имунната система, но както се казва- след дъжд- качулка.

# 94
  • София
  • Мнения: 218
Да, боледуваме сравнително често.. ние не ядем много витаминозни неща, мръсният въздух също влияе..особено от както каката тръгна на градина ... носи вируси и всички ги хващаме.. залагам често на имуностимуланти

# 95
  • Мнения: 216
Този зимен сезон не сме боледували, нямам обяснение защо. По принцип не се разболяваме често, може би лятото се случва един път.

# 96
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?

От 2 години на сам, боледувам по-често. След раждането в организма ми стана нещо и от най-малкото се разболявам, а преди това не бях така, рядко стигах да лекарства, дори за гърло. Факторите са много - стрес, лоша храна и въздух, обездвижване, поради естеството на работата ми и още и още.

# 97
  • Мнения: 51
За щастие не боледуваме често, защото си подсилваме имунитета с витамини, мед, клеева тинктура..И се обличаме добре когато е студено.

# 98
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Последните години не боледуваме по-често, но аз специално често имам леки неразположения заради студа-не го понасям хич. Но през цялата зима гледам да хапваме повече плодове, пием всеки ден витамини и естествени имуностимулатори.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Да, според мен студеното време изсушава лигавицата и е по-предрастоложена към вируси.

# 100
  • Мнения: 236
През зимните месеци боледуваме по-често. Като причина най-вече са вирусни инфекции.

# 101
  • Мнения: 3 020
По-скоро през пролетта/есента, когато е променливо времето забелязвам увеличен брой на неразположенията вкъщи, но за зимата това не се отнася.

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Рядко,  но качествено.

# 103
  • Мнения: 2 663
Семейството ми и аз боледуваме по-често през зимните месеци. Според мен причината за това е, слаба имунна система , замърсен въздух. Общо физическо състояние и други

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 234
Есента и пролетта, когато времето е променливо, се получават повече настинки.

# 105
  • Мнения: 3 914
Не особено, но мисля, че поради повече стоене в затворено помещение.

# 106
  • София
  • Мнения: 1 620
Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?

През зимните месеци боледуваме по-често отколкото през другите месеци. Товасе дължи настудено време, ако има променливи температури, отслабен имунитет на организма, мръсен въздух, стрес, неправилно хранене.

# 107
  • Мнения: 4 144
Малко по-често са боледуванията през по-студените месеци. Това се дължи на много фактори, резки температурни промени, спад на имунитета, намалена физическа активност, съчетана с лош въздух, стрес и по-тежка, нездравословна и несвежа храна.

# 108
  • Елхово
  • Мнения: 1 397
Боледувам по-често през зимните месеци. Според мен причината за това е, че не излизам толкова често сред природата през зимата, не дишаметолкова често чист въздух. Дължа го и на отслабналата имунна система.

# 109
  • Мнения: 4 859
Не боледуваме често ,но хване ли ни грип или вирус го караме много тежко.И да определно в зимният сезон се случва .Стоенето и събирането в затворени помещения е една от причините.

# 110
  • Мнения: 910
Зимате настиваме по често, особено детето като тръгне на детска градина и му теква носа. Ние нестиваме.

# 111
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 777
Децата...градината...Simple Smile

# 112
  • Мнения: 2 663
Семейството ми и аз боледуваме по-често през зимните месеци. Според мен причината за това е, слаба имунна система , замърсен въздух. Общо физическо състояние и други

# 113
  • София
  • Мнения: 20 079
Да, боледуваме по-често в студените месеци, особено дъщеря ми и аз. Смятам, че причините за това са отслабеният имунитет, вирусите, мръсният въздух. Дъщеря ми и настива много често през зимата, защото се облича доста леко в студеното време.

# 114
  • Мнения: 610
Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?
Определено боледуваме по-малко от както започнахме да пием сироп от черен бъз ( приготвен по домашна рецепта) . По - честото боледуване през зимните месеци се дължи на по-студеното и влажно време.

# 115
  • Мнения: 6 417
Всяка зима влача настинки с ужасна хрема, без да се стига до някакви сериозни заболявания като пневмония например. Не обичам чай, затова разчитам на други методи, най-вече повече витамини.

# 116
  • Мнения: 420
Не, не боледувам/е/. Зимата се започва с клееви тинктури, витамини, чайове и последните години не боледувам.

# 117
  • Мнения: 213
Боледуваме повече, защото имунитета през зимата отслабва,а и температурите са по- ниски!

# 118
  • Мнения: 523
Аз не, но голямото ми момче често боледува. Минават седмица или две докато се възстанови и след няколко седмици отново болен. Отдавам го на непостоянните температури, ту минусови, ту високи, на лошата храна, на мръсният въздух който зимата е непоносим от горящите печки и от пушека който излиза от комините. Надявам се да го израстне и в бъдеще да нямаме този проблем.

# 119
  • Мнения: 595
Да, определено през зимата цялото семейство оледуваме по-често заради вирусните инфекции. Седим повече време в затворени пространства, отслабва ни имунитета, времето е студено навън и настиваме много бързо, особено децата.

# 120
  • Мнения: 811
да, боледуваме всички повече през зимните месеци. Мисля, че е нормално- слаба имунна система, липса на витамини, ниски температури, вируси и т.н.

# 121
  • Мнения: 547
да през зимата по-често. Вероятно поради лошия въздух, небалансираното хранене и ниските температури.

# 122
  • Мнения: 612
Боледуваме по-често през зимните месеци, заради вируси, грип и настинки.

# 123
  • Мнения: 1 966
Обикновено да, боледуваме повече. Факторите са паднала имунна защита, липса на слънце, студено време, вируси и прекарване на дълго време на закрито.

# 124
  • Мнения: 2 610
Първият ни въпрос е: Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?
Според мен факторите са лошият въздух и лошата храна, с която се храним. Боледуваме, с 6г. Дете съм, ходещо на детска градина, като се зарази той, всички се накачаме от него. Я търсене съм на качествен продукт, повишаващ имунитета на всички Ни.

# 125
  • Мнения: 7 279
Да, през студените месеци боледуваме по-често. Имунната ни защита не е силна, не се храним пълноценно, не успяваме да сме на чист въздух и слънце толкова често, колкото през останалото време на годината.

# 126
  • Мнения: 162
Боледуване по-често. Факторите за мен са : ниските температури и отслабения имунитет.

# 127
  • Мнения: 670
Да, определено боледуваме по-често. Децата невинаги съобразяват как да се облекат, а и имунитетът ни е отслабен.

# 128
  • Мнения: 115
Боледуваме рядко, защото ядем разнообразна и витаминозна храна. Разхождаме се редовно. Пием витамини редовно.

# 129
  • Мнения: 205
Да, имунитетът пада заедно с температурите, има вируси, приемаме по-малко витамини,
стоим си повече вкъщи.

# 130
  • Мнения: 141
Да, боледуваме по-често през зимата, поради студеното време и отслабналата имунна система.

# 131
  • Мнения: 2 005
Ако боледуваме, то е през зимните месеци,  поради студеното време и върлуващите вируси по това време на годината.

# 132
  • Мнения: 1 202
Детето боледува често, факторите са вирусите в детската градина. Сега, когато си е у дома , боледуванията са по-редки.

# 133
  • Мнения: 6
Вторият ни въпрос към вас е: Как подсилвате имунната си система?

Не забравяйте, че петима от вас ще спечелят Омникод Имуно във форма по избор.

# 134
  • Мнения: 13 544
Приготвям фрешове през зимата предимно от портокали и малко лимон. Хапваме си мед и пчелен прашец. При всяка възможност излизаме на разходки в планината или извън града.

# 135
  • Мнения: 861
Подсилваме с мед , лимони, витамини.

# 136
  • Мнения: 4 144
Чай, мед, плодове и повече на въздух.

# 137
  • София
  • Мнения: 9 111
Проветрявам често, разхождам се всеки ден поне по половин-един час, лягам си навреме и спя по 8 часа, спортувам, когато имам възможност.

# 138
  • Мнения: 1 427
Всяка сутрин пием билков чай с лимон и мед. Отделно през деня хапваме още по лъжичка или две мед. През деня хапваме и доста плодове- предимно ябълки и мандарини. Често излизаме на разходка на чист въздух.

# 139
  • Мнения: 610
С мед джинджифил и лимони.

# 140
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 704
С колкото може повече време навън, свежа сезонна храна и спорт.

# 141
  • Мнения: 1 966
С витамини, разходки на открито, пълноценна храна.

# 142
  • София
  • Мнения: 3 098
Разнообразна храна, плодове и зеленчуци и много вода.

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
С домашно направен сироп от черен бъз и много фрешове.

# 144
  • Мнения: 6 556
Чайчета, витамини

# 145
  • Мнения: 5 127
Имунната система подсилваме с добавки с витамини и мед.

# 146
  • до морето
  • Мнения: 2 284
Пия билкови чайове, фреш от лимон, клеева тинктура,  а в момента поради определено състояние пия Изопринозин.

# 147
  • Мнения: 1 457
Подсилвам с витамини основно вит. ц. Също разнообразно хранене и много разходки.

# 148
  • Мнения: 1 135
С витамини, разходки навън и малко спорт.

# 149
  • Мнения: 1 355
Чай, мед, плодове и зеленчуци.

# 150
  • Мнения: 39 320
С хранителни добавки, добра храна и ежедневни дълги разходки.

# 151
  • Мнения: 715
С настърган джинджифил, мед и лимон.

# 152
  • Мнения: 682
Чай, мед, лимони

# 153
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
С много билков чай, мед, пчелен прашец и клей, фрешове от цитруси, пресни сезонни плодове.

# 154
  • Мнения: 2 005
Консумираме плодове и зеленчуци, и правим дълги разходки на открито.

# 155
  • При децата ми
  • Мнения: 6 064
Подсилвам я с подходяща храна, прием на повече витамини, чай и разходки на чист въздух.

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 515
Приемаме повече витамини, пием чайчета и се пазим пт вируси.

# 157
  • Мнения: 669
Пием повече чай,повече плодове ,пием витамини.

# 158
  • Мнения: 2 128
Сезонни плодове и зеленчуци, питателни супи с дом.птици, спорт и разходки на открито, чай с мед и джинджифил,клеева тинктура, по малко контакти.

# 159
  • Мнения: 811
Подсилвам имунната си система със силна и здравословна храна. Стремя се да ям сезонни зеленчуци и плодове най-вече!

# 160
  • Мнения: X
Пия различни чайове и си правя домашен джинджифилов ейл от джинджифил и лимони.

# 161
  • Мнения: 1 557
С чайове, плодове, зеленчуци и мед.

# 162
  • sofia
  • Мнения: 1 944
Ежедневен спорт, здравословна и разнообразна храна, чай, мед и позитивни емоции.

# 163
  • Мнения: 6 697
Със спорт и чайове.

# 164
  • Мнения: 1 711
Подсилваме се с чай с домашен мед , лимони, витамини. Гледаме да сме често навън, стига времето да го позволява.

# 165
  • Мнения: 29 330
С витамини, лимони, мед, чай.

# 166
  • Г. О.
  • Мнения: 1 721
Правя домашен имуностимулатор с корен от джинджифил и чесън за нас възрастните, а за детето правя фрешове от плодове, наблягам на домашната храна и разходките на чист въздух.

# 167
  • Мнения: 523
Децата приемат плодове и зеленчуци според сезона, повече чай , пчелни продукти и по здравословни храни. Разходки сред природата и спорт , поне няколко пъти в седмицата

# 168
  • Мнения: 535
Пия чай с мед, хапвам плодове и взимам имуностимуланти.

# 169
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Пия сок от бъз, който правим лятото на село. Освен това хапвам повече плодове и естествено пия повече чайчета в студеното време

# 170
  • Мнения: 230
Да, боледуваме по-често, защото факторите са много Непостоянни температури, мръсен въздух зимата заради печките на твърдо гориво в нашият град ,които са много! Не добрата храна ,липсата на пресни и свежи зеленчуци от нашата градина! Понижен имунитет и лош сън! Да идва лятото!

# 171
  • Мнения: 522
С витамини, но и с мед и джинджифил.

# 172
  • Благоевград
  • Мнения: 512
Пия много чай с лимон и мед, ям повече плодове, пия повече течности.

# 173
  • Мнения: 576
Пия много вода с лимон.

# 174
  • Мнения: 797
С хранителни добавки през зимата, иначе целогодишно във вкъщи се хапват плодове и зеленчуци, и като цяло разнообразна здравословна храна.

# 175
  • Мнения: 37
С лимон и джинджифил, натурално

# 176
  • Мнения: 637
Плодове, сиропчета, чист въздух

# 177
  • Мнения: 353
Здравословното хранене е най-важно, а през зимата засилваме яденето на джинджифил и мед.

# 178
  • Пловдив
  • Мнения: 4 132
Пия мултивитамини, консумирам много цитруси и мед

# 179
  • Мнения: 2 183
витамини, разходки на открито, пълноценна храна.

# 180
  • Враца
  • Мнения: 1 424
С честа консумация на чай с мед и лимон, както и повечко чесън.

# 181
  • Велико Търново
  • Мнения: 400
С витамини, повече пресни плодове и зеленчуци. А през зимните месеци чесънът присъства активно на нашата трапеза. Много полезен е чаят с джинджифил и не само по време на ковид.

# 182
  • София
  • Мнения: 20 079
С прием на плодове и зеленчуци, джинджифил, витамини, омега-3 и тахан с мед, както и с повече движение.

# 183
  • Мнения: 917
много плодове и мед

# 184
  • Мнения: 4 868
Лимон, повече течности, мед и билки

# 185
  • Варна
  • Мнения: 555
Пресни плодове и зеленчуци, чай с мед, лимон и джинджифил, пчелен прашец.

# 186
  • Мнения: X
Физическа активност, разходки на открито, плодове и зеленчуци, допълнителен прием на Цинк, вит.Д, вит.С, Омега3.

# 187
  • Мнения: 954
Хапвам повече плодове и пия имуностимулант

# 188
  • Мнения: 1 902
Ям много плодове, предимно сурови сезонни зеленчуци, избягвам тежки храни и късното хранене. Всяка неделя съм в парка или на Витоша, зареждам енергия и дишам чист въздух.

# 189
  • Мнения: 996
С клеева тинктура и приемането на големи дози витамини

# 190
  • Мнения: 4 208
Чай с мед и лимон, достатъчно сън, разходки при хубаво време, консумация на домашно произведени плодове и зеленчуци. И хоби, разбира се.

# 191
  • Мнения: 14 785
Хапваме плодове и зеленчуци,чайове и витамини.

# 192
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 291
Мед, джинджифил и лимон.

# 193
  • Мнения: 6
Каква е връзката между имунитета и гастроинтестиналния тракт

Чували сте за „втория мозък“, нали? Точно така – гастроинтестиналният тракт е от изключително значение за организма, защото действа като бариера между тялото и околната среда. Често смущенията в стомаха са първият знак, че нещо не е наред. Феноменът „сви ми се коремът“ има просто научно обяснение. Връзката между мозъка и червата се осъществява чрез вагуса,  който има две важни функции: да контролира възпалителния отговор на тялото и да предава информация до частите на мозъка, регулиращи емоции като страха. Един от процесите, които задействат вагуса, е промяна в полезните бактерии в червата. Следователно, особено важно е да се поддържа разнообразието от бактерии и цялостното здравословно състояние на храносмилателната система. Тук Омникод Имуно е особено полезен заради съставката EpiCor® - високоефективен, безопасен и напълно естествен комплекс, получен чрез сложна ферментация на хлебна мая. Той е преминал през 400 клинични проучвания, а резултатите доказват, че неговата пребиотична и регулираща функция подобряват чревната микробиота, което пряко се отразява на имунната система и качеството на живот.

# 194
  • Мнения: 1 729
Чрез здравословна храна, разходки и физическа активност.

# 195
  • Sofia
  • Мнения: 795
Подсилвам имунната система на децата и на над възрастните с природни стимуланти, пием черен бъз, джинджифил и лимон с мен, а и в много случаи си помагаме с имуностимуланти.

# 196
  • Мнения: 591
Цяла зима редувам  добавки, мед, прополис и домашно приготвен сироп от бъз. Освен това гледам да осигурявам на децата разходки сред природата и повече игри на вън.

# 197
  • Мнения: 597
Подсилвам имунитета си с чай, мед, лимон и витамини.

# 198
  • Мнения: 1 260
Чай с лимон ,хранителни добавки,физическа активност.

# 199
  • Мнения: 802
Повече разходка, чай и витамини.

# 200
  • Елхово
  • Мнения: 1 397
Ако боледуваме, то е през зимните месеци,  поради студеното време и върлуващите вируси по това време на годината.

# 201
  • Мнения: X
С мед и лимом.

# 202
  • Мнения: 154
Приемаме хранителни добавки, които подсилват имунитета

# 203
  • София
  • Мнения: 10 861
Със сироп от бъзак и хранителни добавки.

# 204
  • SF
  • Мнения: 21 167
Пия витамини, ям цитруси или сезонни плодове, салати.

# 205
  • Мнения: 2 610
Подсилвам я с пресни плодове и зеленчуци, също така обичаме да консумираме пчелни продукти.

# 206
  • Мнения: 689
Ползвам хранителни добавки и витамини

# 207
  • Пловдив
  • Мнения: 1 361
Пия домашен сок от бъз.

# 208
  • Мнения: 2 682
С балансирано хранене и имуностимуланти.

# 209
  • Мнения: 2 117
Чрез много витамини, имуностимулатори, чай, пресни плодове и зеленчуци, мед, ферментирали трушии.

# 210
  • Мнения: 612
Взимам витамини и ям много лимони.

# 211
  • Мнения: 301
Приемаме  мед , лимони и джинджифил!

# 212
  • Мнения: 1 327
Много чай с много мед и лимон. Хомеопатия. Плодове, зеленчуци и прясна и питателна храна.
Разходки на чист въздух.

# 213
  • София
  • Мнения: 13 148
С пресни плодове и зеленчуци, с разходки на чист въздух и с витамини.

# 214
  • Мнения: 205
Витамини и повече физическа активност на чист въздух.

# 215
  • Мнения: 1 294
Разчитам на здравословно хранене, запарка от джинджифил, билки и мед и много, много плодове.

# 216
  • Мнения: 327
много плодове и мед

# 217
  • София
  • Мнения: 1 304
Прием на витамин Д, мултивитамини, защото не ям много плодове. Пчелен клей.

# 218
  • Мнения: 1 146
Имунитетът подсилвам със здравословна храна, плодове, зеленчуци, витамини и имуностимуланти.

# 219
  • София
  • Мнения: 6 141
Повече време навън, ненавлечени с 8 ката дрехи.

# 220
  • Мнения: 504
Хапваме здравословна храна, стараем се да се движим повече, приемаме витамин Д.

# 221
  • Мнения: 998
С витамини, цитруси, чайове и джинджифил.

# 222
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
С пресни плодове и зеленчуци,витамини,чай.

# 223
  • Мнения: 1 133
Билков чай, мед, лимон и джинджифил

# 224
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Приемаме добавки за имунитета, също чайчета и плодове.

# 225
  • Мнения: 502
Приемам допълнително витамин С и Д, пия много чай с мед, ям плодове. И като цяло е това.

# 226
  • Мнения: 464
Плодове и зеленчуци, а на детето отскоро давам ALIVE .

# 227
  • Мнения: 3 252
Витамин д пия.

# 228
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Със смях и сън, слънце и въздух, добра храна,  витамини,  движение.

# 229
  • Мнения: 4 859
Правим си фрешове от портокал и грейфрут,билкови чайове с мед ,джинджифил и лимон .

# 230
  • Мнения: 4 571
Как подсилвате имунната си система?- Ям много плодове и зеленчуци, пия витамини, винаги ходя пеша, независимо от температурата.

# 231
  • Мнения: 454
Подсилвам имунната система с предно изцедени сокове и витамини, пием чай с мед и хапваме сезонни плодове и зеленчуци/за този сезон моркови, броколи, цвекло, тиква,цитруси/.

# 232
  • Мнения: 3 914
С витамини и разходки.

# 233
  • Мнения: 999
С каляване, спорт, доколкото може здравословно хранене, прием на витамини и хранителни добавки, проветряване на помещенията, навременни мерки при първи симптоми и други.

# 234
  • Варна
  • Мнения: 522
Плодове, витамин Ц, мед ,чай

# 235
  • София
  • Мнения: 218
По 1 лъжица мед,лимон и орехи,както и повече чист въздух

# 236
  • Мнения: 846
Пием много чай, ядем мед и домашно приготвена храна. При всеки възможен случай прекарваме време навън или на почивка. През зимата любими дестинации са комплексите с минерална вода.

# 237
  • Мнения: 1 988
Плодове, чай и разходки навън.

# 238
  • Мнения: 1 009
Как подсилвате имунната си система?

Задължително в зимния сезон използваме витамини , добавки и имуностимулатори за цялото семейство. Разхождаме се , хапваме сезонни плодове и зеленчуци.

# 239
  • In Neverland
  • Мнения: 343
Подсилвам с чай с мед, плодове и зеленчуци и допълнителни витамини.

# 240
  • Мнения: 2 742
Бих казала, че боледуваме по-често през студените месеци и смятам, че това се дължи главно на падането на имунитета, който всъщност е ключът към всички бактериални и вирусни инфекции в организма ни.
Приемане на повече чай и мед, плодове и свежи салати от сезонни зеленчуци са нашия начин да се подсилим и да сме здрави.
Витамин д също приемаме често, както и правим разходки на въздух сред природата.

# 241
  • Мнения: 6
Какви са ползите за организма от прием на съставката EpiCor®, която се съдържа в Омникод Имуно?

Pushpin Увеличаване на „добрите“ бактерии, които са от значение за метаболизма и чийто недостиг е главна причина за констипация и дисбактериоза.
Pushpin Намаляване на „лошите“ бактерии, които се свързват със синдрома на раздразнените черва и предразположението към констипация.
Pushpin Подобряване на честотата на изхождане.
Pushpin Повишаване на гастроинтестиналния комфорт.

Омникод Имуно се предлага в течна форма за деца над 1 г. и под формата на твърди желатинови капсули за възрастни и деца над 12 г. За оптимални резултати се препоръчва 3-месечен непрекъснат прием, но резултати могат да се отчетат още през първите седмици.

# 242
  • Мнения: 327
Подсилвам с мед, лимони, витамини.

# 243
  • Мнения: 72
С много  сокове и имуностимулатори.

# 244
  • Мнения: 191
Децата в семейството боледуват повече зимните месеци, защото имунитета пада и върлуват повече вируси. А и по-рядко излизаме на вън в студеното време.

# 245
  • Plovdiv, Bulgaria
  • Мнения: 824
Всички в къщи пием витамин Д, сироп от черен бъз, повече чайове с лимон и мед.

# 246
  • Мнения: 595
С витамини, разходки на открито, пълноценна разнообразна храна, повече вода, чай с мед и лимон.

# 247
  • Мнения: 1 090
Чрез разходки навън и пиене на фрешове

# 248
  • София
  • Мнения: 1 620
Имунната система подсилвам с мед, клеева тинктура, вит.С, повече плодове, задължително почивка и достатъчно сън.

# 249
  • Мнения: 6
Защо витамин Д е важен за имунитета?

За ролята на витамин Д в изграждането и поддържането на здрави кости и в предотвратяване на редица заболявания като рахит, остеопороза и фрактури, се знае отдавна. В последните години клинични изследвания доказват зависимости между дефицита на витамин Д и редица други заболявания - метаболитни нарушения, инфекциозни заболявания, невропсихиатрични смущения и други. Установено е, че той е и решаващ фактор за имунната система. Витамин Д участва в регулирането на автоимунната функция, предотвратява възпалителни реакции на тялото и автоимунни заболявания. Той има ролята на активатор на ранния имунен отговор. Имунните клетки, които първи сигнализират за наличие на патогенни организми, имат рецептори за витамин Д. Той се свързва с тях и стимулира отделянето на антимикробни пептиди като кателицидин, който има широкоспектърна антибактериална активност. Витамин Д възпрепятства и синтеза на противовъзпалителните цитокини, с което предотвратява „цитокиновата буря“ - свръхвъзпалителен отговор на организма.
Ето защо витамин D е ценен компонент във формулата на Омникод Имуно – високоефективна хранителна добавка, която активно подкрепя защитните сили на тялото.

# 250
  • Мнения: 141
Подсилвам имунната си система с плодове и зеленчуци, прясно изцедени сокове, с чайове..

# 251
  • Мнения: 629
1. Не, не боледуваме по-често. Старая се да поддържаме силен имунитет целогодишно, точно с цел избягване на настинки и грипове.

2. Подсилвам имунитета на мен и моето семейство с витамини, здравословно хранене и по възможност по-чести разходки. Наблягам на сезонни плодове и зеленчуци и винаги, когато имам възможност, купувам продукти от домашно отглеждане.
Разбира се, отделяме време и на пълноценна почивка, защото това намалява стреса от работата.

# 252
  • Мнения: 6
Как функционира имунната система и как да я подпомогнем?

Имунната система е начинът, по който организма реагира на инфекциозна атака. Вроденият имунитет включва физически бариери (кожа, стомашно-чревен тракт), защитни механизми (слюнка и секрети от лигавиците), общи имунни отговори като възпаление и специални клетки, елиминиращи патогенните организми.

Ако търсите естествен и високоефективен начин да подпомогнете имунната система, Омникод Имуно е отличен вариант - балансира естествената защита на организма, действа укрепващо в дългосрочен план, но и при нужда от бърз резултат. Прочетете повече за клинично тестваните активни съставки на Омникод Имуно тук.

# 253
  • Мнения: 1 796
1. По-често боледуваме през зимата. Тогава върлуват повече вируси.
2. Подсилвам имунитета с витамин Д3 и черен бъз.

# 254
  • Мнения: 2 663
Не особено, но мисля, че поради повече стоене в затворено помещение.

Последна редакция: пт, 29 яну 2021, 11:35 от Paperina

# 255
  • Мнения: 427
Да, боледуваме по-често. От една страна това е заради зимните месеци, а от друга заради слаб имунитет.
За вторият въпрос:  пием повече чай и фрешове или консумираме повече плодове, разходки на чист въздух.

# 256
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 077
Как подсилвате имунната си система?

Най-вече с природни съставки, домашен мед, клеева тинктура, малкоо по нарядко се сещам, но и вит. Д, Б12 също приемаме.  На детето давам и Флавон. Когато ни хване нещо пием  домашни чайове, сок от лимони. Засега, да чукна на дърво, добре сме.

За Епикор съм чувала и преди хубави отзиви, даже  имам такъв детски от чужбина поръчан, но сякаш малко ме е страх да го давам и него в комбинация с гореизброените добавки за да не дойде твърде ударно на имунната система и засега само си стои.

# 257
  • Мнения: 384
Добавки,  и природни средства.

# 258
  • плевен
  • Мнения: 453
Имунната система подсилваме с  витамини,билкови чайове и мед.Често излизаме на разходка .

# 259
  • Мнения: 855
Приемаме витамини и се стремим да хапваме здравословна храна.

# 260
  • Мнения: 1 202
С прием на витамини, разходки и плодове!

# 261
  • Мнения: 7 279
Приемаме витамини и фрешове.

# 262
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 777
С повече плодове

# 263
  • Мнения: 216
С мед, лимони, портокали, чайове, повече спокойствие и движение. Понякога взимам и витамини.

# 264
  • Мнения: 478


Изтеглени са петимата късметлии, които печелят опаковка Омникод Имуно по избор - за деца или възрастни.
Това са:


AleaPP
milasara
ali4ka87
solenka
Stoyanka Koleva


Честито! Party Time

Date Очакваме печелившите потребители да се свържат с нас до 05.02.2021 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на Омникод Имуно и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон за връзка) и коя разновидност на продукта предпочитат да получат - за деца или за възрастни.

Благодарим на всички потребители за участието!

Общи условия

Активация на акаунт