Омникод Имуно – открийте ефективна естествена подкрепа за имунната система

  • 8 811
  • 264
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 427
Да, боледуваме по-често. От една страна това е заради зимните месеци, а от друга заради слаб имунитет.
За вторият въпрос:  пием повече чай и фрешове или консумираме повече плодове, разходки на чист въздух.

# 256
  • Варна, Пловдив
  • Мнения: 1 076
Как подсилвате имунната си система?

Най-вече с природни съставки, домашен мед, клеева тинктура, малкоо по нарядко се сещам, но и вит. Д, Б12 също приемаме.  На детето давам и Флавон. Когато ни хване нещо пием  домашни чайове, сок от лимони. Засега, да чукна на дърво, добре сме.

За Епикор съм чувала и преди хубави отзиви, даже  имам такъв детски от чужбина поръчан, но сякаш малко ме е страх да го давам и него в комбинация с гореизброените добавки за да не дойде твърде ударно на имунната система и засега само си стои.

# 257
  • Мнения: 373
Добавки,  и природни средства.

# 258
  • плевен
  • Мнения: 449
Имунната система подсилваме с  витамини,билкови чайове и мед.Често излизаме на разходка .

# 259
  • Мнения: 847
Приемаме витамини и се стремим да хапваме здравословна храна.

# 260
  • Мнения: 1 199
С прием на витамини, разходки и плодове!

# 261
  • Мнения: 7 247
Приемаме витамини и фрешове.

# 262
  • Горна Оряховица
  • Мнения: 1 743
С повече плодове

# 263
  • Мнения: 216
С мед, лимони, портокали, чайове, повече спокойствие и движение. Понякога взимам и витамини.

# 264
  • Мнения: 478


Изтеглени са петимата късметлии, които печелят опаковка Омникод Имуно по избор - за деца или възрастни.
Това са:


AleaPP
milasara
ali4ka87
solenka
Stoyanka Koleva


Честито! Party Time

Date Очакваме печелившите потребители да се свържат с нас до 05.02.2021 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в играта на Омникод Имуно и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистрирани във форума, координати за получаване на наградата (име, адрес и телефон за връзка) и коя разновидност на продукта предпочитат да получат - за деца или за възрастни.

Благодарим на всички потребители за участието!

Общи условия

Активация на акаунт