Омникод Имуно – открийте ефективна естествена подкрепа за имунната система

  • 9 396
  • 264
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 868
Много често боледувам,, почти не мога да се оправя от старите неща и се натрупват нови и нови инфекции. Всичко се дължи на застояването, падналия имунитет, мръсния въздух

# 46
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 753
Да, през студените месеци боледуваме по-често. Според мен това се дължи на понижен имунитет, задържане дълго време на затворено, по-малко спорт.

# 47
  • Мнения: 1 427
През студените месеци боледуваме малко по- често заради понижения имунитет, студа и мръсния въздух.

# 48
  • Мнения: 502
Не боледувам често, но когато това се случва, в повечето случаи е заради рязката смяна на температурите.

# 49
  • Мнения: 797
Боледуваме много по-често ако не приемаме витамини през грипния сезон. От няколко години не допускаме това и сме много по-добре.

# 50
  • Мнения: 2 645
И аз и децата ми боледуваме често през зимата. Дължа това на върлуващите коварни вируси през този сезон, както и на слабата ни имунна система разбира се. Рисков Фактор също е това, че се срещаме с много хора на работа/училище/градина, което води до бързото разпространяване на болестите.

# 51
  • Мнения: 154
Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?

Определено зимните месеци се случва по-често някой да се разболее! Отдавам го на отслабен имунитет, по-ниските температури и на това, че през това време на годината вирусите са в разгара си.

# 52
  • Мнения: 9 481
Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?


Минаваме през сезонния вирус, да Sad
Факторите - липса на спорт и кофти въздух и храна (колкото и да се подбира..)

# 53
  • София
  • Мнения: 271
Вие и близките Ви боледувате ли по-често през студените месеци и ако да, кои са факторите, на които това се дължи според вас?
   Да, боледуваме. Вирусните инфекции са по-разпространени през студените месеци. Оказва влиание и мръсният въздух и не толкова качествената храна, която консумираме.

# 54
  • Мнения: 998
Не боледуваме по-често през зимата. Според мен донякъде се дължи на това, че не стоим на много топло вкъщи. А и обичам да приемам имуностимулиращи продукти.

# 55
  • Мнения: 353
Да, определено боледуваме повече през студените месеци, тъй като няма слънце, постоянно сме вкъщи и имунитетът ни спада. По този начин не можем да се преборим винаги с вирусите. Освен това имаме и малко дете и тримесечно бебе, така че тази зима трябва много да се пазим.

# 56
  • плевен
  • Мнения: 453
Да- през зимата боледуваме по-често ,студено е и има вируси.

# 57
  • Мнения: 3 252
Детето боледува по - често, ние се ваксинираме.

# 58
  • Мнения: 682
Да, според мен се дължи на недобра имунна система и влошено качество на живот.

# 59
  • Мнения: 535
Да, защото в къщи е топло, а след това веднага излизаме на студено.

Общи условия

Активация на акаунт