Семейни войни при развод

  • 7 261
  • 75
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 21
Айде ,айде - не ти върви пързалката. В другите теми раздаваш по автомобил и 100 кинта дневно на мъже за тралала, докато не ти писне, тук развод водиш...
Нежелая да отварям очите на мъже,дано само не ти се налага,че ще напълниш джобовете на адвокатите.

# 16
  • София
  • Мнения: 7 990
Пробвайте с психиатър и за двамата. Абсолютно неадекватни сте, всеки посвоему.

# 17
  • ☀️София / London🌂
  • Мнения: 3 431
Пробвайте с психиатър и за двамата. Абсолютно неадекватни сте, всеки посвоему.
аха, на същото мнение съм.
все пак тайно се надявам, че темата е  пързалка

# 18
  • Мнения: 21
Пробвайте с психиатър и за двамата. Абсолютно неадекватни сте, всеки посвоему.
аха, на същото мнение съм.
все пак тайно се надявам, че темата е  пързалка
И аз бих желала да не съм участничка в това,но никой не е застрахован,на какъв партньор ще попадне.

# 19
  • Мнения: 25 600
А в какво се състои тормоза?

Не иска да купи апартамент за нея и родителите ѝ, мискининът му с мискинин. Циция!

Не само е пързалка, но и ми изглежда, че от този профил пише мъж.

# 20
  • Мнения: X
Айде, де, не се спирай - разкажи с коя известна дама е във връзка. Направи ни темата интересна (надявам се да е известна поне колкото Лили Иванова, понеже иначе няма да знам за коя става дума и трябва да ровя из гугъл)

# 21
  • Варна
  • Мнения: 36 601
И аз мисля, че е пързалка, но в случай, че има нещо вярно, ще си кажа мнението. Който плаща, той поръчва музиката. Доколкото схващам мъжът е с дълбоките джобове от двама ви. Няма да спре да ти прави мизерии. Като започнеш да губиш делата едно след друго и като ти вземе накрая децата и те осъди ТИ да му купиш апартамент, може и да ти дойде акъла кои са важните неща в тоя живот.

# 22
  • Мнения: 1 119
Много е грозно да използвате децата за инструмент.
Много е грозно да искате апартамент и за родата. На нея не е длъжен.
Много е грозно да заведете дело за домашно насилие и да рушите мъжка репутация, ако няма такова.

Поради тези три причини, останалото дори няма да коментирам.

# 23
  • Мнения: 9 697
Едно бързо въпросче, докато слагам кънките. Подготвена ли си психологически, стратегически и финансово за тия войни? Като те чета, май хич не си.

# 24
  • Мнения: 23
С тия ваши ходове и да си ги “мерите” взаимно кой от двамата е по-долен, забравяте най-същественото в цялата ситуация-децата ви! Те страдат от цялата помия, която изливате помежду си. Накрая няма да искат нито един от двама ви и сами ще сте си виновни. Тогава нито коли, жени, апартаменти, дела ще ви бъдат от полза.

# 25
  • Мнения: 1 445
Сама си си го докарала до главата,че и даже си го написала-всичко е било добре докато не си го заплашила,че няма да си вижда децата. Стегнете се, жени! Ти не си единственият родител на тези деца, нямаш право да му казваш такова нещо.
Че после,пък, била решила да го съди за насилие...бих те посъветвала да обясниш постъпката си както и тук-била си ядосана,ала бала и да започнеш да му даваш децата. Горките деца! А те не искат ли да видят татко си-или и тях ги обработваш нещо?

# 26
  • Мнения: 17 407
След всичко, което си натворила, може би е взаимно, де - имаш мерак да почнеш да се оглеждаш пак?

# 27
  • Мнения: 21
Обтегнатите нерви и негативните моции когато решават и изпълняват, става по-лошо. Смешни пирови победи, за когото и да било.
Ако си избрала да го изхвърлиш от живота си като мъж, защо се занимаваш с него?
Щом две години обмисляш реализирането на тоя развод, защо звучиш емоционално неподготвена /вбесяваш му се/?
Не е ли целта на развода да ограничиш щетите за себе си?
Аз съм го изхвърлила от живота си,но той не го приема.Оттам идва проблема.Първо ме заплаши,че ще ми вземе децата,после предприе и действия.Започна да иска да ги вижда всеки уикенд,да им влияе,подарявайки им скъпи подаръци.Нямах друг ход тогава,освен да му огранича контактите с децата.Относно щетите,оказа се че съм го мислила,разигравала,но като започнаха реалните военни действия,се оказах неподготвена.Затова търся и съвети от хора минали по този път.

# 28
  • Сф
  • Мнения: 4 764
Адвокат нямаш ли, че той дава акъл, ами търсиш помощ тук? Адвокатът ти е най- наясно от всички нас какви полезни ходове имаш

# 29
  • Мнения: 1 445
Моля те отговори ми защо е проблем бащата да вижда децата си всеки уикенд,нахалника с нахалник.

Общи условия

Активация на акаунт