9 ФЕГ - 5

  • 68 002
  • 773
  •   1
Отговори
# 735
  • Sofia
  • Мнения: 2 489
bubanka, благодаря много!

# 736
  • София
  • Мнения: 223
Кога може да се очаква някаква информация за клубовете в гимназията? Със сигурност ще има по рисуване и по фотография, но други?

# 737
  • Мнения: 1
Очакван отговор, благодаря! Още не съм чула за положителен отзив за Садулова.
Елза Садулова е най -прекрасната и адекватна учителка в това училище. Това ,че дечицата ви се провалят при нея ,не ви дава повод да я смятате за лош учител, може би вината е в самите тях (най-вероятно)? Си сък ит гърл 💋

# 738
  • Мнения: 36 001
когато всички са в насрещното, вероятно ти не си в правилната лента

# 739
  • Мнения: 2 190
Очакван отговор, благодаря! Още не съм чула за положителен отзив за Садулова.
Елза Садулова е най -прекрасната и адекватна учителка в това училище. Това ,че дечицата ви се провалят при нея ,не ви дава повод да я смятате за лош учител, може би вината е в самите тях (най-вероятно)? Си сък ит гърл 💋
Единствен пост,  профилът регистриран вчера. Ако искате й вЕрвайте, но по-добре бягайте от нея.  
Както е казал народът, на крива ракета, космосът й виновен. Наистина е жалко, от хиляди родители и ученици, да няма дори един да каже добре дума.

ПП По неграмотния пост, може да съдите и за "компетентността" на г-жата.

# 740
  • София
  • Мнения: 2 437
Очакван отговор, благодаря! Още не съм чула за положителен отзив за Садулова.
Елза Садулова е най -прекрасната и адекватна учителка в това училище. Това ,че дечицата ви се провалят при нея ,не ви дава повод да я смятате за лош учител, може би вината е в самите тях (най-вероятно)? Си сък ит гърл 💋
 
Както е казал народът, на крива ракета, космосът й виновен. Наистина е жалко, от хиляди родители и ученици, да няма дори един да каже добре дума.


Аз мога да кажа добра дума. Синът ми я харесва как преподава. За него е увлекателно и разбиращо. Да педантична е, тестовете, които дава са доста трудни, но въпреки това той я харесва. И не е само той.

# 741
  • Мнения: 4 100
Очакван отговор, благодаря! Още не съм чула за положителен отзив за Садулова.
Елза Садулова е най -прекрасната и адекватна учителка в това училище. Това ,че дечицата ви се провалят при нея ,не ви дава повод да я смятате за лош учител, може би вината е в самите тях (най-вероятно)? Си сък ит гърл 💋
Това, предполагам, е шега, ама не е смешна.

# 742
  • Мнения: 36 001
новият салон на фег вчера е бил наводнен?

# 743
  • София
  • Мнения: 327
Някой може ли да качи линк към Декларацията за извънкласни дейности? Класната им е казала да я изтеглим от сайта, но наистина не я откривам. Благодаря предварително!

# 744
  • Мнения: 1
Аз съм ученик от 10 клас в френска паралелка в езиковата гимназия в града в който живея, но скоро се местя в София и родителите ми държат да се преместя в 9та френска гимназия. Знае ли някой има ли някакви изисквания за записване, полагат ли се някакви тестове, etc…

# 745
  • Мнения: 36 001
звънни по телефона (независимо, че на сайта пише, че няма свободни места) и попитай
друго училище, в което си струва да пробваш, е 35 су - съизмеримо е като обучение и рейтинг с фег - но и на неговия сайт пише, че няма свободни места

# 746
  • Sofia
  • Мнения: 688
И аз мисля, че трябва да се свържете с училището. Свободни места няма, но това е специфичен случай. За френски добавям и 133-то, но там вторият език е руски, както и в 35-то. Затова тези варианти може да не съществуват като опция за теб.

# 747
  • София
  • Мнения: 3 461
При преместване от друг град руо отваря място като надпланов прием Дъщеря ми учи в 18 су.Имат нов ученик точно по този начин.В училището има две паралелки ФЕ +АЕ и ФЕ+ИЕ

# 748
  • Sofia
  • Мнения: 688
При преместване от друг град руо отваря място като надпланов прием Дъщеря ми учи в 18 су.Имат нов ученик точно по този начин.В училището има две паралелки ФЕ +АЕ и ФЕ+ИЕ

Т.е. , освен ако не си с втори език руски, вариантът (след 9 ФЕГ) ти е само 18-то.

# 749
  • Мнения: 36 001
или приравнителен
мисля, че за неучили има възможност да не се държи в началото на учебната година, а към средата или края, но пак най-добре разговор с конкретното училище

Последна редакция: пн, 10 окт 2022, 15:56 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт