Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - 12

  • 89 701
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 808
Може ли да споделите дали знаете къде бих намерила точки за Била? Не пазарувам там, но ми харесва сегашната им промоция. Сигурна съм, че много хора няма да си закупят нищо от промоцията и няма фа ползват точните. Преди време си спомням, че виждах предложения за размяна на точни, стикери, стикита. Дали няма някъде място, където хората си ги предлагат?
Вижте в тази група. Разменяла съм там стикита и топчовци.
https://www.facebook.com/groups/831338460312995

# 151
  • София
  • Мнения: 13 149
Може ли да споделите дали знаете къде бих намерила точки за Била? Не пазарувам там, но ми харесва сегашната им промоция. Сигурна съм, че много хора няма да си закупят нищо от промоцията и няма фа ползват точните. Преди време си спомням, че виждах предложения за размяна на точни, стикери, стикита. Дали няма някъде място, където хората си ги предлагат?
Ако се помолиш на някоя касиерка, сигурно ще ти даде (стига точно в този момент да не ѝ крив света Joy). Ако си от София, мога да ти дам около 15-20 точки. Обикновено не ги искам, но тези са ми ги давали без да питат. Не ми трябват. При следващо пазаруване мога да събера и още.

# 152
  • Швейцария
  • Мнения: 1 810
Знаете ли къде ще са новите магазини на КАМ в София, излиза обява, че търсят персонал, та ми стана интересно?

Ако още те интересува, единият е в кв. Гео Милев в Galaxy Center. В момента търсят песронал и скоро предстои отваряне. Така дочух.

# 153
  • Мнения: 19 015
Мерси Simple Smile
В Гео Милев и Дружба ще са, бяха писали преди няколко дни.

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Може ли да споделите дали знаете къде бих намерила точки за Била? Не пазарувам там, но ми харесва сегашната им промоция. Сигурна съм, че много хора няма да си закупят нищо от промоцията и няма фа ползват точните. Преди време си спомням, че виждах предложения за размяна на точни, стикери, стикита. Дали няма някъде място, където хората си ги предлагат?
Имам брошурката с 30 налепени точки, които няма да ползвам. Подарявам ти ги. Пиши ми на ЛС.

# 155
  • Мнения: 7 279
Днес видях реклама, че ще откриват Фантастико и в Перник- може да е полезно инфо за някой.

# 156
  • София
  • Мнения: 575
Някой със скорошни впечатления може ли да сподели дали може  да се пазарува без карта в Метро. Четох в предходни теми, че се издавала еднодневна карта, но не навсякъде я приемали. В други магазини пускали без карта, в трети се взимало от някого от опашката.

# 157
  • Русе
  • Мнения: 7 057
В Метро от години не се влиза с карта, но на касата неминуемо ще ти трябва. И ако няма кой да ти услужи...

# 158
  • Мнения: 1 865
Преди няколко дни синът ми беше забравил да си вземе картата.На входа им обяснил ситуациата и му бяха казали да си пазарува спокойно.На фактурата нямаше данни на фирмата,просто фактура.

# 159
  • Мнения: 2 147
При скорошно ходене просто маркираха нещата на касата и толкова. Явно вече няма никакъв проблем и без карта.

# 160
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Интересно! Последно пазарувахме от Метро преди 2 седмици. Ами, касиерката чака да подадеш карта, да я сканира и тогава да започне да маркира стоките.

# 161
  • София
  • Мнения: 4 548
Преди около месец в Метро на Цариградско отказаха да маркират без карта. Човекът взе от следващия на опашката.

# 162
  • Мнения: 2 147
Значи типично по български... навсякъде е различно и си хвърляме боб по форумите. Илития, ако можете да споделите Вашия филиал, може би някой, който е ходил там скоро, ще може да даде актуална информация и да Ви ориентира.

# 163
  • 1st floor
  • Мнения: 9 111
В неделя пазарувахме без карта . Никакъв проблем.

# 164
  • Мнения: 1 865
И може би информацията трябва да е от преди 10 минути,защото не можем да сме сигурни в нищо!

Общи условия

Активация на акаунт