Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - 12

  • 89 678
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 240
  • Бургас
  • Мнения: 16 112
Обикновените вафли,, Тастино,, са на завод Победа.

# 241
  • Мнения: 1 698
Хич не бих се занимавала с нея, а направо при мениджъра.

pppqqq, от тези бонбони силно препоръчвам тези от Билла в синя кутия. За мен са топ. Не могат да минат Грация, но от останалите видове наистина са най-вкусни.

# 242
  • Мнения: 36 482
В едната разновидност (но не помня на коя верига) имаше бял бонбон, който е ярко розов отвътре - харесваше ми Simple Smile
Още разлики: има едни с вкус на алкохол (кръгли, кафяви) - наситеността и ароматът на алкохола са различни при различните видове. А в някои от кутиите има и бонбон с течен карамел, докато в други няма Simple Smile

# 243
  • Пловдив
  • Мнения: 3 221
Тази нова верига Бг ли е, или някоя "вносна"? Още я няма в Пловдив. Може да се прибави, евентуално, и в предстоящите теми Wink.

Последна редакция: пн, 19 апр 2021, 15:35 от Не се сърди, човече

# 244
  • софия
  • Мнения: 25 457
Бг е, нещо като наследник на Пикадили.

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
В МЕТРО си правя основния месечен пазар, та това е веригата, която следя редовно също. Офертите 2 за 1 обикновено са 75% от реалната цена, а не 50%, както рекламират Wink

Последна редакция: пн, 19 апр 2021, 15:35 от Не се сърди, човече

# 246
  • Мнения: 36 482
Във връзка с цените на 2 за 1 в Метро - пример: купих си два сешоара за 60 лв от този вид - https://www.emag.bg/seshoar-philips-2100w-tehnologija-thermo-pro … -10/pd/D5GTW9BBM/
Той никога не е струвал 60 лв, което аз знаех, но цената от 30 лв за брой е добра (моите са на различни места, ползвам си ги и двата и ми е удобно).
Така че - да, харесвам им офертите, но послъгват.

# 247
  • софия
  • Мнения: 25 457
Ходих до parkmart в ЦУМ.
Ще го посещавам заради интересните и немасови вина и бири, които има, хубава риба, щанд с фермерски месни и млечни продукти, италиански течен шоколад без палма, хубав сектор с чайове и кафе. Решила съм да опитам от техните блендове кафе, но искам да отидем с половина, че той пие повече от мен и е по-придирчив.
За цените не мога да кажа нищо. Не помня. Не са ме фрапирали, но и не мога да направя сравнение.
Много любезно и ненатрапчиво обслужване, но нямаше много хора. Искаха да ме черпят кафе и прясно изпечени гризини.
Радвам се, че Пикадили се завърна. Липсваше ми. Simple Smile Дори и подреждането на основните стоки е на същите места. Много ми е удобен за дневен пазар.

Последна редакция: пн, 19 апр 2021, 12:28 от zvаnchе

# 248
  • Мнения: 2 230
Какво кафе? Има ли гръцки марки? Тия техни блендове стават ли за джезве?

# 249
  • софия
  • Мнения: 25 457
Гръцки марки не видях. Няма папагалче 🙂
Имат техен бленд около десетина различни вида. Всички били на база на арабика. Не знам дали стават за джезве, но консултантът е много любезен и спокойно обяснява. Мелят на място. Предлагат услуга да настроят кафе-автомат, ако искаш (ние имаме и покрай това се заговорихме), но трябва да го занесеш на място.
Имаше и добре изглеждащи торти и печива (козунак няколко вида, кексове, еклери), но не съм питала от къде са. Имаше етикети.

# 250
  • Мнения: 4 075
zvanche, отраснала съм с Пикадили Blush Как са плодовете и зеленчуците?

Доколкото знам, работят и за онлайн пазаруване и доставки и в София.

# 251
  • софия
  • Мнения: 25 457
Ами нормални, свежи, добре подредени, не видях да има нещо екзотично. Но не съм ги оглеждала внимателно и може нещо да пропускам 🙂

# 252
  • Мнения: 19 007
Това е ребрандирано Пикадили, така ли?
Аз преди минавах като си беше Пикадили и все ми се струваше, че няма клиенти...а тогава май още нямаше Била и Лидл наблизо.

# 253
  • Мнения: 5 249
Това е ребрандирано Пикадили, така ли?
Не.

# 254
  • софия
  • Мнения: 25 457
Точно там, където е ЦУМ/Паркмарт, има Халите, Била, Лидл, Берьозка. Всичко в радиус от 5 мин. максимум. Отделно по Екзарх Йосиф има хубав ПиЗ, магазин за вино, биомагазин.
Вече 2 седмици правят фермерски пазар всеки четвъртък на паркинга на Халите, а в сряда има камион на Мерата.
Надявам се, че не залагат на това, че няма други магазини, защото това вече не е така (в сравнение с времето, когато имаше Пикадили) Коренно различно е.

Общи условия

Активация на акаунт