Била, Метро, Фантастико, Хит, Т-маркет и др. - 12

  • 89 691
  • 1 077
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 1 173
Благодаря на Avalon,  че ми подсказа за Юск. От там взехме геймърски стол за 150 лв. Детето е доволно

# 541
  • Пловдив
  • Мнения: 40 768
А кой им разрешава? Няма ли за тях мерки с/у струпване, нещо...?

# 542
  • Мнения: 14 966
Благодаря на Avalon,  че ми подсказа за Юск. От там взехме геймърски стол за 150 лв. Детето е доволно
Няма да съжалявате. Имам такъв от 3 години, не е мръднал, страшно удобен е. Не съм имала и проблеми с кръста, а и шиацу възглавичка прикрепвам през дупките за масаж на врата

# 543
  • София
  • Мнения: 16 029
Явно К, са се изплашили от Фантастико. Нали днес или утре отварят в Перник.

# 544
  • Мнения: 13 545
Явно К, са се изплашили от Фантастико. Нали днес или утре отварят в Перник.
Утре отваря Ф., но клиенти не се печелят така.

# 545
  • София
  • Мнения: 4 711
В Орландовци щели да отварят Фантастико....

# 546
  • Мнения: 36 483
Нещата на Хари Потър в Билла се купуват и само с карта, без да имам профил никъде. Събират се 5 точки, които се виждат на касовите бележки (естествено, трябва да се пазарува с една и съща карта, в случай че имате повече), давате избрания продукт, после картата и се отчита намалението. Забравих да го споделя, заради скандала вчера.
Скрит текст:
Клиентите на Била като че ли са по-зле, отколкото в останалите хипермаркети - миналата година някакъв старец пък беше нападнал майка ми, заради количка, която му препречвала пътя (не нейна количка - на случаен пазаруващ човек, който не бил наоколо).
Взех си чадъра, другите неща не ми трябват (може би тефтера, но ще видим). Сега мога да си продължа да ходя в Метро и Лидл Simple Smile
На мен чашите на ХП в Пепко ми харесаха повече от тези на Била (не взех, защото не ми трябват, но ги разгледах). Бяха в красиво червено и златно или черно и сребърно (от сребърните беше останала само една).

# 547
  • Мнения: 2 820
Благодаря на Avalon,  че ми подсказа за Юск. От там взехме геймърски стол за 150 лв. Детето е доволно
Радвам се, че съм помогнала. ММ също е много доволен, а и качеството и цените са много добри. Преди това бяхме гледали в другите магазини.

# 548
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Хмм, заинтрихувахте ме с тези намаления в Кауфланд и Лидл. Всеки ден ли са след 20:00ч? И дали зареждат стока или, каквото е станало от деня?

# 549
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Хмм, заинтрихувахте ме с тези намаления в Кауфланд и Лидл. Всеки ден ли са след 20:00ч? И дали зареждат стока или, каквото е станало от деня?
В Лидл намалени стоки с изтичащ срок на годност може да има по всяко време на деня. В Кауфланд са късно вечер.

# 550
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Хмм, заинтрихувахте ме с тези намаления в Кауфланд и Лидл. Всеки ден ли са след 20:00ч? И дали зареждат стока или, каквото е станало от деня?
В Лидл намалени стоки с изтичащ срок на годност може да има по всяко време на деня. В Кауфланд са късно вечер.

Да, в Лидл съм виждала такава витрина и обикновено я подминавам, защото веднъж взех от подобна месо и като го отворих вкъщи, директно отиде в коша за боклук. Ако не се лъжа и в Кауфланд има такива витрини постоянно. Питането ми беше дали намалят цените на плодовете/заленчуците/цветята и т.н.

# 551
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Такива има. Вземала съм от там само кисело мляко. И меса и салами съм виждала, но не съм вземала. Там също е без определено време, когато изкарат стоката. На плод-зеленчука обикновено е късно вечерта.

# 552
  • Мнения: 6 699
И аз не купувам месо от нея.
Млечни основно взимам, също много често намаляват био нещата, защото никой не ги купува и взимам доста.
В нашия филиал К. намалените витрини са 2 - една хладилна с месни и млечни продукти и една с хранителни и нехранителни продукти. Намирала съм там капсули Савекс в кутия за 2.99, кисело мляко Верея за 0.39. Има попадения, но трябва да се рови.

# 553
  • Мнения: 36 483
Ав Метро от времена време се появяват две кошници - една при киселите млека и една в зоната на касите - там нещата са с изтичащ срок (понякога много изтичащ) и силно намалени цени.
Последно от там взех шамфъстък на една от известните български марки ядки - пликове по 350 гр за 5-6 лв (не се сещам точната цена, но беше 5 и нещо).  Взех няколко, нямаше им абсолютно нищо (но срокът изтичаше след ден-два).

# 554
  • Мнения: 179
На Била има някакви пастели по левче на промоция ,някой да е пробвал дали стават?

Общи условия

Активация на акаунт