Мили мами, моля ви, помолете се и за моето детенце.

  • 10 410
  • 304
  •   1
Отговори
# 285
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Здравейте. Най-после направиха на Марти венозна урография. Има стеснение на двата уретера, които освен това са много нагънати, така че рябва да се изправят и да се вкарат разширени в пикочния мехур. Засега по план ни предстоят две операции - една на уретерите и втора на пишока. За съжаление обаче се появи друг проблем. В Правителствена болница имат някакъв проблем с апаратурата и не правят планови операции на деца под 15 кг. Подхвърлиха че може да ни пренасочат към Пирогов, но засега чакаме да видим дали няма да се оправят нещата и да се съгласят да го оперират. Не ми върви нещо на детенцето. Защо така не мога да си обясня.

# 286
  • Мнения: 3 334
ох миличка,стискам ти палци и се моля за вас Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 287
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Ох, горкото... Стискам палци нещата да се оправят по-бързо и безболезнено.

# 288
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Не преживявай предварително! Знам, че не е лесно. Стискам палци да мине по-бързо и без усложнения!

# 289
  • Мнения: 4 327
Продължавам да стискам палци, на Марти.
Ще се оправи, имай вяра!

# 290
  • Мнения: 603
ох миличка,стискам ти палци и се моля за вас Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig
и аз  Hug.Надявам се всичко да се оправи в положителна посока Praynig

# 291
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 693
Миличка martisun,
вярвам, че всичко ще се оправи.   bouquet
Знам, че така ти се е свило сърцето, че сигурно е направо пред пръсване.
Все повече осъзнавам, как наред с това, че да си майка е най-хубавото нещо на света,
всъщност е абсолютно вярно, че сякаш си си извадил сърцето, и си го пуснал само да крачи по белия свят.
И когато има някаква опасност за него, примираш и се молиш - ако може всичките нещастия и болести да ги преживяваш ти,
а не то.

Прегръщам те, и ти изпращам сила, и наистина вярвам, че всичко ще се оправи.
Нали знаеш - в самото име на Мартин е заложено да се бори и да побеждава  Hug

# 292
  • Мнения: 3 116
Martisun, дано нещата се наредят по най-добрия за вас начин  Heart Eyes

Ще се оправите, ще оздравее Марти  Hug

Много ви целуваме и чакаме добри новини от вас   bouquet

# 293
  • София
  • Мнения: 2 958
Мила martisun , искрено ти съчувствам и стискам палци ! Миличкото Марти колко се измъчи....
Отсега нататък всичко да върви без проблеми!Горещо се моля за това!

# 294
# 295
  • Мнения: 1 568
Моли се миличка!Моли се на Дева Мария!
Дано не ти прозвучи несериозно! Когато истински съм се молила и искала нещо,винаги е ставало!!!!
И аз ще се моля-всички ще се молим!!!
Не унивай!
Затвори очи и си престави как детето ти се оправя.........СИГУРНА СЪМ-ВСИЧКО ЩЕ Е НА РЕД!!!
АМИН

# 296
  • Мнения: 4 392
Не се отчайвай! Всичко ще се оправи, ще видиш! Не спирай да вярваш в това!
Моля се за детенцето! Praynig

# 297
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
. За съжаление обаче се появи друг проблем. В Правителствена болница имат някакъв проблем с апаратурата и не правят планови операции на деца под 15 кг. Подхвърлиха че може да ни пренасочат към Пирогов, но засега чакаме да видим дали няма да се оправят нещата и да се съгласят да го оперират. Не ми върви нещо на детенцето. Защо така не мога да си обясня.

А това, че може да го прехвърлят към Пирогов - това може да му е късмета. След като даден лекар не поема отговорност, а прехвърля, значи не може да си свърши тази работа.

# 298
  • София, център
  • Мнения: 687
martisun Няма такова нещо, като не ми върви! Изпитанието е толкова голямо калкото можеш да преодолееш... Имаше една история ( на знам как да я нареча... приказка... ? ):

Един човек умира и се среща с Бог... душата естествено е извън тялото му и се рее назад във времето... Заедно с Бог разглеждат живота на този човек! По пътя се виждат стъпки ( отпечатъци от крачета - 2 комплекта )

Бог обяснява, че това е пътя който е изминал човека през своя живот и че Господ винаги е бил до него... но по едно време стъпките стават само един чифт ...

и Бог казва, че този участък от пътя отговаря на еди кой си тежък период от живота на човека!
Човека се обръща и казва: "...Но Господи нима в най-тежкия период от моя живот ти си ме изоставил... САМ...???"
А Бог отговаря: " Не мое дете, тогава те взех на ръце и  те прегърнах в обятията си за да ти е по - леко и да успееш да го преминеш!!!"


...

# 299
  • Мнения: 15 619
Моли се миличка!Моли се на Дева Мария!
Дано не ти прозвучи несериозно! Когато истински съм се молила и искала нещо,винаги е ставало!!!!
И аз ще се моля-всички ще се молим!!!
Не унивай!
Затвори очи и си престави как детето ти се оправя.........СИГУРНА СЪМ-ВСИЧКО ЩЕ Е НА РЕД!!!
АМИН
И аз съм убедена, че всичко ще е наред. Кураж! ние сме с вас в мислите си. Бог  дава дотолкова изпитания, доколкото можеш да преодолееш. Бъди спокойна. Hug

Общи условия

Активация на акаунт