Последни септемврийски дни, седмицата 25.09 - 01.10

  • 6 558
  • 169
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 242
Чета какво се пише тук в късна доба... И кажете как да не започне да ревнува човек  Wink
Wolf  Laughing newsm10 наистина имаме нужда от повече смях и закачки.
 Hug за всички

# 76
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Ето ме и мен...Simple Smile
Върнахме се от последното (може би) морско пътешествие за тази година:)
Ето и отчетния материалSimple Smile

Новината е, че вчера официално ме назначиха за личен асистент на Дианата...след почти половин година...

Лошата новина е, че шефа на соц.-та служба ми каза, че моят случай (или който и да било друг подобен) не може да се ползва като прецедент за назначаване на майките на деца с висок процент инвалидност за лични асистенти.
Ако не отговарят на определените условия по програмата, могат да кандидатсват "по изключение", но назначаването им зависи само от прецентакта на директора на съответната служба...Sad

Днес ще ходя на курс в БЧК за оказване на първа помощ...и..надявам да имам книжка след 15-тина дена...и ХОРА ПАЗЕТЕ СЕ ПО УЛИЦАТА!!!:)))))))))
Леле...само веднъж да прокарам кола...ще съм най-щастливия свободен човек на света:)

 Hug Hug Hug на всички!!!!!
Аз си ви чета и си много си мисля за вас...но нещо съм се спихнала и не ми се пише:(
Работя по фиксирането на този бъг:)

# 77
  • Мнения: 3 537
Reza  smile3501
Да ви се похваля и аз-вече сме здрави и от няколко дни спим на яслата,без да се е начуркала. newsm10Явно първият път е било от притеснения,ама така ме шашна! Angry
Друго ново няма при нас.Лее се дъжд от няколко дни. smile3515Вчера пък ми се счупило токчето,ама аз съм заплес и не съм разбрала кога.И по едно време си викам,трийсет годишна съм станала и как не съм забелязала че единият ми крак е по-къс от другия! CrazyИ чак в къщи видях,че причината не е в краката ми,а в липсващото токче. newsm62

# 78
  • Мнения: 1 710

Друго ново няма при нас.Лее се дъжд от няколко дни. smile3515Вчера пък ми се счупило токчето,ама аз съм заплес и не съм разбрала кога.И по едно време си викам,трийсет годишна съм станала и как не съм забелязала че единият ми крак е по-къс от другия! CrazyИ чак в къщи видях,че причината не е в краката ми,а в липсващото токче. newsm62

 Joy Joy Joy

# 79
  • Мнения: 2 242
Reza,  newsm10 Simple Smile
И поздравления за ЛА
Имам една молба - като излизаш с колата казвай в кой район ще караш  newsm48  Hug

# 80
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Имам една молба - като излизаш с колата казвай в кой район ще караш  newsm48  Hug

но, моля, те...Simple Smile
Аз съм поставена под строг контрол.
Щом взема документа ще бъда извеждана с колата из квартала ВЕЧЕР, когато няма хора, хем тогава ще има на кой да оставяме децата, че не ми се разрешава да карам с тях за сега:)

Радостното все пак е, че минах теста "мераклия шофьор - ще стане работата...".
За незнаещите - това е...да се възползваш от първия удобен случай да откраднеш колата още преди на имаш книжка  Joy Joy Joy
(не знаех за този тест преди да се възползвам нелегално от семейното возило)
Направих 3 почетни обиколки на квартала без никакви жертви  newsm10

# 81
  • Мнения: 2 242
И при нас беше така - първо няколко кръгчета когато не е натоварено движението, след това без детето 1-2 пъти и скоро след това като се наложи - в голямата лудница, с детенце на задната седалка... И странното е, че аз не се притеснявах.

# 82
  • Мнения: 1 234
Май младите шофьори сме много. И аз се присъединявам...Не знаех за този тест, но и аз се възползвах, макар със страх да не ни хванат 2-3 пъти...Но мерак...какво да се прави...
Желанието ... прави чудеса, понеже съм бъзла, никога не съм си мислела че ще се навия да карам курс, а сега даже се пробвам из варненските задръствания, при нужда... Laughing

# 83
  • Мнения: 2 242
Олелееее! Из Варна? Добре че тръгвам за София  Wink довечера.
Като си представя колко ще имам да наваксвам в понеделник... От четене няма да ми остане време да работя Wink Simple Smile

# 84
  • Мнения: 2 242
Искам да ви кажа какво бях написал в темата "идеята за интеграцията ..." но го пускам тук, защото там съвсем не би било на място. Въпреки че точно написаното там ме подтикна да го споделя с вас.
От няколко дни непрестанно чета тук. Чета ли чета. Нали съм си новичък още. И понеже вечер се прибирам сам започнах да усещам че мислите ми изцяло са за прочетеното тук. Започнах да се вглеждам повече в децата които си играят и майките покрай тях (казах вглеждам, не заглеждам) с мисълтадали някоя от тях няма подобни проблеми, дали пише тук... Като "обсебен" от форума. Случвало ли ви се е подобно нещо в началото? И си помислих дали не би било добре да заковем и някоя тема (май Wolf трябва да я пусне) в която да има и малко смях, или нещо весело което сте преживели. Да се пишат само хубавите неща. Не че до сега тук няма от всичко това, но ако го отделим дали няма да е по-добре? И ако може никой да не се регистрира като Gladman. Надявам се да ми потрябва скоро Simple Smile.

# 85
  • София
  • Мнения: 4 412
Привет и от мен в седмичната тема.
Sadman, форума  обсебва, може би понеже  е лесно и бързо да се общува в него.
Искрице, дано прегледа да мине леко. Валенце, пиши за вашата градина, и аз се вълнувам за Буби.
Реза, пожелавам ти да станеш добър шофьор и да си безаварийна!
Имам нужда да ме анализирате дали ставам за шофьор - имам книжка от 5-6 години, обаче не знам има ли такъв израз "мързи ме да карам", предпочитам да си се разхождам и да зяпам витрините и да си мисля за други неща. Подържам ниво колкото да мога при спешен случай да закарам някого. Иначе като седна ме увлича, най-обичам да няма много коли около мен. И не мога да паркирам, а на тясно никак /инструктура ми въобще не ме е учил да паркирам или полигон/...Мисля да взема още няколко урока само за паркиране, че вече става наложително да се кара кола,  много време губя...
А на всички нови шофьорки да дам съвет за моя бутон - който включва всички светлини, винаги като се качвам на нова кола питам къде ми е бутона, и ако имам проблем при маневра и трябва да не чакат другите коли си го пускам.
Успехи на всички!

Последна редакция: чт, 28 сеп 2006, 15:05 от tigonew

# 86
  • София
  • Мнения: 9 890
Пак сте подхванали за шофьорлъка Wink.Аз нали съм млад шофьор-на три месеца,но вече имам първата си лека авария...обаче е виновен мъжа ми,а не аз.Той насила ме накара да се пробвам да изкарам колата през портата от двора на нашите във Враца,аз се дърпах,дърпах,ама той вика "не,ще се пробваш,вече усещаш колата".Е,усетих я много добре-точно в стълба на улицата я усетих Laughing,вследствие на което единия стоп си отиде безславно.На другия ден колата ни вече беше с пълно каско Mr. Green.
Сега за градината-сигурно съм обявена от персонала за най-ревливата майка.Днес заявих категорично на директорката,че не смятам да вися по половин-един час пред входа на градината с Мими на ръце.Оставих Буби на една лелка,госпожи в групата рядко се вясват,децата по цял ден имам чувството ,че са сами.Лелката ми вика"ох,ама тя вчера е била много изнервена".Да,обаче госпожата вчера ми каза,че Буби била много весела,умряла си от кеф,когато дошла музикалната с акордеона.Тая лелка не знам защо ми го каза,почна нещо да ми мрънка,че е сама и ако нещо почнела да прави Буби...Аз и казах,че ми писна и отивам да извикам директорката,която лично ми е разрешила да оставям по половин час детето-дотук,лелката мило ми се усмихна,взе Буби и това беше.После ме викна кинезитерапевката-най-милата жена в градината.Каза ми,че е наблюдавала Буби и смята ,че няма проблем с двигателната активност и финната моторика,но искала и с мен да поговори.Е така-обичам да ме питат за детето,да ми искат информация,все пак като майка мога доста неща да им кажа.Освен това днес беше първото самостоятелно занятие на Буби с логопедката на градината.Госпожата изведе после Буби и ми каза,че е много доволна от нея-казала и "седни на столчето"-тя седнала,"не пипай това"-тя спряля дя пипа.Нали това им обяснявам-детето разбира.ако е толкова слабоумна няма да изпълнява като и кажа иди в банята,свали си пантофките,събуй си чорапите.В градината част от персонала я приема за невменяема-аз обаче не споря,ще ги оставя сами да се убедят,че детето ми не е толкова страшно.

# 87
  • Мнения: 2 242
Валенце, кураж! Ще се убедят.
Пожелавам ви хубав и весел уикенд без дъжд.
Заминаваааам. До понеделник.

# 88
  • Мнения: 212
Като "обсебен" от форума.Случвало ли ви се е подобно нещо в началото? И си помислих дали не би било добре да заковем и някоя тема (май Wolf трябва да я пусне) в която да има и малко смях, или нещо весело което сте преживели. Да се пишат само хубавите неща. Не че до сега тук няма от всичко това, но ако го отделим дали няма да е по-добре?

   И аз все още съм във фазата на новака. Чета и после за тук мисля.
Идеята за темата на Wolf никак не е лоша!
Валенцето, не ви познавам, но следя с интерес как се развиват нещата с градината на Буби. И искам да ти кажа - Само така! Ще свикнат с детето и без да им се подават дарения! Успех!

А на всички нови шофьорки да дам съвет за моя бутон - който включва всички светлини, винаги като се качвам на нова кола питам къде ми е бутона, и ако имам проблем при маневра и трябва да не чакат другите коли си го пускам.
Този бутон "аварийни" ли е?

# 89
  • Мнения: 4 586
обаче е виновен мъжа ми,а не аз.Той насила ме накара да се пробвам
   Знам, че в момента не ти е до смях, ама горе долу същото беше обяснението на една моя позната как забре...

Общи условия

Активация на акаунт