Последни септемврийски дни, седмицата 25.09 - 01.10

  • 6 569
  • 169
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 1 333
Реза, честото за ЛА, за шофьорският тест и дано скоро си свободен човек с кола  Laughing
Снимките от последното ходене до морето са много хубави. А Дианката и кака са пораснали и са още по-интерсни фотомодели на мама.

НИе скоро не сме се снимали ... загубих ентусиазма си ... ще трябва да го възстановявам -още утре очаквайте нови снимки
Лека и спокойна вечер!!!

# 91
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Аз не съм си изгубила ентусиазма за снимане, но нали нямам цифров апарат... качват ми снимките на диск във фотото. Да, ама при едно условие - да отидеш все пак до там и да си поръчаш промиване + проявяване. От три месеца през ден тръгвам до фотото и все не стигам  Embarassed

  Валенце, аз първата си мини катастрофа направих още докато карах курса на 16 годишна възраст  Wink много се уплаших, но някак претръпнах от тогава. Сега обаче, маааалко ме е шубе, като карам детето, че големи изроди на пътя се появявиха. Карат, все едно са на война  Confused

  А иначе като млад шофьор два - три пъти закъсвах на пътя, за щастие все близо до полицаи  Laughing Отивам при тях и с кротка усмивка казвам "Имам нужда от вашата мъжка помощ..." и служителите на реда са готови на всичко  Mr. Green Включително са ми спирали едно такси да ме тегли до вкъщи на аванта.

  Реза, сминките са супеееееееер   bouquet

  Искричка, как мина прегледа? Как е Калоянчо? Още те чакаме в Пловдив, да знаеш  Heart Eyes

# 92
  • Мнения: 4 586
     Мили мами и татковци, пиша Пиша ви от княжество Люксембург. Довечера тук ще има сватба. Жени се Принцът на Люксембург забравихмуимето за сержантка от Люксембургската армия Забравихиимето.
     Да ги приветстваме и им пожелаем след 100г пак да са така влюбени. Тук става нещо като приказката за Пепеляшка на живо. Едва ли ще мога да опитам от софрата, но няма значение.

# 93
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
СНИМАЙ!!!!!!!!!!!!!!
Да им се народят много здрави принсчета и да си живеят царски:))))))))))))))
 cheers

# 94
  • Мнения: 4 586
        Снимам, Снимам. То само подготовката е ошашавяща. Те вече си имат едно принцче на 6месеца.

# 95
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
  Снимай, снимай, да видя какво ме чака и мен  Wink   
  Аз се очертава да съм тъща на принц  Laughing От 10 дни новата ни мания е принцът от "Спящата красавица". Малката ляга и става с тази мисъл, даже издигна в ранг "принц" едното от бебетата. Добре, че куклата си има мъжки атрибут, та поне се успокоих, че сме правилно ориентирани с половете  Laughing

# 96
  • Мнения: 4 586
   Всичко е вярно. Понякога и малковероятностни събития се сбъдват. За да се ожени за простосмъртна, принцът се отказал от престола. Той е третия син, т. е. третия престолонаследник. Сержантката е била в Косово с Кейфорд, където са се запознали /и не само това/. Резултатът е на 6месеца. Дано никога да няма хронични заболявания и увреждания. Двамата родители са по на 20г. Семйството на принца е приело чудесно сержантката. Люксембургци са по интегрирани от англичаните.
   В една песен на Подуене блус бенд се пее - Аз от тая Подуенска гара не съм мърдал. Много  ми се иска да наблюдавам сватба на принц, но не съм мърдал от Разград.
   Аз вас всичките във форума съм ви измислил семейства, професии, дечица покрай вас и съм ви заселил в къщички и панелки. От време на време научавам нещо ново и това променя нещата.
   Наскоро Елена Акманова спомена, че работата на Бим Бам е по-интересна от оператор във фирма .  Бим Бам, веднага те пратих на работа в НАСА. Не мога да си представя нещо по-интересно.

# 97
  • Мнения: 3 537
 LaughingАз къде живея според теб?
Това е много интересно!Аз пък не съм се сетила за този начин на опознаване,но да си призная Любознателна си я представях по съвсем друг начин и когато си сложи снимка на аватара,бях сигурна в началото,че това не е тя. Blush

# 98
  • Мнения: 4 586
         Няма значение каква е реалната действителност. Теб съм те "вързал" за една голяма смокиня в малко дворче и бъркаш сладко от смокини с дървена лъжица в бакърена тава.

# 99
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
    .......................
 Бим Бам, веднага те пратих на работа в НАСА. Не мога да си представя нещо по-интересно.

  Ще те разочаровам  Wink журналист съм, новинар, в телевизия. А дай, Боже, някога и до НАСА да стигна, поне да снимам нещо там. Живеем в панелка, но си мечтая за къща...

# 100
  • Мнения: 3 537
         Няма значение каква е реалната действителност. Теб съм те "вързал" за една голяма смокиня в малко дворче и бъркаш сладко от смокини с дървена лъжица в бакърена тава.
Joy

# 101
  • Мнения: 4 586
   Мърмориш, защото сладкото ти е тръгнало да загаря.

# 102
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
 Joy Joy Joy
Аз какво съм?

# 103
  • Мнения: 4 414
Wolf, ами сега ще трябва за всеки да кажеш, щото да не вземе да се обиди някой, ъхъ!

аз да ви кажа, че заминавам на неочаквана, но пък приятна командировка в Словения в неделя преди изгрев слънце...имам да свърша много неща преди това и едва ли ще имам време да пиша...та ви пожелавам спокойна и ведра седмица и се надявам да не вали нито тук, нито там.

# 104
  • Мнения: 4 586
    Ама аз нямам абсолютно никакви претенции да съм ясновидец или нещо такова. Просто това е начин и метод да ви различавам и запомням кой какъв е като човек, какви проблеми има той и детето му, какво е писал и тн.

Общи условия

Активация на акаунт