Последни септемврийски дни, седмицата 25.09 - 01.10

  • 6 562
  • 169
  •   1
Отговори
# 105
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Недей да увърташ, ами казвай:)))
Интересно е:)

# 106
  • Мнения: 4 586
    НЕ МЕ ГЛЕДАЙ ТАКА, ПЛАШИШ МЕ.

# 107
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Вместо да се плашиш ми дай шоколада си!
Защо мислиш те гледам така..виждам те какво дъвчеш... Joy Joy Joy

мяу

# 108
  • Мнения: 3 537
Да си призная никога не съм правила сладко или каквото и да е. LaughingБаба ми и майка ми ми правят зимнината. BlushДаже дворче нямам.Но имам голяма терасаhttp://snimka.bg/album.php?album_id=26475&photo=61 Wink

# 109
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
ех колко е гот да ти се обърне внимание и то от толкова мил и забавен татко Wink
да взема да се наредя с ревливата си принцеса и малкия принц на опашката за характеристика?

няма резултати от урината - значи растат някакви гадини.. дано не са в старите количества, че се запътваме сериозно към гадони снимки и ... и просто не ми се мисли какво още

# 110
  • Мнения: 4 586
   Много обичам смокини. Те не виреят по нашия край - измръзват през зимата. Крайно време е да си тръгвам. В понеделник ще разгл. всички снимки.
          ПОЖЕЛАВАМ ВИ ПРИЯТНИ И СПОКОЙНИ ПОЧИВНИ ДНИ. Най хубавото на есента е, че може да си тътриш краката в листата. Действа ми като медитация.

# 111
  • Мнения: 3 537
Agneshka,приятна командировка ти желая! Wink
Ние пък утре ще ходим на село при моята баба,да и изперем килимите,че те са тежки,а тя не може даже да ги изтупа.
А каката вече има домашни,даже тестове правиха тази седмица. CrazyИ една хрема я е налегнала! #Cussing outДано не зарази малката! #2gunfire

# 112
  • София
  • Мнения: 4 885
Wolf, шапка ти свалям за оригиналното мислене и цветната гледна точка, на която не изневеряваш и по време на дъжд.

Моят син от една седмица е болен и съм изнервена до краен предел, защото се надявах да оздравее за тия 6-7 дни, но явно няма да стане. Толкова много кашля, че повръща всеки път като се закашля, да не говорим каква мацаница става през нощта в леглото. Само си прехвърляме щафетата кой да го гледа. Аз не посмях да си взема болнични, защото съм на нова работа, която е изключителен шанс за мен , след всичките интервюта, на които бях за последните месеци, така че се редуваме да го гледаме- аз през нощта, майка ми и баща му- през деня. Абе страшен ад е да ти е болно детето, няма какво да си го говорим.
А сега ще викам колкото мога по-силно с отрицателни нотки в гласа си..Помощ! Свекитата се прибраха окончателно от село и вече усещам онова гадно познато стагяне в гърлото..

Wolf, я кажи дали не ме виждаш и мен до някоя каца с кисело зеле...?!

# 113
  • София
  • Мнения: 9 890
А мен как ме виждате?! WinkЩе ви кажа как изглеждах днес-цял ден мия прозорци,накрая паднах от дивана на който се бях качила и сега съм завидно синичка по крака и ръката Rolling EyesТака се изръсих,че със завидните си килца най-вероятно комшиите са решили,че има земетресение.Обаче прозорците ги измих,де.
Наскоро обсъждахме някакви средства за подсилване на апетита.Във форума прочетох за едно сиропче и го купих-Апетон.Поразителен ефект.Моите деца по принцип се хранят добре,но есенно време значително им намалява апетита.За три дни пиене се усети доста добър ефект.Буби даже прояде грах,а това си е постижение. Grinning
И сега дневната доза градински истории-госпожата ми каза,че вчера Буби много се радвала на музикалната,ама толкова се радвала,че госпожата я хванало страх да не му стане нещо на детето и го държала 20мин. за ръчичка.Вече нямам сили да им обяснявям,че няма какво да и стане.Ще си направя и аз една темичка "Най-абсурдни реплики,свързани с ходенето на децата ни в масови градини".Аз ще изпиша поне3-4 страници. Confused

# 114
  • София
  • Мнения: 2 356
Валенце, тези госпожи направо ме убиват. Държат се с Буби като с извънземно. Какво според нея може да му стане на детето като се радва милото  ooooh! Сигурна съм, че скоро ще се отпуснат и много ще я харесат Simple Smile

Хайде фенките на Бърди да се разпишат  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=129659.0;all

Последна редакция: пт, 29 сеп 2006, 22:18 от Denat

# 115
  • Мнения: 313
Хайде фенките на Бърди да се разпишат  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=129659.0;all

Може ли феновете да се разпишем тук...да не разваляме общото впечатление...чета и си припомням - все едно сам Той го е написал:
Цитат
Я памятник себе воздвиг нерукотворный,
К нему не зарастет народная тропа,
Вознесся выше он главою непокорной
       Александрийского столпа.

Нет, весь я не умру — душа в заветной лире
Мой прах переживет и тленья убежит —
И славен буду я, доколь в подлунном мире
       Жив будет хоть один пиит.

Слух обо мне пройдет по всей Руси великой,
И назовет меня всяк сущий в ней язык,
И гордый внук славян, и финн, и ныне дикой
       Тунгус, и друг степей калмык.

И долго буду тем любезен я народу,
Что чувства добрые я лирой пробуждал,
Что в мой жестокий век восславил я Свободу
       И милость к падшим призывал.

Веленью божию, о муза, будь послушна,
Обиды не страшась, не требуя венца,
Хвалу и клевету приемли равнодушно
       И не оспоривай глупца.

//едит...забравих смайли  Laughing

# 116
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Хайде фенките на Бърди да се разпишат  Mr. Green
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=129659.0;all

  Аз още вчера мислех да се разпиша, но освен за това, че ме накара да си припомня някои неща на Рихтер, за друго нямам какво да му благодаря  Crazy

  Живко, това "Я памятник себе..." също е класика в жанра   bouquet

 

# 117
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Ех, Живко, как си го улучил само Wink
Сигурна съм, че има добри професионални знания, но има и ужасен стил на писане.

Валенцето,защо всъщност я държат за ръчичка? Моето дете ходи нестабилно, на ново място е още по-неуверена и не изпълнява команди, затова е по-лесно да се хване за ръка и да се заведе където трябва, ама за твоето не го разбирам (или нещо съм пропуснала newsm78)

krasi 76 , страхотна тераса, направо се размечтах за храсти и ратанова мебел Wink (я си признай сега как си ме представяше, и да знаеш че първата в ляво е дъщеря ми, не съм аз Wink)

bim_bam , не се кахъри за принца, важното е , че принцесата ти е намерила себеподобен. Simple Smile Аз съм само с малчо сутрин между 9 и 11,30ч. Дали да не организираме нещо, някъде около вас, стига да не вали.  newsm78

Reza, честита ти книжка и професия, за второто поздравления , че си се преборила!

catnadeen, кофти притеснения имаш, така ми се иска всичко да е наред Praynig

gabiplus , на твоето момче пожелавам бързо да оздравява. Харесва ли ти новата работа?

Радвам се, че си имаме и трима мъже във форумчето. Форума е обсебващ особено в началото. А пък като почнах да шаря и в другите подфоруми в началото изобщо не отлепях от компа. Сега нямам толкова време, но си ми е любимо занимание.

Аз си имам проблем. Водя Наталия на градина между 8,30 и 8,45. Тя от бебе заспива късно, не можах да я свикна на друг режим, съответно става късно, затова я водя с купена закуска, която има поне 70% вероятност да яде. Само че не се вместваме в режима. Филия с мармалад или каквото е там от градината почти съм убедена, че няма да вкуси, в къщи иначе закусва към 10,30ч, чак тогава й се отваря апетит, а ако реши да яде чак на обед е много крива и ревлива.
Ако я заведа рано да закусва там, най-вероятно ще си я взема наобед гладна и лоша, ще ми помрънкат че е ревала.
Ако я опитам да закуси в къщи, вероятността да яде е само 50%, ще трябва да я вдигна много рано, недоспала, да я пратя може би незакусила и пак да ми мрънкат, че се държи лошо.
Отгоре на всичко започна да ми будува всяка нощ по 1-2 до 3 часа и имам подозрение, че е от това, че заспива преди 11ч.
Ох, не знам, с тая градина.... Там е само 3 часа, а ми правят проблем, че я вземам в 12, а не в 11,30, защото подреждали масите и тя едва ли не им пречи да го правят (защото се занимавали с нея). Мъжа ми обаче така или иначе не може да излезе от работа по-рано за да я вземе, така че засега си приказват само.

# 118
  • София
  • Мнения: 9 890
Любознателна,държали са я за ръчичка,защото много се е радвала на музикалната с акордеона,и госпожата я станало страх от толкова радост да не и стане нещо,но незнам точно какво очаква да и стане Rolling Eyes.Лошото е,че никоя от госпожите не си прави труда да ме поразпита за Буби-какво и е,как си играе вкъщи.Логопедката ме разпитва един час миналата седмица,каза,че така ще и е по-лесно да работи.Същото направи и педагожката.Но госпожите-не.Иначе се държат много мило,и с детето,пък и с мен.Личи си,че Буби е доволна вътре.Иначе не-тя няма никакъв проблем с ходенето,ама никакъв,няма смисъл да я държат.Всичко опира до незнанието,нямат си на идея какво и е,аз се опитвам да обясня,но...Казах им,че понеже не говори изразява емоциите си по различен начин от другите деца.Ама кой да ме чуе.Смятам другата седмица да открия къде е Ресурсния център и да отида,и аз не знам за какво,но искам да отида.
Любознателна,а вашата градина нали е специализирана,защо и там ти правят проблеми?Тук няма специализирана,иначе бих се навила да я дам там.Другата ми възможност е център за инвалиди,но не мисля,че е добро решение.

# 119
  • Мнения: 1 193
Здравейте,виждам ведро настроение,но моето нещо го няма.Това с режима на детето Любознателна много ми е познато.Нас все ни слагат на упражнения когато спим или е време за лекарства или ядене.колко и да обеснявам явно никога няма да ми сложат удобен за мен час.
 Случва ли ви се да сънувате че детето се оправя.Точно това сънувах тази нощ,че детето става,почва да ходи тръгва към мен с една голяма усмивка.Като се събудих всичко ме болеше,гърба,главата,а сега само ми текът сълзи от очите.Не мога да изляза да се расея,само за това мисля.Дано следабяда е хубава времето да излезем на разходка.

Последна редакция: сб, 30 сеп 2006, 11:32 от bebo4e

Общи условия

Активация на акаунт