Самостоятелно ли живеете или с роднини?

  • 8 693
  • 186
  •   1
Отговори
# 165
# 166
  • Мнения: 2 040
Понеже съм лошо възпитана както ни класифицира една мама по- надолу, се разхождам гола от банята до спалнята и честно ви казвам, когато имаме гости и немога от банята да изляза гола и се чувствам малко некомфортно ...  Laughing
От преди началото на брака ни сме САМИ  Peace

# 167
  • Мнения: 48 052
ние сме с майка ми,завиждам на всички,които са самостоятелно!

# 168
  • Мнения: 522
Саминки сме Mr. Green.

# 169
  • Мнения: 111
Самостоятелно. Simple Smile

# 170
  • Мнения: 3 324
Самостоятелно доколкото е възможно със свекърва в съседния апартамент. Разхождането "голи" не съществува като понятие по същата причина. Как пък веднъж не дойде когато имам нужда някой да гледа децата?

# 171
  • Мнения: 119
Живеем в една къща с свекъра,майка му всеки си има стая в нашата стая сме аз,мъжът ми и бебчо. Cry

# 172
  • София, център
  • Мнения: 687
Понеже съм лошо възпитана както ни класифицира една мама по- надолу, се разхождам гола от банята до спалнята и честно ви казвам, когато имаме гости и немога от банята да изляза гола и се чувствам малко некомфортно ...  Laughing
...

хахаха и мен това ми е любимо... не мога да се откажа от това си право!!!
Макар и с неговата баба ( на мъжа ми ), вече спрях да се съобразявам толкова и си минавам гола...егати... Laughing

# 173
  • Мнения: 470
И ние мааме без гащи LaughingТо сутрин нямахме и време да си ги обуем и свеки цъфваше Mr. Greenама сега е далече, далече от 6 дни вече Laughing
Иначе свеки живее на 2 спирки от нас и такава близост и на врага си не пожелавам Naughty

# 174
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Със свекър ми, за сега. Дай боже след година, две вече да сме отделно, в собствен дом  Simple Smile

# 175
  • София
  • Мнения: 44 259
Сами Wink

# 176
  • Мнения: 91
Да са живи и здрави свекърва ми и свекър ми- smile3525- осигурили са ни самостоятелен дом и не сме живели нито ден заедно.

# 177
  • област Софийска
  • Мнения: 1 719
За в момента баба ми живее при нас. Миналата година дойде да изкара зимата при нас и така и не си тръгна. Обаче така или иначе, жената не ми пречи, даже ми е в помощ - чисти, готви, когато се наложи, а и има на кого да оставя детето, ако трябва да ида някъде. Е, дразня се понякога, ама какво да правя, не мога да я изгоня, я!

# 178
  • Мнения: 870
Самостоятелно  newsm44 newsm10 smile3534

# 179

Общи условия

Активация на акаунт