МУ София или МУ Варна -мнения

  • 2 368
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте! Имам въпрос ,който всъщност е задаван тук преди 2 години ,но четох впечатления на много места и ще ми е от голяма полза да чуя по-актуални и скорошни мнения , а именно по темата кой медицински университет е по-добър и защо -МУ София или МУ Варна? Ще се радвам да чуя мнения и от хора ,които следват на едно от двете места или имат познати ,от които знаят с какво впечатление са останали от дадения университет.
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 18 989
А толкова ли си убедена, че ще те приемат на което и да е от двете места, че чак и да избираш между тях? Където е по-висок балът и по-труден приемът, би трябвало да е по-желан филиал, и съответно по-добре. Едва ли има много хора, които имат задълбочени впечатления и за двата филиала.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 36 602
Имам приятелка, която изкара три години във Варна. Премести се за година в София и после пак се върна във Варна. Не знам причините.

# 3
  • Мнения: 5 563
Аз преки впечатления нямам, но всички мои приятели, които искаха да учат Медицина/Фармация отидоха във Варна..

# 4
  • Мнения: 2
А толкова ли си убедена, че ще те приемат на което и да е от двете места, че чак и да избираш между тях? Където е по-висок балът и по-труден приемът, би трябвало да е по-желан филиал, и съответно по-добре. Едва ли има много хора, които имат задълбочени впечатления и за двата филиала.

Никъде не съм написала ,че съм убедена ,че ще ме приемат. Въпросът ми е зададен с чисто информативна цел и не виждам защо да не попитам кой от тях ,според потребителите тук ,е по-добър ,дори и да не ме приемат.

# 5
  • Мнения: 125
Тази година МУ Варна с дистанционното обучение доста се изложиха, има голяма дезориентация, неорганизираност. За Софийския нямам наблюдения, но все още си мисля, че Варна е по-добрия вариант.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 1 754
Аз уча в МУ -Варна и само суперлативи мога да кажа .Изключително "богат" университет- база на ниво,практика на ниво,преподаватели,общежитията са ремонтирани.Нямам забележки.От колеги съм чувала ,че материалната база в МУ-София не е ок.

# 7
  • Мнения: X
Трябва да кажеш каква спуциалност, защото има някои особености и за двата университета. Иначе ще те приемат, то толкова лесно се влиза с тези предварителни изпити. До 2014 включително, за МУ София имаше само редовни, т.е. един опит и тва е.

Общи условия

Активация на акаунт