Предзимна слюноотделяща-какъв вид шоколад харесвате

  • 3 332
  • 79
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 622

 Киндер шоколадчетата харесвам много. Като ходим в Метро, купувам промишлени количества и ги "стапям" за отрицателно време  Wink

# 16
  • Мнения: 3 091
Отговорът е ВСЯКАКЪВ!
течен, черен, с ядки, без ядки, бял, със стафиди... венозен

Аз съм пристрастена! Embarassed

# 17
  • Мнения: 4 473
Милка с цял лешник или бадем Heart Eyes. Унищожавам го за норматив Laughing
Допълвам: "Merci"

# 18
  • София
  • Мнения: 2 958
Ами с ядки обичам най-много Simple Smile
Ако кажеш, че с цели лешници или бадеми ти е още по-любим и ще се замисля дали не сме един и същи човек! Crazy

# 19
  • Мнения: 899
Сигурно ям шоколад най-много два пъти годишно, не обичам. Но ако си взема то е черен на Колев, със 75% какао или Милка с ягоди.

# 20
  • Мнения: 7 474
 Whistling Шоколад всякакъв ,без бял. Но много любим ми е ноизет и крем на Милка  Crazy  и шоколадова торта Романс с лешници и карамел  Crazy



Последна редакция: пн, 25 сеп 2006, 13:11 от Lео

# 21
  • Мнения: 125
Умирам за шоколад! Най-любимия ми е един на Линдт с крем брюле....ммммм
Не обичам черен и със стафиди само

# 22
  • Мнения: 2 220

Има и един гръцки с бадеми, но нещо поизчезна напоследък.

ION, нали? Обожавам го!
Обичам много шоколад, нямам особени претенции, само да не е натурален.

# 23
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Фин млечен. Без ядки. Обожавам аерото. Не обичам бял, натурален и с разните там пълнежи. На пралини обаче мога да се наслаждавам дъъълго време.

# 24
  • Мнения: 5 877
Голям  Flutter
Lindt, Milka, Cadbury's с цели лешници, After Eight, а най-хубавото шоколадово изделие на всички времена е "Thorton's Continental Capuccino".

# 25
  • Мнения: 1 427
Най-много обичам натурален, после всички останали без белия!Бял шоколад-това за мен не е шоколад!

# 26
  • София
  • Мнения: 6 743
Обожавам Милка с лешници и стафиди и Милка с ягода  Hug (то си ми и личи де  Blush)

# 27
  • Мнения: 5 577

Детска Милка.
Най-добрия шоколад на всички времена.

На второ място -  Милка "noisette"

Трето място е свободно, слизам до супера за Милка кисело мляко, не съм го опитвала.  Laughing

# 28
  • Мнения: 1 533
Ей тия много ги кълва!

Също обичам милка с лешници и стафиди и M-joy с лешници! Системата ми е - смуча шоколада после хрупам Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 6 167
Обичам много натурален шоколад, както и млечен. Много обичам разни аеро-шоколади, както и бели, но не обичам шоколад с ядки

Най-хубав шоколад разбира се идва от Белгия и Швейцария.
Имена на марки незнам, но няма да забравя магазини за шоколад в Берн, ръчно правени бонбони и тн.. просто... няма сравнение с нищо, което е произведено на 'поточна линия'

Иначе ми харесва онази голяма Милка с бисквита, както и Линт шоколадите.

Общи условия

Активация на акаунт