Харесвате ли свекъра си?

  • 8 620
  • 179
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 7 097
Харесвам е слабо казано. Peace

Изключителен човек - добър, преуспял, интелигиентен, грижовен, щедър, внимателен. Нямам думи просто  Hug

# 61
  • Мнения: 384
Ейй,къде ги намерихте тия свекъри,бе?На въпроса-НЕ! newsm61 Досаден,нахален,несъобразителен...ама-'айде стига толкова,че не ща и да се сещам за него ignore2

# 62
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не! Нетърпим е дори за най-близките си Sick

# 63
  • Мнения: 2 818
Добър човек е определено, ама понякога ми лази по нервите със своята скромност и това че все гледа да ни набута някакви пари(а те самите нямат) и изобщо не чува, когато му обясняваш, че няма нужда... той чува "ами много ни трябват, ама сме скромни"  Rolling Eyes ooooh!

# 64
  • Мнения: 27
Ужасен е. Само седи и нарежда. По всички въпроси е светнат и компетентен. Никой няма право да му откаже. Всеки е длъжен първо с него да се съобрази. Crazy И ако тръгнеш дори да си помислиш, че може да му възразиш следва буря от викове , крясъци и упреци. С две думи от никой нищо не става, само той е най-най... smile3515

# 65
  • София
  • Мнения: 4 023
харесвам го, за съжаление вече е доста възрастен и често е много отнесен, заслужава да го уважавам само защото е оцелям 40 години с НЕЯ.

# 66
  • Мнения: 6 039
да, много
но малко повече харесвам свекърва си

да са живи и здрави!!!

# 67
  • Мнения: 120
Да, много!!! По всяко време мога да разчитам на него, най-вече за детето. Страхотен човек е! ( Не мога да кажа същото за свекървата )

# 68
  • Мнения: 155
да, много
но малко повече харесвам свекърва си

да са живи и здрави!!!

Винаги е готов да помогне с каквото може, но като че ли мисли малко повече за себе си. Но и възрастта си оказва влияние. Той тази година стана на 60 год., а нали хората са казали, че колкото повече остарява мъжа, толкова повече се вдетенява. #Crazy Добре е, че не живеем заедно. Grinning

# 69
  • в къщи
  • Мнения: 467
Аз си имам двама.Единия живее с нас(в къща-на друг етаж)добър е,винаги застава на моя страна и много се съобразява с мен.Другия е женен за свекърва ми и е Наи-ДоБриЯ човек,за който сте чували.Сериозно.НАЙ!Няма да изпадам в подробности. HugОбичам ги със свекървата като мои родители. Laughing

# 70
  • Мнения: 565
Да,харесвам си го. Много е добричък. Simple Smile

# 71
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
Много лъчезарен и начетен човек.

# 72
  • Мнения: 1 446
Харесвам го , но не ми харесват много постъпки от негова страна. Не се интересува от децата си и внука си. "Пази" наследствена къща в едно село в северна България и се прибира при жена си 2 пъти годишно. Няма мнение по никой въпрос. Когато сме на маса започва да говори глупости и прави събирането скучно.

# 73
  • София
  • Мнения: 2 530
В началото - не, но сега като се замисля. Живее далеч от нас, не мрънка за помощ и пари, взима висока пенсия и работи допълнително, не ни ангажира със себе си. Намерил си е една баба и си ходим само на гости. Знам, че когато имам нужда спокойно мога да остава детето под неговите грижи. Не съм се замисляла да сега, но излиза че даже го харесвам  newsm78.

# 74
  • Мнения: 127
нямам, но ако беше между нас със сигурност щях да напиша тук, че е прекрасен човек

Общи условия

Активация на акаунт