Доминаторката или покорната - Коя наистина ви е на душичката?

  • 4 847
  • 113
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 19 197
Аз се чудя традиционните как смогват. Всеки ден секс, че и по 3-4 пози сменят.

Жените ли как смогвали? На какво, на оргазми ли?? То въпроса е мъжа да смогне всеки ден. Но май мъжагите по- ги боли главата за тия работи.

Е, да не казваш, че традиционно жените всяка вечер имат желание и сили за секс, с 3-4 пози. Ти след работа, деца, домакинство, проблеми някакви и пр. имаш ли мерак за секс всяка вечер? По колко пози и през колко секунди ги сменяш, че 3-4 пози ти се виждат едва ли не малко? То не е само да се въртиш като шиле да сменяш пози, нали се прави целево, да достигнеш определен ъгъл на триене и контакт и да го задържиш достатъчно дълго, че да си получиш оргазма.

# 46
  • Мнения: 3 771
Ахахаха, да. Традиционно жените имат сили. И желание. И повече от един оргазъм в час..

# 47
  • Мнения: 51
Ахахаха, да. Традиционно жените имат сили. И желание. И повече от един оргазъм в час..
 Хахахха глупости

# 48
  • СИ
  • Мнения: 4 403

Защото на челото му дори и през монитор е изписано "отчаян съм". Познавам много жени, които не им пука мъжа има ли пари, ако ги вълнува като човек, мъж.

Предложих ти да си изливаш злобата на друго място. С мене няма да случиш...!
Пък аз познавам още повече жени, дето първо за парите им пука. Друго?


То не е само до кинти, ако ме разбираш.
Като си по-млад, може и тухла да опънеш. Като минат малко години, почваш да търсиш и друго.

# 49
  • Мнения: 3 771
Ахахаха, да. Традиционно жените имат сили. И желание. И повече от един оргазъм в час..
 
Хахахха глупости
Моите съболезнования!:sunglasses:

# 50
  • София
  • Мнения: 35 288
Морско конче, търсиш или се оставаш да те намерят? Защото така прозвуча, като закуската и прегладнелия пътник.

# 51
  • СИ
  • Мнения: 4 403
Естествено, че трябва да се търси...! Как ще ме намери някой? Ей така, от само себе си? Нямам разсъжденията на стара мома или ерген.
Ако трябва да съм честен, май ще се окаже и, че ме намери една колежка без да съм търсил. Ама ледът е много тънък там, та гледам да съм внимателен. Оказа се, че съм имал някои погрешни разбирания за поведението на дамите. Тоест това, което ми се казва означавало нещо друго, ами не това което чувам.         Wink

# 52
  • Мнения: 7 526
Естествено, че трябва да се търси...! Как ще ме намери някой? Ей така, от само себе си? Нямам разсъжденията на стара мома или ерген.
Ако трябва да съм честен, май ще се окаже и, че ме намери една колежка без да съм търсил. Ама ледът е много тънък там, та гледам да съм внимателен. Оказа се, че съм имал някои погрешни разбирания за поведението на дамите. Тоест това, което ми се казва означавало нещо друго, ами не това което чувам.         Wink

То има ли мъже,които разбират какво искат да кажат жените? От недомлъвки и намеци не разбирате, като сме директни и откровени се сърдите.....абе мъже. Като отрежеш някой директно и му кажеш  ,че няма смисъл да се хаби....това се разбира все едно казваш....давай още повече, ела ме изяж.

# 53
  • СИ
  • Мнения: 4 403

То има ли мъже,които разбират какво искат да кажат жените? От недомлъвки и намеци не разбирате, като сме директни и откровени се сърдите.....абе мъже. Като отрежеш някой директно и му кажеш  ,че няма смисъл да се хаби....това се разбира все едно казваш....давай още повече, ела ме изяж.


Да де...! То и аз си помислих, че ме резнаха. После се оказа, че не било точно така. Даже ме нахокаха леко. Какъв съм бил такъв? Казали ми "не" и аз съм го разбрал, като "не". Друго трябвало да гледам ами не да слушам, какво ми говорят. Абе... жени.            Thinking

# 54
  • София
  • Мнения: 35 288
Ако ти пуска нишани, понатисни малко.
Мен тия иди - ми дойди ми много ме дразнят, някаква фабула на девици водят в зряла възраст, смешно е.
Е, са не като колежката от предните постове, ама с такт и личен усет ще покаже интерес.

Питам, защото каза, че квото падне, това.

# 55
  • Мнения: 7 526

То има ли мъже,които разбират какво искат да кажат жените? От недомлъвки и намеци не разбирате, като сме директни и откровени се сърдите.....абе мъже. Като отрежеш някой директно и му кажеш  ,че няма смисъл да се хаби....това се разбира все едно казваш....давай още повече, ела ме изяж.


Да де...! То и аз си помислих, че ме резнаха. После се оказа, че не било точно така. Даже ме нахокаха леко. Какъв съм бил такъв? Казали ми "не" и аз съм го разбрал, като "не". Друго трябвало да гледам ами не да слушам, какво ми говорят. Абе... жени.            Thinking

Ааа и това го има...,жените обичат настъпателни и уверени мъже. Тя викала " Не " ама ти трябва да си по настоятелен и решителен. Понякога  Не- то ,е от благоприличие и да видиш, докъде ще стигне мъжа.

# 56
  • Мнения: 20 155

Ааа и това го има...,жените обичат настъпателни и уверени мъже. Тя викала " Не " ама ти трябва да си по настоятелен и решителен. Понякога  Не- то ,е от благоприличие и да видиш, докъде ще стигне мъжа.
Laughing Ауу това ми е като дежа вю на темата с "насилената в гората". Тя не, не цяла година на горския и той я закарал накрая в гората, натиснал я и тя се оказала изнасилена. Laughing

# 57
  • София
  • Мнения: 35 288
Бази, не буни духовете във форума Laughing

# 58
  • Мнения: 7 526
Значи един мъж ако не различава твърдото Не от закачливо Не, което може да стане ДА,си е негов проблем. Има си и име - Флирт.
Ама това си е  цяло изкуство .

Последна редакция: сб, 30 яну 2021, 18:06 от happy doc

# 59
  • Мнения: 17 410
Как да го различи, като сама тя не знае колко ѝ е твърдо нье - то?!

Общи условия

Активация на акаунт