Доминаторката или покорната - Коя наистина ви е на душичката?

  • 4 835
  • 113
  •   1
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 3 940
Скрит текст:
Покорната естествено. С доминантна брашно не мелим, предишната ми приятелка беше такава и имахме доста скандали по тая причина. Всъщност и жена ми не е особено покорна, ама някак си се разбираме, колкото да не се изтрепем поне до момента Simple Smile
За секс се пита, за секс!

Обикновено каквато е в секса, такава е и извън него. Поне по скромните ми наблюдения Simple Smile
В това отношение имам различен опит. Имал съм връзка с доста неукротима и надделяваща жена (да не намесваме зодиите излишно), която обаче в леглото искаше да бъде в ролята на изпълняващата всичко робиня, която си го получава заради свободолюбивостта извън леглото.

# 31
  • сф
  • Мнения: 394
еййй, заметени са отговорите от теста. сигурно противоречат на някаква политика на сайта. жалко.

# 32
  • Мнения: 363
Скрит текст:
Покорната естествено. С доминантна брашно не мелим, предишната ми приятелка беше такава и имахме доста скандали по тая причина. Всъщност и жена ми не е особено покорна, ама някак си се разбираме, колкото да не се изтрепем поне до момента Simple Smile
За секс се пита, за секс!

Обикновено каквато е в секса, такава е и извън него. Поне по скромните ми наблюдения Simple Smile
В това отношение имам различен опит. Имал съм връзка с доста неукротима и надделяваща жена (да не намесваме зодиите излишно), която обаче в леглото искаше да бъде в ролята на изпълняващата всичко робиня, която си го получава заради свободолюбивостта извън леглото.
Все пак ми стана любопитно за зодията. Овен?

# 33
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
точно такива са Овниците

Хем иска да си прави каквото иска, хем ти да и го свършиш като трябва и затова ще те провокира до край, че било то и с цената на тормоз (за теб разбира се). Даже повечко тормоз да има за да е по-брутално, по кърваво по зрелищно! Simple Smile

Последна редакция: ср, 27 яну 2021, 00:31 от PrimaDonna

# 34
  • София
  • Мнения: 12 820
Абе ей, за моята зодия говорите тука Joy

Дайте да ви съдействам с разбора. Неукротима да, надделяваща също, но не с половинката. Там няма какво да си меря, там сме отбор. Фантазията, в която ме наказва за това, че съм палава, я има, ама е някъде 1% от цялото изживяване. По-скоро фурия от преживявания и смяна на роли, води ме новото, различното, разнообразието. А тая работа с послушната робиня нещо хич не ми се получава, най-много да докарам някоя непослушна Joy

# 35
  • Мнения: 234
Внимавайте с "покорните", познавам доста такива свети води ненапити и половинът никога въобще не се усеща как го въртят на малкия си пръст за всичко, дори е напълно убеден, че той взима решенията.

# 36
  • Мнения: 215
Внимавайте с "покорните", познавам доста такива свети води ненапити и половинът никога въобще не се усеща как го въртят на малкия си пръст за всичко, дори е напълно убеден, че той взима решенията.

Това е изкуство, което малко жени умеят.

# 37
  • Мнения: 51
Хайде да чуем. Много е противоречива информацията в нета, жените казват едно, мъжете нищо не казват, а реалността ми се вижда трета.
Споделете от личен опит моля.

 Реалността е , че след уморителния ден и покорната и доминаторката са заспали на дивана , иначе повечето мъже предпочитат доминаторка Simple Smile

# 38
  • Мнения: 19 110
Аз се чудя традиционните как смогват. Всеки ден секс, че и по 3-4 пози сменят.

# 39
  • СИ
  • Мнения: 4 406
"... Коя наистина ви е на душичката? ..."!

Аз съм извън статистиката, защото съм до стената.
Която пусне... Претенции нямам.      Mask

# 40
  • София
  • Мнения: 35 190
"... Коя наистина ви е на душичката? ..."!

Аз съм извън статистиката, защото съм до стената.
Която пусне... Претенции нямам.      Mask
Нямаш кинти ли?

# 41
  • Мнения: 20 009
Защото на челото му дори и през монитор е изписано "отчаян съм". Познавам много жени, които не им пука мъжа има ли пари, ако ги вълнува като човек, мъж.

# 42
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Аз се чудя традиционните как смогват. Всеки ден секс, че и по 3-4 пози сменят.

Жените ли как смогвали? На какво, на оргазми ли?? То въпроса е мъжа да смогне всеки ден. Но май мъжагите по- ги боли главата за тия работи.

# 43
  • Мнения: 17 409
Внимавайте с "покорните", познавам доста такива свети води ненапити и половинът никога въобще не се усеща как го въртят на малкия си пръст за всичко, дори е напълно убеден, че той взима решенията.

Това е изкуство, което малко жени умеят.

Де всекиму тоз късмет, да.

# 44
  • BG
  • Мнения: 2 173
Има и неориентирани мъже или такива, които не знаят какво искат. Та така де, просто сменят честичко.

Общи условия

Активация на акаунт