Доминаторката или покорната - Коя наистина ви е на душичката?

  • 4 836
  • 113
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 35 195
Покорната естествено. С доминантна брашно не мелим, предишната ми приятелка беше такава и имахме доста скандали по тая причина. Всъщност и жена ми не е особено покорна, ама някак си се разбираме, колкото да не се изтрепем поне до момента Simple Smile
За секс се пита, за секс!

# 16
  • Мнения: 6 196
Покорната естествено. С доминантна брашно не мелим, предишната ми приятелка беше такава и имахме доста скандали по тая причина. Всъщност и жена ми не е особено покорна, ама някак си се разбираме, колкото да не се изтрепем поне до момента Simple Smile
За секс се пита, за секс!

Обикновено каквато е в секса, такава е и извън него. Поне по скромните ми наблюдения Simple Smile

# 17
  • София
  • Мнения: 35 195
Скука.

# 18
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Леле, сън не си спала, за да пуснеш анкета. На мен реалността ми се струва по-постна от опциите в анкетата. Как успяваш с децата и пр. да се вихриш?
Децата са при татко им , от събота тук настана "свободна България". Мама си угажда на душата със четене на глупости и смешки. Simple Smile
До колкото коментарчето дали си търся - това е сложна тема (не за форума). Конкретно за форума търся отговори, не виждам как ще си харесам мъж без да съм го виждала. 25% от любовта ми е през очите.

# 19
  • Мнения: 1 119
Покорна. Обичам да ме хванат здраво за косата, да ме шлепнат по дупето и да ме... гушкат. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 7 484
Жената трябва да е пълна с изненади, винаги непредсказуема и разкрепостена. Един път доминантна мръсница,  друг път оставяща се в ръцете на партньора, мъркаща като котенце.
Въображение се иска.....

# 21
  • Мнения: 19 117
Липсва Мързеливата.

Не, тя е към изненадващите експериментаторки. Мъжете им никога не знаят какво ги очаква тази нощ - ще има ли секс, няма ли да има...

# 22
  • Мнения: 6 614
Покорни мъже не обичам, ама и аз не съм никак покорна... та кво излиза Thinking

Всъщност, забелязала съм, че при мен много зависи от мъжа. Някои имат доминантна енергия и с тях съм склонна да се подчиня, с други поемам контрола и се усещам, че аз владея положението.

Но като цяло, не влизам в една роля. Обичам разнообразието, днеска ще е така, утре ще е друго, да се сменят пози, места, техники, локации... Веднъж ще го награбя аз, другия път ще го оставя да ме прави каквото реши.

Та тъй де. Последния отговор отбелязах.

ПП: Мъжът, който най ме е кефил в леглото, винаги е гледал да е различно, къде ли не сме го правили, как ли не. Определено топ оценка като разнообразие и страст.

Викаш, веднъж ти отгоре, веднъж той отдолу ?
Trollface

# 23
  • София
  • Мнения: 12 823
Скрит текст:
Покорни мъже не обичам, ама и аз не съм никак покорна... та кво излиза Thinking

Всъщност, забелязала съм, че при мен много зависи от мъжа. Някои имат доминантна енергия и с тях съм склонна да се подчиня, с други поемам контрола и се усещам, че аз владея положението.

Но като цяло, не влизам в една роля. Обичам разнообразието, днеска ще е така, утре ще е друго, да се сменят пози, места, техники, локации... Веднъж ще го награбя аз, другия път ще го оставя да ме прави каквото реши.

Та тъй де. Последния отговор отбелязах.

ПП: Мъжът, който най ме е кефил в леглото, винаги е гледал да е различно, къде ли не сме го правили, как ли не. Определено топ оценка като разнообразие и страст.

Викаш, веднъж ти отгоре, веднъж той отдолу ?
Trollface

Пхахаха... не бреее... веднъж той отзад, веднъж аз отзад Relieved

# 24
  • Мнения: 469
Залагам на експеримента.Навсякъде, с всички.
Дори и най-страстната тигрица писва, ако ВСЕКИ ден е тигрица.
В обратния вариант същото...
Затова, разнообразие му е майката.То "държи" тръпката "на нокти" с години....

# 25
  • Мнения: 20 014
На нищо не залагам.
Всичко зависи от човека насреща.
В неизвестността е интересното.

# 26
  • Мнения: 10 996
Покорна, да ме гушкат, това камшиците, не са моето...

# 27
# 28
  • Мнения: 1 009
Аз съм си доминантна по натура ама в леглото... май предпочитам да съм от другата страна Simple Smile Някак си не си представям някъв заспал червей насреща да не поема иницииативата....

# 29
  • Мнения: 607
Аз съм за покорната манипулаторка - хем мъжа си мисли,че е покорна, хем си прави, какво си иска жената, е то това си е изкуство   ........ ха ха

Общи условия

Активация на акаунт