🔥 Джан Яман 🔥 - Свободна тема за размисли и страсти ... *тема 4

  • 40 656
  • 735
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 971
Не е нито нещо ново, нито пък изненадващо, обаче точно в този вид не бях го срещала. Та реших да го сложа и тук.

Най-обсъжданите в социалните мрежи актриси, актьори, режисьори и певци за 2020 година.
И за никой не е изненада кой е на първо място сред актьорите.

# 31
  • Мнения: 41 640
Добро утроо! Hug

И днес е студено,но чашка ароматно кафе  стоплят началото на деня ни.
Щастлив вторник! CoffeeFlowers Four Leaf CloverTwo Hearts



Много нещо сте изписали вчера в новата тема.Джан не ни оставя да скучаеме! WinkSimple Smile

Добре дошла и от мен на Алина Hug!



пръстенът на Джан е от Futuro Remoto
https://www.futuroremotogioielli.it/gioiello/anello-c..

Скрит текст:




# 32
  • Мнения: 97
Не знам дали е пускана сагата с РП в Италия.
Казвам сага, защото Джан го изкараха виновен и за неразбориите на Медиасет и Канал 5 относно излъчването на сериала. След силният старт през лятото, така и не му намериха постоянно място, после се оплакват, че рейтинга е спаднал. А и да сложиш ромком сериал в праймтайма на зимен сезон е меко казано олигофрения, естествено, че ще пада рейтинга.
Слагам я в скрит текст, за тези, които искат да прочетат.
 
Скрит текст:
Мечтател - Le Ali del Sogno ще се излъчи в праймтайма в четвъртък, 21 януари 2021 г. на Canale 5 (ще бъде ли окончателно?).
Сериалът продължава в графика на турския сапунен мечтател - Le Ali del Sogno . Както вече знаем, сериалът се излъчваше всеки ден през лятото, след това от септември се премести само в събота и неделя и след това се стабилизира само в неделя, откакто Amici започна в събота (в средата на ноември). Сега след дългата ваканция турският сапун отново се излъчва в праймтайма.
Още един обрат от Mediaset, но този път положителен: изглежда, че четвъртък, 21 януари 2021 г., Canale 5 ще излъчи Daydreamer за разлика от казаното по-рано, с три непубликувани епизода. Като се има предвид танца на телевизионния водач, ние се чудим колко финален е той.
с гугъл преводач

# 33
  • София
  • Мнения: 971
Нашето слънце продължава да запълва сивите петна по картата.
"Ранобудна птичка" започва излъчване в Пуерто Рико.

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 11:00 от Lilly Di

# 34
  • На юг от тук
  • Мнения: 3 355
Обеден привет и в новата тема.



Джан непрекъснато ни следи:smiles:

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 16:19 от KKATINNA

# 35
  • Мнения: 10 757
Привет, рагацита! Hug

Джан с новo стори в ИГ... Снежен Истанбул и послание "Влюбих се в теб и сега дори не знам какво да правя".

Мале, мале... влюбено е патето то Heart Романтик е Джано Two Hearts

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 16:23 от Ели-Мели

# 36
  • София
  • Мнения: 971
Пък аз пак за скорпионите, ама какво да направя като Джано ми наднича от всеки ред докато го чета.
Пак го пускам скрито, пък който не иска да чете, просто да отмине.

Скорпионът - Работа, Враговете и Конкуренция.
Текста е от групата Аз, скорпиона във фейсбук.

Скрит текст:
Скорпионите често се разглеждат като едни от най-сериозните хора в зодиака. Това е така, защото те стават зрели по-рано от всяка друга зодия. Имат силно развито чувство за справедливост и са готови да се борят за хората, които нямат възможност да се защитят.
Скорпионът има невероятно опасен чар, ум като бръснач и хаплив език. Някъде бях прочела, че Бог е дал красота на Скорпиона, а Дявола му дал ум.Simple Smile)
Стане ли въпрос за работа те са много всеотдайни и лоялни. Скорпионите са фантастични в решаването на задачи изискващи задълбочен подход. Способността им да се фокусират ги прави много способни мениджъри. Те никога не смесват работата с удоволствието. Умеят да се държат професионално дори и ако работят с близки, приятели или роднини. Те са достатъчно дисциплинирани, не се страхуват от упорита работа. Разбира се и тежкия физически труд не им е чужд.
Скорпионът не търпи препятствия и бариери, той направо ги помита. Скорпионите са с аналитично мислене, което в комбинация с пословичната им интуицията ги прави много опасни и арогантни противници.
Скорпионът винаги се стреми към успеха. Прозорливостта да предвижда интуитивно ситуациите и фино да усеща обстановката го прави способен да поведе след себе си голяма група от хора. Той е лидер и винаги е наясно със ситуацията. Скорпионът знае кога да остане в сянка и кога да излезе с лицето пред тълпата. Силата на Скорпионите е толкова динамична, че са способни да подчиняват, манипулират не само слабите но и силните на волята си и упорито да преследват целта си.
Скорпионите обичат да рискуват и често привличат кризи в живота си. Те не са страхливи и често са склонни да вършат неща, които другите не се осмеляват да направят. Имат желание да вървят по острието на бръснача и това ги прави подходящи за всяка рискова професия дори и Мафиотската. Simple Smile)
Обичат да преодоляват трудностите и колкото по-силна и трудна е целта толкова по привлекателна е за тях. Скорпионите притежават изключително чувство за самоконтрол. Желанието да се добере до корена на нещата дава на Скорпиона детективско мислене. Дори при най-трудните обстоятелства те могат да мислят с уравновесен ум, без да бъдат импулсивни или възбудени. Никога не можеш да познаеш какво се случва в главата на Скорпиона.
Заради спокойното си изражение и строгостта на характера, често изглеждат сурови и безчувствени в очите на околните.
Скорпионите са изключително мнителни. Фактът, че има врагове не смущава Скорпиона ни най-малко, дори го стимулира и вдъхновява. Скорпионът може да бъде невероятно отмъстителен и жесток към враговете си.
Невероятен Психолог е. Интересува се от процесите, случващи се в човешката психика, човешкия ум. Заради това, че много наблюдава и анализира хората, почти интуитивно може да предвиди както какво мислите, така и какво ще кажете и направите.
Скорпионите умело работят с информация. Логиката им е пословична. Те често са много красноречиви, имат много добри ораторски данни. По правило тези хора много обичат да общуват и са в състояние да намерят общ език дори и с най-взискателните събеседници, защото самите те са взискателни. Хората от този знак не обичат утъпкани пътеки, застояло постоянство в работата. Те предпочитат дейности, които променят света около тях повече, отколкото го запазват в първоначалния му вид.
Конкуренцията е страхотен стимул за Скорпиона. Той ще се дразни (стимулира) от успехите на колегите си и ще се старае да е по-добрия. Във всяка професия Скорпионите са в състояние да се докажат. Те винаги са ценни служители.
Скорпионите са развили уникалната способността да вдъхновяват. Жаждата им за опознаване на света и процесите в него е огромна. Много са любознателни и имат наблюдения над всичко, което умело използват. Те имат богата обща култура, която им помага да отсеят незначителната от съществената информация, което винаги ги прави забележими за другите.

# 37
  • Мнения: 307
Любов като на кино. 💖
Не съм очаквала толкова да ни допусне в чувствата си. Какво гледаш, слушаш, четеш си говори много за теб.
В момента това не ми е Джан с хубавата музика, когото познаваме, сега това е един влюбен сладурчо, чак ми е невероятно колко различни песни, послания, откровения... Честно казано малко съм объркана.

Ей така усмихнат да е, музиката ще я преглътна.❤️🌞🔥🌟

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 15:32 от sonnni

# 38
  • Мнения: 2 429
Влюбил се в нея и не знаел изобщо какво да прави. Момче, хващай куфара и към самолета. И да не забравиш да занесеш малко баклава на сватята. Няма само на суши да го карате я.

# 39
  • Мнения: 10 757
Кабир Беди:
"Винаги съм смятал, че "Сандокан" трябва да бъде преработен със съвременните специални ефекти. Сигурен съм, че Джан Яман ще бъде достоен наследник. Нямам търпение да го видя в това ново въплъщение."

Ех, какво ли е такива величия да говорят за теб! Браво, Джан! Заслужаваш го! Hands Clap

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 16:24 от Ели-Мели

# 40
  • Мнения: 97
Кабир Беди:
"Винаги съм смятал, че "Сандокан" трябва да бъде преработен със съвременните специални ефекти. Сигурен съм, че Джан Яман ще бъде достоен наследник. Нямам търпение да го видя в това ново въплъщение."

Ех, какво ли е такива величия да говорят за теб! Браво, Джан! Заслужаваш го! Hands Clap


Затова е недолюбван!
Всеки докоснал се до него, независимо колко е известен, независимо дали на живо или виртуално,  просто го заобичва с цялото си сърце.
Вдъхва доверие, лоялност, всеотдайност, сериозност и какво ли още не.
Като магнит е нашето момче!

# 41
  • Мнения: 41 640
❗ 1 МИЛИОН харесвания за това лице на щастие и любов HeartHeartHeart



пресата за участието на Джан в предаването...

Скрит текст:
🆕📰🇮🇹Итальянская пресса
Blasting News Italia

Джан Яман будет гостем в «C'è posta per te»: «Большое уважение между ним и Марией Де Филиппи»

Возвращение Джана Ямана в студию «C'è posta per te» 2021: он будет в числе гостей выпуска, но пока нет даты.

Программа «C'è posta per te» снова в эфире Canale 5 с невероятными результатами прослушивания. Народное шоу, задуманное и проведенное Марией Де Филиппи, готовится приветствовать в студии, в следующих сериях, актера секс-символа Джана Ямана, который в последние месяцы завоевал одобрение публики благодаря турецкому мылу, в котором он является главным героем, включая «Bitter Sweet». и «DayDreamer». Особые отношения между Джаном Яманом и Де Филиппи, до такой степени, что ведущая хотела бы, чтобы он снова был средиприглашенных звезд ее очень успешного шоу.

«Есть почта для Вас» 2021 год, Джан Яман тоже будет в студии

В частности, новый выпуск «Есть почта для Вас» с Джаном Яманом уже был записан в последние месяцы года во время пребывания актера в столице.

Однако на данный момент точно неизвестно, когда он будет транслироваться по телевидению: всего запланировано десять эпизодов этого выпуска народного шоу Марии Де Филиппи, которое уже получило одобрение публики из дома.

Фактически, средняя аудитория первых эпизодов, транслируемых на Canale 5, превышала количество в 6 миллионов зрителей с долей более 28%.

Особые отношения Марии де Филиппи и Джана Ямана

Возвращаясь к гостю Джану Яману в «Есть почта для Вебя», казалось бы, между турецким актером и ведущей передачи сложились особые отношения.
По слухам, за кулисами коридоров Mediaset между Марией и Джаном зародится взаимное уважение, которое подтолкнуло Де Филиппи к тому, чтобы он вернулся в студию для нового выпуска.

В конце концов, с Джаном Яманом вы в безопасности, поскольку его показ на телевидении всегда гарантирует отличные результаты прослушивания, как это уже произошло несколько месяцев назад с программой Verissimo, где актер решил говорить о себе с открытым сердцем.

Mediaset подтверждает «DayDreamer» в прайм-тайм после отмены

Короче говоря, гость Джан Яман в «Есть почта для Вас» определенно станет моментом, который нельзя упустить для его многочисленных поклонников, которые с трепетом ждут, чтобы увидеть сюрприз, который он преподнесет одному из своих особых поклонников. Между тем золотой период продолжается для актера, который был подтвержден в прайм-тайм «Канале 5» в мыльной опере «DayDreamer».
Фактически, несколько дней назад, после падения рейтингов второго вечернего эпизода, Mediaset решила отменить трансляцию мыльной оперы в прайм-тайм, но, в конце концов, об этом думали позже. «DayDreamer» продолжит свой путь всегда в прайм-тайм, как и ожидает Mediaset TV Guide, а 21 января будет транслироваться новый специальный двухчасовой эпизод.

# 42
  • Мнения: 3 740
Привет рагаци

Аз вече ще съм една от най- редовните .. така, че ще се хилим както си му е реда.. Grinning

Имаме си снаха, тъща, и какво ли още не в темата .. Днес из пресата се тиражира новината, че Зевса си е изтрил, някои от общите снимки с Деметка (от ревност), че нали тя е във връзка с някакъв певец : )) Дилета пък, кара бившия си да ревнува от Джан.. Джан съответно, след като разбрал за връзката на Деметка, се зацелувал и запрегръщал с Блондито, че да има ревност от всякъде... Да живее ревността.. Grinning Този шестоъгълник е много забавен Grinning направо Рубик-кубче Grinning

Тази е с този, за да подразни онзи.. а онази е с онзи за да може другия да се къса от ревност и да е с още три.. може и с повече гаджета.. за да има повече ревност и да им е кофти на всички!!

Джан ще бъде гост на фестивала Сан Ремо Nature Star




Ето защо, нашия се е отдал на италианска музика напоследък (в Сторитата).. Заради Сан Ремо! Едно по едно.. и картинката ми се изяснява.. Нямат връзка песните,  с гаджета и любовници .. любов от пръв и последен поглед...  Ааамаха писна ми вече от романтични любовни трепети.. да си сяда на дъ-то и да наблегне на кариерата си..  филмите, сериалите, рекламите, фестивалите, фенките и т.н..Grinning

Добре дошли на всички нови рагаци! : )) Hug

Последна редакция: вт, 19 яну 2021, 19:59 от grozdence.

# 43
  • Мнения: 10 757
Стори от Джан и DeCecco Spaghetti



Стори от СНАХАТА Wink Показва упражнения и забележете на коя песен Wink Каква случайност само Grinning



Много хубави очи има беее Joy

# 44
  • Мнения: 267
Добра вечер и от мен момичета.
Грозденце, айде стягай го, Джанко, да не се отпуска, стига е блял по италианските рагаци. Grinning
Всички да се обичат бе, 7ъгълник, ако искат да направят и дружно да се вземат. Едно голямо задружно семейство да направят викам аз и да се миряса с тая ревност, и нз си какво си. Ш'си живуркат мирно четиримката, кеф ти Италията, кеф ти Стамбуля... Grinning
(Момичета, надявам се разбирате иронията ми... Stuck Out Tongue Winking Eye)
Ели, много ми хареса и на мен Дилетка на последните сторита. Естествена ми се вижда тоя път, симпатяга. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт