Къдрокоси красавици - 6

  • 48 782
  • 777
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 2 963
Твърда е защото серията е протеинова

# 271
  • Мнения: X
Здравейте! Можете ли да ми препоръчате някоя серия /без керастаз терапист/ с протеинов шампоан?

# 272
  • Мнения: 260
Значи трябва да ползвам по-рядко протеинова, а повече балансирана и хидратираща- коя Joico серия e балансирана ? Разглеждах ги- може би К-Рак, ама тя не е ли пак протеинова ? Аз съм я ползвала, но косата ми беше много тънка, изтощена и Т.н. тогава

# 273
  • Мнения: 2 963
Значи трябва да ползвам по-рядко протеинова, а повече балансирана и хидратираща- коя Joico серия e балансирана ? Разглеждах ги- може би К-Рак, ама тя не е ли пак протеинова ? Аз съм я ползвала, но косата ми беше много тънка, изтощена и Т.н. тогава
За joico не мога да коментирам защото не ги ползвам, но от Керазтаз използвам повечето, които са балансиращи серии или такива с превес на хидратация - серия Хронолоджист, Екстеншънист, Магистрал, Генезис ....
Друга такава козметика за коса Лалга /обожавам я/ - след нея къдравата ми ,руса коса се разресва от корена до върха без стилизант....

# 274
  • Мнения: 40
Здравейте момичета,
Не устоях на изкушението и аз поръчах желето As I am , а също и cowash-а. Обаче ми изпратиха и мостра на ето този крем:

Кажете ми, моля, как го ползвате?
Косата ми, доколкото мога да я определя има сектори от 2а до 3а.

# 275
  • Мнения: 5 467
Кое на Лалга е добро? Не че ще си купя, ама да не би аз да не съм улучила продукта Grinning Веднъж си купих балсама, ползвала съм и ампулата. Балсамът - сигурно балсам от 5 лв щеше да ми е по-добре, правеше ми косата суха, все едно не слагам балсам, а пясък... Ампулата - нищо кой знае какво като ефект не усетих. А за отвратителния аромат да не отварям дума, още се задушавам само при мисълта за него...

# 276
  • Мнения: 2 963
Говоря за мен и моята коса шампоана и маската на Лалга са без аналог- балансиращи с превес на хидратация

# 277
  • Мнения: 5 467
Е значи точно каквото аз не съм ползвала - шампоан и маска Grinning Но явно марката не е подходяща за моята коса. За мен най-големият минус е ароматът и затова се радвам, че не се разбрахме с Лалга.

# 278
  • Мнения: 7
WavyGirl, и на мен ми изпратиха бая голяма мостра от този крем, но още не съм го тествала

# 279
  • Мнения: 2 442
Март може би косата ти в момента не е имала нужда от протеин.Това,че само защото серията е протеинова косата ти е станала на метла,е доста пресилено.Аз също ползвам Терапист,косата ми никога не е ставала на метла.Изключвам балсама,той е някакво недоразумение,по-точно,това не е балсам а терапия,и то силно протеинова.
Аз бих ти предложила да пробваш Joico Defy Damage
Скрит текст:
K-Pak също би свършила работа

Относно прехвалената Лалга.Това е най-неориентираната серия която съм ползвала.Имам шампоана,маската и спрея,който се води термо-хидратиращ финиш,ползвала съм и ампулите-терапии.
Издрапах земята и преобърнах Европата докато ги намеря,а сега си стоят и хващат паяжина.Миналата седмица се излъгах да ги ползвам,за да си припомня колко не ги харесвам.Спрея го ползвам от време на време,но другите неща ще заминат подарък,преди да са изтекли.
Ароматът не ме дразни,миришат на Sì Intense на Armani,но действието им е леко катастрофално за косата ми,а цената им пък изобщо не пасва

Hristo Mihailov шампоан се ползва преди терапията,след нея само изплакваш с вода

# 280
  • Мнения: 7
Здравейте, момичета Simple Smile Споделям резултатите от измиването с ДПШ и едно ползване на олаплекс (3,6,7). От коса, която беше супер безформена, не държеше форма и приличаше буквално на парцал се появиха едни много симпатично къдрички, които издържаха няколко дни без освежаване Simple Smile

Все още има кичури, които бързо се изправиха, но все пак прогресът си е прогрес Simple Smile
Поръчах и тази маска, която е с повечко протеин и се надявам да се хареса на косата ми:
https://images.app.goo.gl/mhkn9Mbbkzz9y5nT6

Благодаря още веднъж за съветите! ❤

# 281
  • Мнения: 61
Co wash  в началото само него използвах , но по принцип до колкото съм запозната с метода е добре в месеца да се използва 1-2 пъти шампоан , зависи колко често си миеш косата .

Alexandrova с какво миеш през останалото време от месеца?

# 282
  • Мнения: 1
Здравейте , интересувам се от препоръка за добър фризьор за къдрава коса в София

# 283
  • Мнения: 40
Здравейте момичета,
Исках да се похваля със собственоръчна подстрижка, но реално бих приела и всякакви съвети за грижа за косата.
На снимката е измита с Ives rosher безсулфатен за къдрави коси, същия балсам, пяна Semi di lino и накрая желе As I am.

# 284
  • Мнения: 6 938
Някой ползвал ли е Lakme Rings крема?

Общи условия

Активация на акаунт