Отговори
# 60
  • Мнения: 2 627
Ауу, настина ли! Страшно гнусно е това. И както не се къпеха там... Явно си е било съвсем автентично Joy

# 61
  • Мнения: 777
Врабец, забрави да споменеш за спалните чували на реката. Smiley След края на формата участници споделиха, че не са били прани нито веднъж и са миришели ужасно.

Те и по време на формата Влади и една от жените (Джери или Ивана) коментираха миризмата на спалните чували и беше излъчено. Явно за продуцентите е било нормално мизерията на реката да е пълна.

# 62
  • Мнения: 10 257
Точно, Тодор си е пъвосигнален и едва ли си мери приказките. Но дано пък е за добро и Топареви си намерят майстора баш от където не са очаквали, заради Юлиян, заради отношението им към Александра. Пак някъде из нета прочетох че и с нея са се държали лошо, едно на ръка че не води втория сезон. Което не е задължително разбира се, но е можело да постъпят човешки и с някакво обяснение от куртоазия.

# 63
  • Мнения: 4 564
Точно, Тодор си е пъвосигнален и едва ли си мери приказките. Но дано пък е за добро и Топареви си намерят майстора баш от където не са очаквали, заради Юлиян, заради отношението им към Александра. Пак някъде из нета прочетох че и с нея са се държали лошо, едно на ръка че не води втория сезон. Което не е задължително разбира се, но е можело да постъпят човешки и с някакво обяснение от куртоазия.

Те взаимно са си намерили майстора според мен.

# 64
  • София
  • Мнения: 6 141
Смяната на Александра Сърчаджиева беше едно от най- добрите решения за формата. Не вярвам на разни дочути изказвания, че са се държали лошо с нея.

# 65
  • Мнения: 10 989
"едно от най-добрите решения" според теб. Въпрос на вкус, на мен ми харесваше много повече ТЯ като водещ

# 66
  • София
  • Мнения: 6 141
Естествено, че според мен. Всеки тук пише своето виждане. Съдейки по мненията в темата в предишния сезон, не съм единствена обаче.

# 67
  • Мнения: 10 257
Ами ако е истина. Но аз пък лично я чух в едно интервю като каза че не са ѝ давали никакво обеснение че не я викат. Що за глупост. Според мен може да се даде някакво обеснение, а не да се държат като с непотребна вещ. Иначе аз не я харесвах ни за Брадъра, ни за Игрите. Всъщност тя в това въпросното интервю сама каза че се определя че не е подоходяща за водеща с този пискливия глас. Лично нейни думи.

# 68
  • Мнения: 10 989
Аз съм против това произволно пропускане на имена в анкетата по лично усмотрение. Никога не се знае кой кого ще си хареса да кликне. В темата за "Фермата" липсваше името на моя фаворит и това леко ме подразни.  Тук също липсваше и след молбата ми да се добави, това стана. А има опция да се изпишат всички имена. Анкетите имат варианти за 50 отговора. Така че...  нека има

# 69
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Аз се замислям, като ви чета, дали ще има изобщо трети сезон.
А предаването не е лошо.
Въпросът е да се наеме да го прави друг, Тупарев просто не става за такъв формат, а и не само.
Съсипа идеята, провали се с гръм и трясък.

# 70
  • Мнения: 2 627
Аз се замислям, като ви чета, дали ще има изобщо трети сезон.
А предаването не е лошо.
Въпросът е да се наеме да го прави друг, Тупарев просто не става за такъв формат, а и не само.
Съсипа идеята, провали се с гръм и трясък.

Него ако го питаш, справили са се чудесно, съдейки по това, че май вече има кастинг за трети сезон.

По въпроса с Алекс Сърчаджиева пише ето това. Не знам колко е вярно, но ако има някаква истина, не им прави чест. Мен Алекс не ме дразнеше като водеща. Димо и онази другата, на която вече ѝ забравих името, също не ме дразнеха. Но те бяха толкова безлични и никакви, че и колци да бяха забили там, пак толкова щяха да водят. Алекс поне има собствено присъствие. Харесваш я, не я харесваш - прави впечатление и я помниш.

# 71
  • Мнения: 1 888
Аз само ще кажа, че в оригиналната тема наскоро пак дъфкаха Юлиан. Grinning

# 72
  • Мнения: 1 443
За мен това с чувалите е най-скандално във време с вирус, който изпозатвори целия свят.
Никакви предпазни мерки и изисквания ли е нямало към провеждането на това предаване ми е интересно. Не е ли редно някоя институция да се самосезира (или някой да я сезира) по този повод?

Нали си представяте колко пот и слюнки са си разменили чрез тях. Абсолютно безобразие.

# 73
  • Другата България
  • Мнения: 37 295
Аз само ще кажа, че в оригиналната тема наскоро пак дъфкаха Юлиан. Grinning
Те са едни и същи.
Без да съм прочела знам.
Нищо ново под слънцето,  голяма скука е явно.

# 74
  • Мнения: 4 075
Не съм гледала първия сезон на ИВ (втория от тук от там) и - какво се е случило с този Юлиян, защо да ги съди и защо е било грозно във форума заради него? Стана ми интересно.

Общи условия

Активация на акаунт