Отговори
# 45
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
И аз гледам Самолетните, но не всеки случай ми е интересен. Любимо по NatGeo ми е Арестувани зад граници.
И това е много интересно, да.

# 46
  • Мнения: 10 929
И аз гледам Самолетните, но не всеки случай ми е интересен. Любимо по NatGeo ми е Арестувани зад граници.
Аз също харесвам "Арестувани зад граница" и "Летищна сигурност: Бразилия и Перу".  Дори и малко да гледате от тези предавания, никога няма да ви хрумне да пренесете чужд багаж на летище или да го пазите "за малко" докато някой си е до тоалетната.
Преди няколко години преди да се кача на самолета от Хамбург до Скопие (още нямаше линия до София) един македонец ме пита близо до багажната лента дали ще пътувам до Скопие и дали мога да пренеса едни слушалки в ръчния багаж, защото приятеля му (който е в същия самолет) си ги е "забравил"... Та можело да му ги дам в самолета или по-добре след като кацнем  (демек аз да минавам със слушалките през скенерите), казах му НЕ и да не ме занимава. Но той продължи: "ама он не може да се врака, веке е минал пасошниот контрол", какво ме интересува дали може или не може да се върне? Забравил си е вещ... ако трябва, да му ги прати по пощата или да си намери друг будала да му ги пренесе през скенерите и през 2 граници. Аз не мога да знам какво има в тоя пакет със слушалки. Като знам как хора лежат до края на живота си по затворите, заради пренасяне на наркотици, без да знаят... мерси

# 47
  • Мнения: 10 256
Знаем, знаем. Аз преди години на позната хем, багаж взех уж на щерка ѝ да предам. Без да знам какво е. Като пристигам и на летището ми викат в багажа ми имало нещо не позволено. Аз пък за тая съвсем забравих че ѝ взех багажа. През цялото време за моите багажери си мислех какво ще да съм сложила. Отовриха ми, намериха нещото - свиснка мас. И го хвърлиха. Питам ги после мойте кикирици какво беше това нЯщо. За бебе го искала едната да маже.....Божке, божке - ум да ти зайде от глупост.

# 48
  • Мнения: 2 619
Отовриха ми, намериха нещото - свиснка мас. И го хвърлиха. Питам ги после мойте кикирици какво беше това нЯщо. За бебе го искала едната да маже.....Божке, божке - ум да ти зайде от глупост.

Оле, оле... Open Mouth Joy

Аз и друго гледам - Hoarders и вариациите му (каквото е качено онлайн). Това е за тези, които си зариват къщите с боклуци и после идват едни добри хора да им ги изчистят. И като изгледам два епизода, такъв ентусиазъм ми идва да чистя, че къщата светва.

# 49
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
Това тези вещоманите ли са?
Дето си зариват къщите с изхвърлени вещи?
И това съм гледала.....малеее, ама наистина сме "от един дол дренки".
Ама аз едно време имах много време, гледах постоянно ТВ, сега със смените ми е трудно да смогвам.

# 50
  • Мнения: 776
И аз съм минал през hoarder-и, чистници, живот в каравани, малки къщи и т.н. Даже им се "карам" понякога като не мислят за допълнителните разходи, които идват с някои от тях Grinning

# 51
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
Вижте на какво попаднах.
От "Игри на волята" искат 100 бона неустойка от Тодор Табуретката
https://www.bulnews.bg/article/390874

Цитат
Покана за доброволно изпълнение от продуцентите на „Игри на волята“ е получил един от най-скандалните участници в шоуто Тодор Желязков-Табуретката. В 7-дневен срок той трябва да изплати рекордната неустойка в размер на 100 000 лева, научи Lupa.bg.
Поканата до него е пратена от адвоката на фирмата-продуцент на шоуто Милен Зарев. Изпълнителен продуцент на "Игри на волята" е компанията "Олд Скуул" на Нико Тупарев. С тази фирма, а не с Нова телевизия, участниците са имали договорни отношения.
Тодор Желязков ще бъде съден затова, че е нарушил договора си, издавайки подробности "от кухнята“ на предаването. Поводът са серия от разкрития, които бурагазлията направи относно „Игри на волята“. По думите му условията в предаването са били ужасни и по никакъв начин не отговаряли на посоченото по договора. Освен това, не била предоставена необходима медицинска помощ. Бургазлията си позволи и серия от упреци и лични нападки към хора от екипа на продукцията.
Тодор бил предупреден от продуцентите да не разказва какво се случва в предаването, но въпреки това той продължил да коментира в социалните мрежи и медиите клюки от вътре. Така се стигнало и до нотариалната покана с исканото обезщетение. В договора, който е подписал преди да влезе в "Игри на волята", изрично е упоменато, че няма право да коментира публично детайли от престоя си в риалитито.
В 6-минутно видео, публикувано във Фейсбук страницата на Петър Низамов-Перата, Тошко и скандалният ловец на мигранти твърдят, че това е опит за изнудване на бившия участник. "И аз ще си наема адвокат, няма да оставя тази работа така. Те ме изнудват!", репчи се Тодор.
Някой гледал сезона знае ли дали е вярно?

Сега ми става ясно защо, по-точно с какво затвориха устатата на Юлиян.
Не са малко парите, подковал се е Тупарев точно както предполагахме тогава.

# 52
  • София
  • Мнения: 27 132
До тук гласуването върви добре (очаквах мудно начало и 20 гласа за една седмица, а ние имаме близо 30 за 3 дена), а аз очаквах да е по-зле, предвид, че Сървайвър може да е масово любим, но малко или много е позабравен ТВ продукт. Много хора казват, че им е любимо шоу, но спомените са изтънели.
Също така нека и отчетем факта, че мина доста време от края на двата основни реалити формати, които генерираха голям интерес и много хора минаха във фазата 'зимен сън' до следващата есен. Самите им профили не са активни от дни, някои от седмици. Което също е нормално и по традиция си е така.

До тук също така повече от очаквано Ники и Яна водят и то убедително. Но спорът за следващите три места ще е лют и до последно, хех. Simple Smile
Също така прави впечатление, че цели 11 човека са с 0 гласа, което показва две неща.
1) Няма смисъл от чак толкова много номинирани хора, защото нещата винаги се свеждат до десетима макс, които се открояват.
2) Сбъркал съм с номинациите, което за някои имена си е факт и го отчитам, но е късно за поправителен. С право получих упрек за липсата на Янита, Любо, Филип, Живко, Крум, Доктора и Нончо. Но Нончо наистина умишлено го изключих заради трагедията, не че съм го забравил. Крум и Доктора също реших да не ги включвам, но за другите трима си е грешка и пропуск. Не че щяха да съберат много гласове. Но според мен нямаше да са с нула, поне така си мисля, не знам. Но определено сбърках.

Аз за това и потърсих помощ в миналата тема, но бе твърде късно, нямаше и много време за реакция и обсъждане. Трябваше много по-рано да подготвя почвата, но чаках изписването на старата тема. Ама не пречеше да се изкоментира, мдам...
Ето защо, за да не се повтарят тези грешки когато дойде времето за Фермата и БИГ/ВИП Брадър и готварските формати, то поне 5 дена до седмица по-рано ще искам помощ тук. Първо защото аз лично не съм гледал всички сезони на Фермата (все още, поправям се, но не става бързо за съжаление, а и аз гледам всичко и си водя записки) и защото просто не съм гледал БИГ/ВИП Брадър. Същото е и с готварските шоута.
Но финалистите от тези предавания ще са по-малко.

Ето още сега питам дали сте масово ОК

Аз ги обмислям така нещата, допитването да се ограничи до:
Сървайвър ; Игри на волята ; Фермата ; Къртицата ; МастърШеф ; Хелс Китчън

Сървайвър, ИВ и Фермата - 5 финалисти
Къртицата, МШ и ХК - 3 финалисти
или общо 24 човека.

п.п.
или пък
Сървайвър и Фермата - 7 или 8 финалисти, защото имат много сезони
ИВ - 6 финалисти, защото са само 2 сезона, но много популярен формат
Къртицата, МШ и ХК да са по 4 или 5 финалисти, защото са популярни, а трима са малко

Мхмхм???

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 20:18 от Diavolo

# 53
  • София
  • Мнения: 4 192
Тодор беше най-силния участник от всички мъже. Ама си беше простак.

# 54
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
Тодор беше най-силния участник от всички мъже. Ама си беше простак.
И Юлиян беше най-силният участник от всички мъже.
И според много хора простак.

Това не прави написаното невярно, аз поне говоря за сезон 1.
За този не знам, затова питам гледалите го дали наистина условията са били ужасни /ако имате наблюдения, и кои условия/, и за медицинската помощ също.
Щото един, дето ги настъпи по мазола за неподсигурените игри и липсата на предпазни средства за тях, летя извънредно от Чикаго да преиграва финал в софийско равно поле.....

# 55
  • София
  • Мнения: 27 132
Тодор наистина прекали с изказванията, не че не е прав по принцип. Но той самия много добре е знаел в какъв проект се запива и кой е продуцент. Истината е някъде по средата. Специално за този казус. Но да, от няколко страни се чуха недоволства от условията, от сценария, от това което са ги карали да правят ли да не правят, от това какво е излъчено за масовия зрител. Просто Тодор бе по-шумен, по-остър и конкретен.
Този казус си е напълно реален и тепърва ще стават големи скандали според мен.
Крайно време е някой 'Да разлае кучетата.'

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 20:28 от Diavolo

# 56
  • Другата България
  • Мнения: 37 139
Тодор наистина прекали с изказванията, не че не е прав по принцип. Но той самия много добре е знаел в какъв проект се запива и кой е продуцент. Истината е някъде по средата. Специално за този казус. Но да от няколко страни се чуха недоволства от условията, от сценария, от това което са ги карали да правят ли да не правят, от това каквото е показвано също така за масовия зрител. Просто Тодор бе по-шумен, остър и конкретен.
Този казус си е напълно реален и тепърва ще стават големи скандали.
Крайно време е някой 'Да разлае кучетата'
Юхуууууу!
Браво!
Най-накрая! Дано сега и "нашите герои" имат право да говорят, дано станат ясни нещата и от миналия сезон 1, който е и повода за темата, за да мога и аз да кажа това-онова.
Откога чакам момента....
Дяволче, дръж ни в течение, защото аз може и да изпусна - сега случайно попаднах на статията.

# 57
  • Мнения: 2 619
На Тодор му вярвам на сто процента за това, което разказва за шоуто. Първо, заради това, което изтече като информация от първия сезон и второ, защото видимо втори сезон на Игрите беше пълна мизерия.
На мен ми се отгледа по едно време - реквизитът за битките беше по-зле от това, което децата могат да съберат пред блока и да си играят. Едни и същи протрити възглавници, очукани колчета и змейки. "Луксозната" къща беше някакво ъпгрейднато бунгало, мебелирано "колко да не зАспи" и въобще си лъхаше на претоплена яхния.
Някой спомена, че даже не са им дали екипите да си приберат. Сигурно ще изперат гащите за третия сезон и ще ги връчат на участниците, да не се охарчват за нови.
Обаче Тодор е по-глупав и първосигнален от Юлиян, и явно като запали, не може да спре. Може пък тази случка да провокира Юлиян и най-накрая да си изпълни заканата, и да каже нещо или да успее да заведе някакво дело. Ако вече не е завел.

Дяволо, много ми се иска да се включа с коментар за анкетите, обаче три от тези предавания не съм ги гледала. Нито Къртицата, нито Сървайвър, нито Фермата. Като стигнеш до Игрите, вече ще е друга работа.

# 58
  • София
  • Мнения: 4 192
Тодор се държеше изключително просташки с жените. Особено с най-силната. Юлиан никога не се е държал така.
Условията втори сезон бяха ужасни на реката. Случи се едното племе да е доста повече там и трима от него напуснаха. Още трима имаха ментални проблеми.
Силите не бяха разпределени по равно физически, в единия отбор бяха събрани най-силните двама мъже, най-силната жена и най-добрата на пъзели. Просто другите нямаха шанс. След като загубиха игра и племето уж се разпадна, отиде в другите две племена и ги превзе и тях. Това накратко сезона през моите очи

# 59
  • Мнения: 3 494
Врабец, забрави да споменеш за спалните чували на реката. Smiley След края на формата участници споделиха, че не са били прани нито веднъж и са миришели ужасно.

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 21:07 от System Error

Общи условия

Активация на акаунт