Какво ми става?

  • 5 042
  • 61
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 585
Дами и господа, събрах смелост благодарение на вас и писах на въпросния. Каза че утре ще се обади и ще видим какво ще каже, ако се обади изобщо де. Нямам очаквания, но определено събуди нещо в мен, което мислех, че е умряло. От първия ни и единствен разход останах с впечатление,че малко, или много съм му харесала, но в това не мога да ден сигурна, та ще видим утре. Необвързан е, сигурна съм, защото съм го проучиш предварително..


И как точно протече разговора? Покани го на среща?

# 31
  • Мнения: 12 473
Познавам богат и красив чуждестранен висш мениджър, който си взе българска майка с 3 малки деца. Чакат сега общо.

Та стига си си слагала ограничения. Детето не е пречка за истинския мъж, с искрени намерения.

# 32
  • Мнения: 3 350
Дами и господа, събрах смелост благодарение на вас и писах на въпросния. Каза че утре ще се обади и ще видим какво ще каже, ако се обади изобщо де. Нямам очаквания, но определено събуди нещо в мен, което мислех, че е умряло. От първия ни и единствен разговор останах с впечатление,че малко, или много съм му харесала, но в това не мога да ден сигурна, та ще видим утре. Необвързан е, сигурна съм, защото съм го проучила предварително..
Браво на теб ! Подкрепям те. Успех по-нататък !
🙂👍

# 33
  • Мнения: 12
Дами и господа, събрах смелост благодарение на вас и писах на въпросния. Каза че утре ще се обади и ще видим какво ще каже, ако се обади изобщо де. Нямам очаквания, но определено събуди нещо в мен, което мислех, че е умряло. От първия ни и единствен разход останах с впечатление,че малко, или много съм му харесала, но в това не мога да ден сигурна, та ще видим утре. Необвързан е, сигурна съм, защото съм го проучиш предварително..


И как точно протече разговора? Покани го на среща?
Ох, сега си прочетох какво съм написала и този аутокорект ще ме убие, но ме разбрахте. Накратко му споделих, че имам симпатия без да навлизам много в подробности и да го оставям с впечатление,че съм му "вързана"и го поканих да излезем, ако има желание, той от своя страна каза, че много се радва за това че съм му писала и спомена, че ще ми се обади утре, понеже още на първия ни разговор ми сподели как мрази да пише. Та това е, ще ви държа в течение какво е станало утре, много съм доволна от себе си, за първи път аз правя крачката.

# 34
  • Мнения: 4 966
Драко:) Ти от едната крайност в действие премина.
Браво.
Аз явно съм динозавър. Бих чакала и подавала сигнали за симпатия, но не бих направила първата крачка .
Но ти желая усмивки от радост!.

# 35
  • Мнения: 12
Драко:) Ти от едната крайност в действие премина.
Браво.
Аз явно съм динозавър. Бих чакала и подавала сигнали за симпатия, но не бих направила първата крачка .
Но ти желая усмивки от радост!.

О, повярвай и аз съм като теб принципно. Но сега съм адски доволна, че се разчупих, майната му дори и да няма среща с въпросния, пак ще съм доволна, че опитах. При мен въпроса е, че не се виждаме толкова често с този човек за да мога да подавам сигнали и да опипвам и стъпвам по-леко по почвата, та за това реших да действам и да не ме човърка повече

# 36
  • Мнения: 22 867
Добре си направила, каквото и да стане, опитала си. Иначе щеше да е дълга агония, влюбена съм, тъжна, какво да правя, неяснота......пък сега поне ще се изяснят нещата и ще си отидат по местата. Късмет ти желая!

# 37
  • Мнения: 11 571
Абе, отиди, легни с него, виж дали ще ти хареса. Ако не, пробвай следващия.
Боже, да не сме в трети клас.

# 38
  • Мнения: 4 966
Скрит текст:
[
Скрит текст:
quote author=Рози и Бодли link=topic=1296899.msg42179787#msg42179787 date=1611254010]
Драко:) Ти от едната крайност в действие премина.
Браво.
Аз явно съм динозавър. Бих чакала и подавала сигнали за симпатия, но не бих направила първата крачка .
Но ти желая усмивки от радост!.
О, повярвай и аз съм като теб принципно. Но сега съм адски доволна, че се разчупих, майната му дори и да няма среща с въпросния, пак ще съм доволна, че опитах. При мен въпроса е, че не се виждаме толкова често с този човек за да мога да подавам сигнали и да опипвам и стъпвам по-леко по почвата, та за това реших да действам и да не ме човърка повече
[/quote]

Дошло е време да разчупиш ежедневието ( в личен ) план.

# 39
  • Мнения: 3 025
Драко, браво, че си направила първата крачка ти. Когато искаш нещо, трябва да си го вземеш. Няма какво да се срамуваш. Даже бих те посъветвала да вярваш повече в себе си и ще забележиш, че всичко по- лесно ще ти се получава. Успех ти желая с господина. Дръж ни в течение.

Последна редакция: чт, 21 яну 2021, 21:53 от Sunnyhobi

# 40
  • Мнения: 1 010
Много се радвам , че си направила тази крачка . Стискам ти палци ! И не мисли какво можеш да му предложиш , а дали той ще е достоен за теб .

# 41
  • СИ
  • Мнения: 4 406
Дами и господа, събрах смелост благодарение на вас и писах на въпросния. Каза че утре ще се обади и ще видим какво ще каже, ако се обади изобщо де. Нямам очаквания, но определено събуди нещо в мен, което мислех, че е умряло. От първия ни и единствен разговор останах с впечатление,че малко, или много съм му харесала, но в това не мога да ден сигурна, та ще видим утре. Необвързан е, сигурна съм, защото съм го проучила предварително..


Е-е-е-е...! Ами, така де...! Така се прави. Имаш да губиш нещо ли?
Сега... Да не вземеш да се разлигавиш много и да ти се завърти главата от много мечти за розово съвместно бъдеще? Малко по-стегнато и делово. Ако я докарате до един хубав и здрав секс, после ще мислиш за друго.
Пожелавам успех!

# 42
  • Мнения: 12 848
Хаха, наистина сега не е моментът да броиш какво точно можеш / не можеш да му предложиш. Какво предлага една жена на един мъж? Та и ти това.
И да стане с този, и да не стане, ти вече си яхнала коня. Или метлата, по твой избор. Hands Plus1

# 43
  • Мнения: 12
Ъпдейт. Пича не се обади, продължаваме напред 😁

# 44
  • Мнения: 1 000
Ето ти край на мислите за него поне. Не си е струвал.

Общи условия

Активация на акаунт