Течение

  • 798
  • 7
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 28
Здравейте! Ще започна от там, че всичко се случи преди около 10 г. От малка вървя едра (ген), всички в семейството ми са едри хора и на какъвто и режим или диети да се подложа, успявам да сваля не повече от 10 кг. Имах проблем дълги години. До 13 годишна възраст се напикавах вечер в леглото и всичко спря когато ми дойде цикъла. Преди това бях изпила много лекарства, по лекари ходих, но без резултат. От както ми дойде цикъла и всичко се нормализира, но за сметка на това се отключи друг проблем който до ден днешен не мога да оправя. Ходих на гинеколог и ендокринолог. По принцип съм с хипотериодизъм и от 10 г пия хапчета, а при гинеколога минах на преглед, взе ми "материал", но резултатите бяха добри. Пуснах си и полови хормони и там всичко беше наред. Започвам да си мисля, че всичко идва от това, че съм пълна и си търкам бедрата едно в друго. Проблема е следния, че дори и в покой отдолу усещам нещо като бълбукане, все едно нещо излиза. Като си погледна бельото и виждам някакво прозрачно петно. Когато се движа дълго време после дъното на бельото ми понякога мирише на амонячна сода, друг път на друго като цяло отблъскваща се миризма. В много редки случаи имам бяло по бельото ми като слуз, но това го отдавам на овулацията ми, защото се появява само в тези дни. Нямам болки, парене при уриниране и каквото там се сетите. Всеки път когато изляза било то до магазина или на работа, вечерта като се прибирам бельото ми е мокро, изпотено и миришещо. Започнах от скоро да използвам интимен лосион уж да оправя проблема, но за сега без резултат. Не знам какво да правя и към кой да се обърна за да ми се обърне внимание, защото дори ме е срам да водя интимен живот заради тези неща.

# 1
  • Мнения: X
Посетете друг гинеколог. Питайте го и за някакви глобули с лактобацили за подобряване на вагиналната флора. Ползвайте само памучно бельо.

За килограмите не знам какво да ви кажа - много проблеми идват от тях. Прекомерното потене също. Не вярвам в едрия ген, има здравословни проблеми и лош начин на живот, които се "въртят" и семейно, ако не се храните правилно. Освен щитовидната гледан ли е инсулин, кръвна захар? Режимите при хора с дългогодишни проблеми с теглото трябва да са постоянни. Нормално е тялото да достига плато при отслабването, просто се продължава. Търси се режим, който може да се поддържа постоянно, а не диети от типа 10 дена или 2 месеца.

# 2
  • София
  • Мнения: 28
Посетете друг гинеколог. Питайте го и за някакви глобули с лактобацили за подобряване на вагиналната флора. Ползвайте само памучно бельо.

За килограмите не знам какво да ви кажа - много проблеми идват от тях. Прекомерното потене също. Не вярвам в едрия ген, има здравословни проблеми и лош начин на живот, които се "въртят" и семейно, ако не се храните правилно. Освен щитовидната гледан ли е инсулин, кръвна захар? Режимите при хора с дългогодишни проблеми с теглото трябва да са постоянни. Нормално е тялото да достига плато при отслабването, просто се продължава. Търси се режим, който може да се поддържа постоянно, а не диети от типа 10 дена или 2 месеца.


Аз съм от 10 г с хипотериодизъм и от 8 г с диабет на инсулин.

# 3
  • Мнения: 235
На мен ми звучи, като неволно изпускане на урина. Това проверявано ли е?

# 4
  • София
  • Мнения: 28
На мен ми звучи, като неволно изпускане на урина. Това проверявано ли е?

Не, не е. Как се проверява? Не се ли усеща?

# 5
  • Мнения: 235
Всъщтност не знам как се проверява,
имах предвид, дали лекар е отхвърлил тази възможност. Понеже след като родих имах известно време този проблем. Миризмата беше подобна на това, което описвате. Но не се усеща самото изпускане. За това си помислех, че може да имате този проблем.

# 6
  • София
  • Мнения: 28
Всъщтност не знам как се проверява,
имах предвид, дали лекар е отхвърлил тази възможност. Понеже след като родих имах известно време този проблем. Миризмата беше подобна на това, което описвате. Но не се усеща самото изпускане. За това си помислех, че може да имате този проблем.

Какво Ви изписаха да пиете?

# 7
  • Мнения: 235
Ами нищо, очакваше се да премине и така и стана.Но се дължеше на бремеността, а при вас не е така.

Общи условия

Активация на акаунт