Модерните лафове?

  • 18 757
  • 139
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 447
Разбрах че и съкръщението БК се е върнало в употреба. Не става въпрос за Бъргър Кинг обаче  Mr. Green

А кво е?  Embarassed
British Knights беше едно време... newsm78

# 16
  • Мнения: 7 837
бОлиме ...следва нецензурна дума  Laughing
Навремето в Бургас за първи път го чух тоя лаф  Grinning

# 17
  • Мнения: 2 495
Все по-често чувам, когато ми звънят по телефона да ми казват:"Альоооо..."Няк'во такова тъпо ми звучи Sick

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Веднъж чух един пич да започва разговор по мобилен с "Ало, мамата си е..ло"  Grinning

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 612
"кърти мивки" - в сми на мноо гот, брато  Mr. Green

дона, как е сайта на бургас?

# 20
  • Мнения: 3 447
Веднъж чух един пич да започва разговор по мобилен с "Ало, мамата си е..ло"  Grinning
Е тва не е модерен лаф, аре ся Simple Smile

# 21
  • Варна
  • Мнения: 1 306
Ох, ми млъквам, щото явно хич не съм в час с новите ( и със старите) лафове.... Sad

# 22
  • Мнения: 2 495
Колегата ми твърде често използва "Представяш ли си"!Вече става банален, ама не го знае Joy

# 23
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Преди няколко дни чух : Айде тази вечер да ходим на чекнеш!!! newsm78 newsm78 newsm78 на дискотека де ама аз за друго си помислих първо Embarassed

# 24
  • Мнения: 3 447
Ох, ми млъквам, щото явно хич не съм в час с новите ( и със старите) лафове.... Sad
Е пцувните са си патриархална българска класика, не са ърбън лафове Grinning

# 25
  • Мнения: 4 806
наскоро чуто, бавно загряно (от мен), звучеше така:

"тия са много ИЗТРЪПНАЛИ"... за неразбиращи (като мен) това е в смисъл, как да опиша, ами притеснени, зле изглеждащи, недодялани, не на място попаднали...

# 26
  • Мнения: 3 447
наскоро чуто, бавно загряно (от мен), звучеше така:

"тия са много ИЗТРЪПНАЛИ"... за неразбиращи (като мен) това е в смисъл, как да опиша, ами притеснени, зле изглеждащи, недодялани, не на място попаднали...
Нещо като "бастуни" Grinning

# 27
  • Бургас
  • Мнения: 612
"кърти мивки" - в сми на мноо гот, брато  Mr. Green

дона, как е сайта на бургас?

позволявам си да се самоцитирам, защото си мисля лафа за готин #Silly (а излезе последен на страницата, което значи, че никой няма да го прочете)

сетих се и за още един, който даже чух и в ББ преди няколко дена: "нали се сещаш?" като ви мързи да се обяснявате или да повтаряте, казвате това или "сещаш ли се?" и отсреща да се сещат  Joy

# 28
  • Мнения: 4 806
а, не, Доне, не в смисъл "бастуни"... ами в смисъл уфффффф, не знам как да обясня - имаше елемент на "невчесани", "размъкнати"... а може и нищо да не разбирам от "бастуни" Simple Smile
сетих се... нещо като "нещастници"...

# 29
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
"Не е истина" , ако се води лаф, ми е най- неприятния

Общи условия

Активация на акаунт