Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 406

  • 41 796
  • 740
  •   2
Отговори
# 30
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


От времето на снимки за 36 еп.

# 31
  • Мнения: 23 198


Не е ли време вече за някаква новина - дори и мъничка?
Аз пак да почна /не, че съм била спряла де/ с предположенията.
Санджар няма да остави нищо неразкрито около предоставеното като доказателство пред съда видео. Кой всъщност го е направил?
Имах идея за това, но след като съпоставих някои факти и най-вече време, сама се отказах от нея.
Сега, след като видях снимката зад кадър на Енгин с човек от екипа или помощния персонал, се сетих за една друга, която премина, но някак въобще не ѝ обърнахме внимание. Видяхме я и толкова.
Снимка зад кадър на Сами/Недждет и Ердал/посланика.
Мислехме, че Менекше е издала мястото на гроба на Акън от чиста проба злоба и отмъщение, но после се оказа, че пръст в тази работа има и посланика.
Намирисва ми на една интрижка между посланика и Неждет. Посланикът знае, че Санджар няма да пожали Акън, най-вероятно знае и къде ще се случи "случката" - дали от Кахраман, дали от Гедиз, дали от Мюге - това в случая няма значение - но той знае.
Мисля си, че срещу някаква сума пари е накарал Неждет да отиде и да слухти около хижата и скалата.
Още повече, че Неждет е  нашият любител-папарак, който обича да дебне и да снима. Още повече има и кадърен телефон.
Ако не е Неждет - ще си изям клавиатурата. Обещано - изпълнено.
Тя и без това е с "изядени" от многото писане букви...


# 32
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


https://vk.com/eatb_haber?z=photo-120865532_457362310%2Falbum-120865532_00%2Frev

Туба от днес започва да снима.
Марта, ето ти новина.

И снимките пускат:




















Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 13:22 от mariana51

# 33
  • Мнения: 23 198

Много интересно...

# 34
  • Мнения: 2 306
Мисля, че ще има сюрприз за Нере.
Нали Гедиз, каза че я мислят за Ангел,но не е.. Thinking

Сигурно Неджат е заснел видеото..

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


Озет/въведение към еп. 37:

След като Наре си тръгва, Санджар и Мелек се опитват да се поддържат живи, играейки играта на щастието. Но това изоставяне е тежко бреме и за двете сърца. Всички обитатели на имението се правят, че участват в една и съща игра, за да ги подкрепят.

Въпреки че Гедиз е един от останалите, той не може да намери друга подкрепа освен тази на Мюге. Въпреки че той направи всичко за Санджар, обявяването за изкупителна жертва задълбочава тъгата му. Гювен също прави всичко възможно, за да обърка Гедиз, който се опитва да изкара идеята на Наре от ума си.

Напускайки имението, Яхя се чувства жертван от семейството си, въпреки че изненада от Дуду го кара да влезе в съвсем други запитвания. Елван се опитва да събере смелостта да тръгне по своя път.

Санджар ще бъде разтърсен за пореден път от новина от Гедиз и ще трябва да премине поредното голямо изпитание. Животът обаче има съвсем други планове за Санджар, който дори изгори хижата и се опитва да оправи живота си заради Мелек. Мистериозната жена, която я среща на неочаквано място в неочакван момент, ще промени живота на Санджар завинаги.

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 14:09 от mariana51

# 36
  • Мнения: 23 198


Озет/въведение към еп. 37:

След като Наре си тръгва, Санджар и Мелек се опитват да се поддържат живи, играейки играта на щастието. Но това изоставяне е тежко бреме и за двете сърца. Всички обитатели на имението се правят, че участват в една и съща игра, за да ги подкрепят.

Въпреки че Гедиз е един от останалите, той не може да намери друга подкрепа освен тази на Мюге. Въпреки че той направи всичко за Санджар, обявяването за изкупителна жертва задълбочава тъгата му. Гювен също прави всичко възможно, за да обърка Гедиз, който се опитва да изкара идеята на Наре от ума си.

Напускайки имението, Яхя се чувства жертван от семейството си, въпреки че изненада от Дуду го кара да влезе в съвсем други запитвания. Елван се опитва да събере смелостта да тръгне по своя път.

Санджар ще бъде разтърсен за пореден път от новина от Гедиз и ще трябва да премине поредното голямо изпитание. Животът обаче има съвсем други планове за Санджар, който дори изгори хижата и се опитва да оправи живота си заради Мелек. Мистериозната жена, която я среща на неочаквано място в неочакван момент, ще промени живота на Санджар завинаги.



yoğun bakım / Интензивни грижи

Тази снимка от официалните за новата серия и тази от сета,  дали ще имат  някаква връзка?
Мюге ли ще пострада някъде...



Там ли ще се срещне с мистериозната жена?
Може би това ще е в края на серията...

А разтърсващата новина от страна на Гедиз - може да бъде свързана или с видеото и оттам снимката Санджар/Недждет или с наследството на Акън, което преминавайки през Наре е цената на конака и свободата на самия Санджар /плюс условието за сватбата/.

Изненадата на Дуду -  ако тя не съобщи сюрпризираща новина, че е бременна ще си изям и мишката към клавиатурата...
Да видим сега - кой наистина е бил причината за безплодието на брака  Яхя/Елван.



Скрит текст:

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 14:23 от Марта_49

# 37
  • Мнения: 116
Местериозна жена, неочаквано място, неочакван момент Mr. Green
Явно до последно няма да дадат подсказка каква ще е героинята на Туба Grinning
Дано пуснат и трейлър.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 34 031


Марта, много шоколад ти се пада...

Нека дадем време на Туба да се адаптира. От днес снима и да се надяваме, че дори за миг ще присъства в трейлъра.
Какво ни попитаха в предния озет - може ли да има нов живот за всички. За да има - всичко старо трябва да се забрави. Последният кадър от еп.36, излизането на Санджар и Мелек от конака, ме гложди. Дали няма да се преселят на ново място за новия живот?
Ще видим...

# 39
  • Мнения: 23 198


Какво ни попитаха в предния озет - може ли да има нов живот за всички. За да има - всичко старо трябва да се забрави. Последният кадър от еп.36, излизането на Санджар и Мелек от конака, ме гложди. Дали няма да се преселят на ново място за новия живот?
Ще видим...



Ще се самоцитирам от по-преден пост.


А разтърсващата новина от страна на Гедиз - може да бъде свързана или с видеото и оттам снимката Санджар/Недждет или с наследството на Акън, което преминавайки през Наре е цената на конака и свободата на самия Санджар /плюс условието за сватбата/.


Колкото и да е сантимент този конак за семейство Ефеоглу, въпреки, че е тяхното наследство /заграбено толкова години от Ъшъклъ/ си мисля, че няма как да останат в него, особено ако разберат, че е върнато с мръсните пари на Акън.
Такава е моята логика.

# 40
  • Мнения: 116


Марта, много шоколад ти се пада...

Нека дадем време на Туба да се адаптира. От днес снима и да се надяваме, че дори за миг ще присъства в трейлъра.
Какво ни попитаха в предния озет - може ли да има нов живот за всички. За да има - всичко старо трябва да се забрави. Последният кадър от еп.36, излизането на Санджар и Мелек от конака, ме гложди. Дали няма да се преселят на ново място за новия живот?
Ще видим...

И аз се надявам да я видим в трейлъра. Те миналата седмица за два дни цял епизод спретнаха, та сега за един ден с един трейлър ли няма да се оправят. No pressure Mr. Green
Дано не ги изселят от конака, че аз нещо взех да се привързвам към него Mr. Green

# 41
  • Мнения: 23 198
Защо да ги изселва някой от конака?
Ако ще си тръгнат - то ще го направят по своя воля.

П.П. А зелената емотиконка какво означава, защото в тази тема никой, никога не я е използвал...

# 42
  • Мнения: 116
Зеленото човече е grinning / ухилвам се, в новата версия май е тази Grin
А иначе за конака да, права си.

# 43
  • Мнения: 20 905
Здравейте,



Озет/въведение към еп. 37:

След като Наре си тръгва, Санджар и Мелек се опитват да се поддържат живи, играейки играта на щастието. Но това изоставяне е тежко бреме и за двете сърца. Всички обитатели на имението се правят, че участват в една и съща игра, за да ги подкрепят.

Въпреки че Гедиз е един от останалите, той не може да намери друга подкрепа освен тази на Мюге. Въпреки че той направи всичко за Санджар, обявяването за изкупителна жертва задълбочава тъгата му. Гювен също прави всичко възможно, за да обърка Гедиз, който се опитва да изкара идеята на Наре от ума си.

Напускайки имението, Яхя се чувства жертван от семейството си, въпреки че изненада от Дуду го кара да влезе в съвсем други запитвания. Елван се опитва да събере смелостта да тръгне по своя път.

Санджар ще бъде разтърсен за пореден път от новина от Гедиз и ще трябва да премине поредното голямо изпитание. Животът обаче има съвсем други планове за Санджар, който дори изгори хижата и се опитва да оправи живота си заради Мелек. Мистериозната жена, която я среща на неочаквано място в неочакван момент, ще промени живота на Санджар завинаги.

Flowers Bouquet



Сега остава, да са приготвили и трейлъра.Hug

# 44
  • Мнения: 9 281
Привет!

  Благодаря за снимките и озета ❤️

  Сега ще гледаме намръщен Санджар не знам колко време, усмивки ще има само за Мелек 🙁

От всичко най-съм любопитна, естествено 😜, за мистериозната жена, пък какъв е тоя неочакван момент и най-вече неочаквано място 👀👀👀.

Общи условия

Активация на акаунт