Енгин Акюрек в "Дъщерята на посланика". Нови и стари проекти – Тема 406

  • 41 778
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 373
Честита нова тема. Дано да я изпишем с хубави новини за нашия човек.
Сега като се позамислих ,ами Наре още от началото си даваше изгледи,че не може са е щастлива с нашия човек, как да си простят толкова грешки и да продължат напред заедно , след всичката обида която таяха един към друг. Двама души коренно различни, противоположностите се привличат,но не винаги създават едно цяло.
Сценаристите направо не искам са ги коментирам каквото пипнат провалят го,така направиха и с "  ти разкажи черно море" силен старт и втори сезон чао,чао явно това е тяхната запазена марка, дано новите оправят положението все пак работата на много хора зависи от това дали ще има филм или не. На Неслихан и желая много здраве,добра актриса е ,но където се снима има разделение на феновете така беше и в Черна любов,но какво било било.
Слънцето ще изгрее и за този проект ,всяко зло за добро! ✌

# 16
  • Мнения: 2 276
Във втори сезон видяхме доста разводняване и двусмислие в историята .

Но за мен двойка Наре и Санджар имаше, имаше любов до 36 епизод.
Заради това не зачитам това писмо.
Заминаванено на Наре и това писмо, нямаше да ги има ако  Неслихан не беше напуснала.  Така,преди това  не са ни дали повод да си представим липсата на легендата и любовта им.
Нека запазим хубав спомен за Наре.
Така, че правя разграничаване.
Сбогом на възможността за щастлив край на НарСан. Но не, защото липсваше любов и легенда-а заради причини в реалвия живот, защото трябваше да  премахнат образа на Наре.

# 17
  • Мнения: 23 184
Nina_richi Two Hearts
Реалният живот си е реален живот, но ние гледахме историята на Санджар и Наре. Това ще остане запечатано на лентите. След 10 години, никой няма да знае, че Неслихан е напуснала проекта заради това, че е била болна - хората ще гледат тези 36 серии и ще си правят същите изводи, каквито си правим  и ние. Мислиш ли, тези които ще го гледат дублиран в тяхната си страна ще ги интересува, кой какво е правил на снимачната площадка, някъде си там в далечна Турция по-точно Мугла.
Всички ще запомнят Наре такава каквато ни  я представиха в последната серия. Жена неспособна да има истинско семейство и любов, както  и да бъде щастлива. И може би наистина направи най-доброто за детето си - остави го на любящ баща.
Да, права си, че историята на Наре и Санджар можеше да бъде и друга -  с щастлив край, но... за съжаление е това, което видяхме до тук.
Надежди  имахме абсолютно всички, че Наре ще прости, ще разбере живота на Санджар и ще бъдат семейство, но още когато му върна пръстените и после като той плати кръвнината на бащата на Локи - нещата станаха ясни. Прошка няма, семейство няма, щастието било игра и т.н.

# 18
# 19
  • Мнения: 2 276
За мен е важно как стоят нещата в моята глава и на какво ставам свидетел.
В началото не разбирах,защо се   дразнят повечето фенове-че не я убиха  и я оставиха жива, да си остави детето, да я изкарат лоша майка. Предателка и еди каква си. Но сега вече разбирам, че с право се дразнят,трябвяше да се самоубие.
Както се дразня, когато чета, за фалшивата любов  на Санджар.Които  е получил писмото, задраскал я, запалил колибата,та даже ще си намери и нова любов...

Доста жалко, че  приключи по средата на същинската история.
Радвам се, че не съм единствената поне, на която се въртят такива мисли и разочарована. Както и не мога с такава лека ръка да забравя и да задраскам историята на сериала.
Малко е тъжно да четеш всичко това. Наре била еди каква си, Санджар еди какъв си..
Но всеки е намерил за какво да  се хване и какво да харесва, няма лошо..

Дано имат успех в продължаването на историята..
Задачата ще е доста трудна Heart

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 00:21 от Nina_richi

# 20
  • Мнения: 3 246
Привет и от мен в новата тема! Flowers Hibiscus
Съгласна съм с вас относно разочарованието от цялата ситуация. СЦ - ортилерки имат огромна вина...доведоха сериала до "задънена улица" и се оттеглиха. Продуцентите "спаха", а единствено актьорите се раздаваха. Така не става. Отделно и феновете на всички.
Ами, още помня в началото на сериала какво стана - фенове на Неслихан започнаха акции в социалните мрежи за промяна на главната двойка; не искаха Енгин; не го харесваха; нямало химия; не бил хубав като Бурак; апелираха да заменят Енгин; заплашваха, че няма да гледат сериала, че ще го бойкотират. Скоро след това започна кампания за Гедиз и двойката Гедиз-Наре да стане главна. Сега, всичко си има граници. Как да не се ядосат феновете на Енгин?! Та, всички ние го чакахме няколко години да снима отново, а феновете на Неслихан искаха да го махат от сериала и да го заменят или с друг или с Ураз. И после се оплакваха, че фенове на Енгин нападали Неслихан и я обиждали. Не ги оправдавам тези фенове, разбира се, но провокации имаше доста. Разочарована съм, обаче, от тази злоба, която се изсипа върху Енгин още в начлото. Стана ми мъчно за него. Такова нещо до сега не беше имало с другите фенски групи на партньорките му. Сега разбирам, че е имало разделение на феновете и при Кара Севда. Но, каквото било-било. Нека всички са здрави, а другото се нарежда. Сега да видим, какво са ни подготвили нататък и дали ще го бъде сериала до финал.
Нина, разбирам те. Мнения относно Наре има различни и това е нормално. Аз лично мисля, че двамата много се обичаха, но раните им бяха дълбоки. С тези дълбоки рани и с толкова неприятели и трудности няма как да се получи лесно нито прошката, нито съвместния живот. Мисля, че Наре се опитваше да прости, но не успя. Понякога любовта не е достатъчна, за съжаление. Дори и Наре да се беше самоубила....това щеше да е пак изоставяне и то завинаги. Така има поне надежда, че ще се върне, че ще се свърже с детето си поне. Не знам. И на мен ми е тегаво.

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 01:03 от dana78

# 21
  • Мнения: 2 276
Dana 78:heart:

Виниги има различни мнения и вкусове.
Никога не съм виждала толкова негативни коментари,обръщане на посоката от страна на публиката според ситуацията.

Ортилерките имат вина за нагласите на публиката и помията която се изля върху Енгин и Неслихан.  

Жалко,че с такъв ресурс постигнаха толкова глупости.
Дано ДП продължава с висок рейтинг, занапред продуцентите да си вземаг поуки ..
Ими други драми,но в тях има баланс между любов и омраза,смях и сълзи, драма и щастие.
И най-вече последователност,логика и по-малко насилие .

# 22
  • Мнения: 9 277
Добро утро и хубав ден!

Дана На 100 %съм съгласна 👍

Нина, разбирам те и съм съгласна, че има ултраси и от двете страни, но от едната имаше главно хейт и манипулативни изказвания, нищо друго през целия сериал. Всеки може да си харесва или не каквото прецени, но хигиената на комуникация на мен ми е важна и това не ми понася хич. От почти 10 години следя Енгин и проектите му, такова нещо не е имало. Надявам се да няма за в бъдеще такава токсична атмосфера.

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 06:54 от araselia

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 34 014




Здравейте и добро утро. Да започнем ден петък с усмивки. Успешен да е.
Днес сме в очакване - снимки, озет, трейлър.

Да припомня нещо. Заглавието на сериала "Дъщерята на посланика" ни бе съобщено като работно.
Първо ни бе съобщена от Ранини и се почна една радост от феновете на Енгин по цял свят.  Всички пишеха, Енгин с нов проект в ДП... Не знаехме, коя актриса ще му бъде партньорка.След това продуцентите решиха да оставят това заглавие заради добилото вече популярност и очакване. Каква е връзката с него в продължението, ами ето каква - дъщерята на посланика ни остави дъщерята на Ефе. Няколко пъти се наблегна на това в еп.36.

# 24
  • Мнения: 20 905
Добро утро,


Цитат
Надявам се да няма за в бъдеще такава токсична атмосфера.
Hands Plus1
Надявам се също, да изчезнат фалшивите акаунти.Thinking

Но това ще стане, когато техните любимци започнат нови проекти и тогава ще им се отвори нов фронт.Thinking



Момичета, Hug

Здрав и спокоен ден.

# 25
  • Мнения: 5 436
Освен Туба да играе героиня, която е друга дъщеря на посланика. Нищо не знаем за неговата история. Може да е сестра на Наре. Оф, много грозно беше, че я изкараха, че си е оставила детето. Яд  ме е.

# 26
  • Мнения: 23 184


Добро утро момичета Two Hearts
Хубав и успешен да е ден петък.
Днес си чакаме, както винаги каквото трябва - дано ни го дадат.

Интересна дискусия сте заформили! Хубаво е да се четат мнения и коментари, поднесени с уважение както към "предмета" на обсъждане, така и към аудиторията която участва или е просто читател.

Хареса ми едно преведено в руска група мнение изказано във ФБ относно финала на историята Санджар/Наре.
Аз себе си съм го приела този факт - това е, всичко свърши.
Слагам ви края, защото той обобщава в няколко изречения всичко.


"Единственото истинско нещо беше дъщеря му. Мелек беше най-доброто, което направиха и затова краят на тази история ми се струва феноменален. Момчето и момичето са избрали дъщеря си. Момичето си тръгна, защото изведнъж осъзна, че не може да обича и да бъде щастлива. Това е счупена кукла. Кукла, която баща й и евентуално майка й също -  разбиха на парчета. И момчето трябваше да признае, че понякога цялата любов на света НЕ ДОСТИГА.
Не искам да оставам с легенда, която не е била легенда. Нито с епос, който също не беше епос. Ще взема най-доброто и от двамата.
Ще остана с теб, Мелек. ❤
И съм сигурна, както каза баща ти:
„Отсега нататък всичко ще бъде по-добре“.


Скрит текст:
Единственной настоящей вещью была его дочь. Мелек был лучшим, что они сделали, и поэтому финал этой истории мне кажется феноменальным. Мальчик и девочка выбрали свою дочь. Девушка ушла, потому что внезапно осознала, что не может любить и быть счастливой. Это сломанная кукла. Кукла, которую ее отец и, возможно, также ее мать разбили на части. И мальчику пришлось признать, что иногда всей любви на свете НЕ ДОСТИГАЕТСЯ.
Я не хочу оставаться с легендой, которая не была легендой. Не с эпосом, который тоже не был эпосом. Я возьму лучшее из них обоих.
Я останусь с тобой, Мелек. ❤
И я уверена, что, как сказал твой отец:
«Отныне все будет лучше»

# 27
  • Мнения: 23 350
Новите  сценаристи не  носят в себе си никаква емоция, никакъв сантимент  към любовта и историята на Наре и Санджар. Те не са техни рожби. Така че, съвсем естествено, ще се постараят да наложат своята двойка, за да поизбледнее споменът какво е било дотук. Според мен, обяснението за това защо са избрали Наре да напусне сериала така е много по-просто. Това е единственият начин да отворят поле за новата двойка. Като отблъснат Санджар и Мелек от Наре. Ако беше претърпяла злополука, например, тя става жертва. Жестоката съдба ти отнема скъп човек. Непрежалимо, особено, ако трябва да останеш верен на патоса на легендарната, епична любов. А така тя е тази, която предава любовта им, нещо повече- изоставя детето си, най-лошото, което може да направи една майка. Представяйки Наре така е много по-лесно и оправдано в един момент Санджар да я прежали. Тук няма нищо злонамерено. Финалът на Наре просто обслужва продължението.   Ако Санжар цял живот страда за нея, не може да я забрави и я обича до края на живота си, какъв изобщо е смисълът да вкарват нова героиня. Просто сериалът трябва някакси да продължи. Не търсете някаква логика или дълбоки замисли.

# 28
  • Мнения: 23 184


Историята  продължава със Санджар и неговата дъщеря.

# 29
  • Мнения: 2 276


Има голям потенциал и химия между Туба и Енгин.
Дано престанат слуховете и негативните кампании за сериала и актьорите.

Успех...
Наре и Санджар са минало,очакваме положителни емоции и нагласи.

Общи условия

Активация на акаунт