Хайде да си говорим само истини!!!

  • 5 988
  • 69
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 001
По темата:
Аз лично чета другите теми за да се "дообразовам" и да "сверя часовника си". Винаги ме е дразнело, когато написаното е нереално (все пак съм на 41 и имам не малък житейски опит). Пиша мнението си такова, каквото е и никога не се опитвам да "угодя" някому. Единствено се пазя да не обидя някого, та може и да премълча нещо (то май само Joro01 ме изкарва от равновесие). Започвал съм "провокативни" теми, но те не са били "неистини". Та за себе: всичко което съм писал е истина!

# 46
  • Мнения: 495
аз лично смятам, че човек колкото повече говори /пише/, толкова повече се разкрива
освен това обръщам внимание на /взаимо/връзките - това е показателно за една личност - кои подфоруми посещава, какви теми я интересуват преимуществено, към кои съфорумци проявява антипатия или симпатия - всичко това казва много за човека  Thinking
в този смисъл отделни коментари на някой не биха могли да ме заблудят  Peace
но да не забравяме, че не всички имат моя индуктивен ум   Blush

Последна редакция: чт, 28 сеп 2006, 17:25 от Meryt

# 47
  • Мнения: 2 255
Meryt ,аз пък точно това си мислех,че може да се заблуди лесно човек .доста комуникация трябва в нета ,за да разбереш(отчасти) някой.има изключения разбира се,някои "лъсват "по-бързо от очакваното...ох не ми се умува сега,ще се наям първо и тогава Mr. Green (  и що развалихте боя,че после и пиенето Wink )

# 48
  • Мнения: 2 255
Ъъъ, да се върнем на темата... Naughty
Мен и друго ме дразни...Пример: има една потребителка, дето си я чета - такъв образ си е изградила, че чак диабет ще хвана... Sick Супер сладка е, че даже е взела и да си вярва вече...
И не си противоречи, напротив - много е последователна в това да избива комплекси...Сигурно и други такива има  newsm78 Thinking
 хахахах последователна ..да избива компекси Joy хареса ми
 замислих се за 2 сек.-ами ако визира мен хахахахаха още по-смешно ми стана Peace
  НАТИ ,много хора си живеят така в заблуда,мани ,ами си и вярват ooooh!

# 49
  • София
  • Мнения: 7 098
замислих се за 2 сек.-ами ако визира мен хахахахаха още по-смешно ми стана Peace

Точно това си мислих, докато писах - за ефекта "Ами ако визира мен"... Wink Mr. Green

# 50
  • Мнения: 4 473
Добре де, кАжи си кого визираш, нали истини си говорим тук Laughing

# 51
  • София
  • Мнения: 7 098
Добре де, кАжи си кого визираш, нали истини си говорим тук Laughing

Май сгреших, като го писах това по-горе... Whistling ooooh!
Сега всеки малко или много се пита "Мен ли визира... newsm78" и се чувства тъпо  Sick, а не ми беше това целта  Naughty

Не искам да пиша кого имах предвид, защото потребителката ще се почувства страшно неудобно, а ако все пак съм сгрешила в преценката си, ще е непростимо от моя страна така да обърна внимание върху нея за нищо... Rolling Eyes

# 52
  • Мнения: 122
Е ,нали и алл е написал за 24 "избрани",но така и не ги оповести Simple Smile нека запазим списъка в името на общия мир:)
аз лично смятам,че никой не се разкрива до край в реалния живот,какво  остава за нета....

# 53
  • Мнения: 1 629
Иха! All, кви ги свърши ся? Разбира се, че ще има несъответствия. Нормално като се изразяваш писмено, дълго време, на едно и също място, да търпиш и някакво развитие. Радвам се, ето, променяли се хората. Вземи си намери по-забавно хоби.А, пък истината, хич не трябва и да я знаем.  Grinning

# 54
  • София
  • Мнения: 2 381
Честито на рожденичката и на родителите на Свил!

Всичко, което съм написала в този форум, е истина. Ако съм искала да не разкривам нещо за себе си, просто не съм писала във въпросната тема. И аз си мисля ,че тук има прекалено много хора, които ми се виждат идеални, но... какво да се прави.

# 55
  • Мнения: 1 517
Честито и от мен на празнуващите!!!
kia , може пък наистина да има идеални...поне тук, ако не в живота  Wink

# 56
  • Мнения: 490
Понеже гледам , че много спам предлагам да си изберем един ден в годината(може и още в тази да е  Mr. Green) за ден на спаменето , предлагам и парти да си спретнем със конкурс - най-спамещ форумец!  Кой е ЗА ? Crazy

# 57
  • Мнения: 46 661
Говоря само истини, а ме обвиняват в лъжа, поне да започна да лъжа, за да ме приемат за свой  Thinking

С твоите истини какво стана, обяви ли "оня" списък  newsm78

# 58
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 546
Като ще си говорим само истини : svil, и аз съм от дразнещите се. Прочета ли три твои мнения по темата, от там нататък не я чета. Реших, че за 10 страници може да има и нещо ново, но като гледам....тц.

# 59
Говоря само истини, а ме обвиняват в лъжа, поне да започна да лъжа, за да ме приемат за свой  Thinking

С твоите истини какво стана, обяви ли "оня" списък  newsm78

"Оня" списък никога няма да бъде обявен!!!
След време може да има друг, който също няма да го обявя. По този начин придобивам реална представа за потребителите. И още нещо, мненията не ги вземам от последните дни. Има мнения взети още от момента на регистрация на потребителя.

Общи условия

Активация на акаунт