90 Day Fiance / 90 дни до сватбата Тема VII

  • 18 796
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 777
Юлия знае къде отива и какво работи мъжа й. Ясно е, че няма друга работа там, където той живее, за да иска да е манекен или дизайнер или не знам какво. Не е като да отидеш на гости. Реално тя не е на гости, а се мести да живее при тях. Да седи като принцеса и да си клати краката? Явно идеята е била да отиде в САЩ, няма голяма любов там

# 61
  • Мнения: 20 163
Именно.
А с какво се издържат сега като са се отделили от фермата?

# 62
  • Мнения: 110
Не е длъжна да им работи, ако родителите му имаха адвокатска кантора вместо ферма с животни- нямаше да я карат да им работи нали?
Всички ли работят в онлифенс? Евелин е изкарала доста пари

# 63
  • София
  • Мнения: 62 595
Родителите са използвачи. Тя може  с всякакви очаквания да е отишла, но те така да я хващат от вратата и да й казват веднага, все едно слугиня са наели срещу покрив и храна.  Дори не й дадоха да си поеме въздух. А аз се чудя как не ги е страх, че тя от незнание и неопитност може да им умори животните. Аз не бих поверила животните си на човек, който няма опит. Все едно да поверя децата си на случаен човек от улицата, който никога не е държал дете в ръцете си.

# 64
  • София
  • Мнения: 22 944
Днес кога повтаряха вчерашните епизоди?

# 65
  • София
  • Мнения: 62 595
сега ги повтарят, в момента вървят, но не ги гледам, прецъках, защото питаш. Дават Наталия как прави закуска.

# 66
  • София
  • Мнения: 3 777
Ако родителите му имаха адвокатска кантора, щяха да са в града или поне по-близо до града, за да ходи и тя да работи. Не виждам как я третират като слугиня, те всички правят едно и също. От друга страна тя има право да не иска да работи там и да прави, каквото й харесва. Това обаче трябва да се изговори преди да замине. И преди съм писала в темата, че съм попаднала в някои от ситуациите в шоуто и винаги преди единият от двойката да се мести, винаги се говори кой какво ще прави, как ще се издържа семейството и т. н. Друг е въпросът, че да й проверят така животните е безумие, но едва ли никой няма да я надзирава. По-скоро те искаха да се похвалят с имението си и да й покажат колко хубави животни имат. Като видях кучетата в клетките и ми се обърна всичко.

# 67
  • Мнения: 10 987

А пък Джулия така се превзема с тези животни, че просто е жалка. Ще я изяде горкото прасе.
Всички украинки все едно са расли в Бъкингамския дворец.

Юлия е рускиня. Наталия и Яра са украинки. Но и трите са: хвани едната, удари другата, шамаросай третата Grinning

# 68
  • In transit
  • Мнения: 11 811
Аз се чудя на жена, като Стефани, за какво ѝ е да се занимава с това нагло позапечено лекенце... Всичко си има – работа, къща, домашен любимец, живее спокойно – явно семейство никога не е искала, затова не го споменавам.
Може да е последен писък на хормоните 😁
Кой я знае и какво си инжектира.
На мен ми е странна руската снаха на фермерите, нещо не я слуша главата.
Дизайнерката модел в каква ферма се е забила....🥴
Серморелин е растежен хормон. Интересното е, че има салони за красота, но не си личи да има филъри. Тоя Райън поне хубав да беше...
Юлия я съжалих, свекървещицата е брррр...Тая още от врата я награби да и обясня как ще храни животните. Те да не са решили, че синът им си е довел домашна помощница?
За Наталия също ми стана мъчно,  първо тази тенекиена къща както някой я нарече, второ това забутано градче. Аз също не бих изкарала дълго време. А Майкъл какво работеше да ми припомните?

# 69
  • Мнения: X
Лариса да не е бременна?

# 70
  • Мнения: 20 163
Хм, за този Серморелин излизат интересни неща, много добре звучи:



Обаче



Иначе може да се намери 🤔

# 71
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 076
Да бе, ще си инжектирам някакъв хормон предназначен за изследователски цели. 😆Отчаяна за младост е явно. Иначе си изглежда добре.
Колкото до историята им - в предната тема се писа, че се преструват за предаването и всъщност тя е заедно с братовчед му илли нещо такова и докато е била във въпросния резорт, хората са я виждали с друг, а не с Раян.

# 72
  • София
  • Мнения: 11 568
И аз съжалих Юлия, тя е казала още преди това, че не иска да работи във фермата. Ще се научи да им дава храна, но това е едно, те не искат само това определено. Иначе нея специално я разбирам, че е очаквала друго, защото Брандън работи друга работа, а не във фермата и й е обещал да се изнесат след сватбата. Те нали имат и работници, кой знае как се е хвалил, че за тях работят други хора. Сега изведнъж искат от нея да работи.

Майка му е много плашеща, прилича ми на герой от хорър филм.

# 73
  • Мнения: 968
И отново чух арията "Аз оставих всичко за да дойда, а ти ..." този път в изпълнение на Яра. Наталка и тя променила живота си ...А Юлка да не е нимфоманка? Единственото което я интересува е да се набута в леглото на Брандън. Нищо друго, горите са и странни,  лигави се около животните, но види ли презерватив се чуства притисната. Родителите на Брандън са вярващи (колко от Вас казват молитва преди вечеря), разбирам мотивите им да не настанят в една стая не женени, но рускинчето си иска секса .Брандън е провал, но и продукцията със сигурност "дълбае" в темата. Яра ме уби с типично кифленско поведение, цупене, капризи,  заплахи, че ще си отиде ...Джови да му мисли. Наталка мислела, че ще е приоритет на Майк,  а той държи да ходи на работа 😂 Вместо да я разхожда до водопада , да стои при нея в гората... в САЩ работят, не са украински тарикати или кипърски мошеници. Край цялото оплакване на трите гражданки от горите, потоците и американските градчета се замислих за природосъобразния живот  и стреса който причинява на урбанизирания човек. Край фермата на Брандън преминават елени, край фермата на Майк никой не е изсякал горите ... културен шок за мацките израсли но тротоари. 😂 Ако искаха холивудски живот, да бяха намерили мъже от Калифорния, сами се забиха в природата, да не се жалват.

Последна редакция: нд, 24 яну 2021, 17:56 от Tary

# 74
  • София
  • Мнения: 62 595
Май въпросът не е в набутването в леглото, а че я третират като 15-годишна, а не като пълнолетна жена. Дори най-хрисимата девойка би се подразнила много от такова отношение, напук ще направи.

Общи условия

Активация на акаунт