За съмненията в партньора

  • 12 439
  • 192
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 12 473
Нели, не твърдя, че съм права, но мога да ти споделя моя опит (и държание) на човек, който е бил следен и тормозен от ревност.
Ми ужасно беше.
На всяко съмнение - подобен тормоз. Тогава наистина започваш да триеш всичко превантивно, защото само заради "здрасти" пак тръгваха тежки съмнения. И спираш да даваш каквото и да е инфо, защото виждаш, че не ти вярват и е безсмислено.  Аз дори съм лъгала, че съм сама навън (аз съм била с най-добрата си приятелка), само защото той изпадаше в истерична ревност, че не съм го предупредила, че ще се видя с нея. А е било спонтанно виждане, не уговорка.

И честно, не ми изглежда чак толкова виновен твоя човек, държи се като разочарован много, но все още с чувства към теб. Но от това до раздялата ви - сте винаги на един скандал разстояние.

# 46
  • Мнения: 999
В началото не сте били сериозни, простила си. И той е избрал теб тогава.
Сега си чатил с бившата. Щом няма сваляне, какво толкова? Може да е изтрил, за да не се дразниш. Бившите са част от живота и особено тези, с които не си приключил грозно. Не го оправдавам, но няма как да знаем кое до колко е вярно.

Аз редовно си говоря с мм за една негова бивша, знам че той много я е обичал. Не ми трепва нищо сега от нея, защото съм уверена в себе си. Ако той я потърси например и видя, че съм втора цигулка, тогава да. Друга бивша на мм срещнахме случайно преди време. Продавачка беше. Почерпи го кафе и сникърс съвсем демонстративно, а мен не. Дори ми беше забавно. Аз редовно питам един бивш дали го слуша жената, говорим си, шегуваме се.

# 47
  • Мнения: 262
Този мъж голям куражлия, да свали Тиндър при положение че редовно му се проверява телефона. Аз бих го направила ако искам голям скандал и край, ама друг да го сложи края. Общите разговори не са нещо страшно сами по себе си, но продължителни, чести, гарнирани с обаждания и изтрити съобщения и мен биха ме осъмнили.
Ти, авторке, също си преминала границите на личното му пространство отдавна. Тровиш се всеки ден. Не ми се мисли в какъв ад живееш и как се живее с теб. Той също не ми се вижда целия в бяло.
Обсъдете внимателно какво имате и дали да продължите тази агония.
П.С. Мен също ме обвиняваха, че прекалявам и че си въобразявам (не съм гледала телефони, не съм ровила, не съм следила), а се оказа че имало защо. От друга страна ако има нон стоп разпити и разследване и аз така бих казала на партньора си.

# 48
  • Мнения: 94
Angel Wing, разбирам. Опитвам се да поставя от другата страна. Никога не съм му забранявала да излиза с приятели, нито съм правила скандали ако не ме предупреди, че отива някъде. Разбирам, че това постоянно ровене тежи и досада, но единствената причина за него е, че ме държи в неведение. За отношенията си с бившата казва "параноясваш, само приятели сме", но като задам въпроса за пропуснатите повиквания и странните случайности следва мълчание.Аз мисля, че ако иска да запазим връзката си би се потрудил да поговорим.Може би вече не иска това.

# 49
  • Мнения: 6 277
С четене по диагонал- човека си обича да оре на две и повече ниви, или го приемаш такъв, или всеки по пътя. Третия вариант е да се правиш на приятно разсеяна и да се правиш, че не забелязваш. При някои хора работи, добре са си и си карат заедно. Такъв филм да се промени и да вижда само теб- много са опитали, не знам дали и колко са успели.

# 50
  • Мнения: 999
Ако оре на две и повече ниви, това вече не са съмнения, а факти.
Въобще ако те кара да се чувстваш унизена, подценена и т.н, тогава трябва ти да решиш дали си способна да живееш така. След като за теб не е ок неговото държание и си сигурна, че търси тръпката другаде - чао!
И пак казвам, че проблема са вашите различия като личности. Той няма да се промени, ако не вижда проблем в действията си.

# 51
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 021
.... Но имай и предвид, че 9 години са голяма разлика и след 40 - 45 годишнината на мъжа ще си личи ясно по някои неща, които сега въобще и не ти идват на ума.
Интересно ми е, освен несъответствие в секса, какво още друго би могло да се появи?

# 52
  • Мнения: X
Не се припознавай. Говорим за налични флиртаджийски чатове, тиндър и т.н., не за блокирани бивши.
Припознавам се, защото всичко започна от едно "Здравей!" на улицата. Оказа се, че не ходя на работа, а да чаластря.
И съм сигурен, че всеки човек има по един чат, който може да бъде разчетен като флиртаджийски.
Колкото до проверката на телефона:
- Какво го ключиш тоя телефон
- О.К. дай си твоя и ще ти отключа моя.
- Ааа!
И докато се отвърди една връзка, а и след това в телефона има неща, които не са за споделяне. Не е задължително да са свързани с изневяра.

# 53
  • Варна
  • Мнения: 36 807
Тия неща с телефони, мейли и профили... Нямам нищо за криене, но моите седят заключени и пароли не давам. Личното пространство си е лично пространство. Ако половинката не ми вярва и без да рови в него, едва ли ще ми повярва и да седят денонощно отворени.

# 54
  • Мнения: 46 602
Дидоян, тук нещата са комплексни, не нещо изолирано. Да си инсталираш Тиндър не е като да кажеш Здравей  на случайно срещната позната.

# 55
  • Мнения: 12 473
Стига де, Тиндър също е пълен с реклами и е доста добър рекламен канал. Може в тази връзка да го гледал и тн.

Аз имам почти всички възможни социални приложения. В някои нямам профил, само гледам, за да съм в "тренда".

# 56
  • Мнения: 46 602
Мъж, на който му шарат очите, ще се регистрира в Тиндър, за да гледа реклами...
Да бъдем реалисти все пак Simple Smile

# 57
  • Мнения: 94
Стига де, Тиндър също е пълен с реклами и е доста добър рекламен канал. Може в тази връзка да го гледал и тн.

Аз имам почти всички възможни социални приложения. В някои нямам профил, само гледам, за да съм в "тренда".


Разбирам какво имаш предвид,но в неговият случай не е така.Този тиндър се появи след като се скарахме.Но ние все пак си лягахме в едно легло вечер и не сме официално разделени все още, за да си позволява такива неща.Ако е искал да разглежда и да проучва,но се е отказал (например) защо не ми каза.Толкова е просто.

# 58
  • Мнения: X
Двоуми се все още. За това е свалил Тиндър, но няма регистрация в него.
Въпрос на грозен скандал от твоя страна е да се регистрира.

# 59
  • Мнения: 43
Може просто да е искал да си поговори с някой, който евентуално ще го разбере и ще го приеме, такакъв какъвто е, без да се цупи.

Общи условия

Активация на акаунт