За съмненията в партньора

  • 12 363
  • 192
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 010
Е, това са основно жени без себеуважение, може на авторката да не и се живее със затваряне на очи и толериране на унижения.

# 31
  • Мнения: 673
Всеки мъж ( пък и всяка жена ) си има нужда от лично пространство и отдушник. Някой мъже ходят за риба, други ходят на планина, трети задяват мацки.
Добро оправдание - хойкането като хоби. Ама я да си вземе също така хойкаща жена, та да го видим мъжа дали ще е съгласен с нейното хоби!

# 32
  • Мнения: 43
Е, това са основно жени без себеуважение, може на авторката да не и се живее със затваряне на очи и толериране на унижения.
Това си е твое мнение. Все пак донякъде съм сългасен, когато една жена иска да е с моногамен мъж, да си намери такъв. Ако е ок да е с немоногамен, чудесно за нея. Но да си хванеш единият тип и да искаш той да се промени, е все едно да искаш да си смени сексуалната ориентация - няма как да стане.


Добро оправдание - хойкането като хоби. Ама я да си вземе също така хойкаща жена, та да го видим мъжа дали ще е съгласен с нейното хоби!

Имал съм връзка с такава жена. Даже с повече от една жена( през годините). Мога да ти кажа, че като вляза с такава нагласа, не ми е проблем. Бил съм и любовник Simple Smile

# 33
  • Мнения: 82
Всеки мъж ( пък и всяка жена ) си има нужда от лично пространство и отдушник. Някой мъже ходят за риба, други ходят на планина, трети задяват мацки.
Добро оправдание - хойкането като хоби. Ама я да си вземе също така хойкаща жена, та да го видим мъжа дали ще е съгласен с нейното хоби!

Ей точно това не разбирам.Мъжът,горкият има нужда от отдушник и жената трябва послушно да се съгласи с това.Но ако една жена има отдушник я пращате на електрическия стол.Не съм съгласна.Има двойки,които са пологамни.Тук говорим за взаимно съгласие и честност,а не някой да се прави,че ти е верен,а всъщност да не.

# 34
  • Мнения: 2 076

Има доста жени, които си затварят очите за такива неща и си живеят спокойно и щастливо. Ако искаш да имаш бъдеще с този човек, приеми го такъв какъвто е и той с времето ще спре да те лъже.

Успех

В повечето случаи тези жени си го връщят двойно , но мъжете им остават в заблуда , че са единстени.

Каква връзка е това да се надцаквате по изневери?

# 35
  • Мнения: 46 492
Аз смятам, че прекаляваш и правиш от мухата слон...
В момент, в който работят за бебе, страничните забежки са опасни и чисто физически могат да докарат усложнения, включително аборт. Опасенията ѝ най-малкото в тази посока са съвсем логични.

А ако някой е немоногамен, да си каже. Лъжата в една връзка е нещо, което не може да се подмине. Той я убеждава, че тя греши и е виновна, че си го мисли.
Скрит текст:
Немоногамните, които познавам, всъщност са много неуверени в себе си хора, със сериозни комплекси и това е начинът им да го компенсират. Някои от тях успяват да го превъзмогнат, когато срещнат точния човек, други не. При всички случаи да планираш деца с такъв човек не е добра идея.

# 36
  • Мнения: 43
Ей точно това не разбирам.Мъжът,горкият има нужда от отдушник и жената трябва послушно да се съгласи с това.Но ако една жена има отдушник я пращате на електрическия стол.Не съм съгласна.Има двойки,които са пологамни.Тук говорим за взаимно съгласие и честност,а не някой да се прави,че ти е верен,а всъщност да не.

Двойните стандарти ги прилагат колежките в темата. Аз съм строг, но справедлив Stuck Out Tongue

Сега, сериозно. Ти не приемаш човека до теб, такакъв какъвто е - немоногамен. Иска ти се да ти е верен и лоялен, не само в действията, но в мислите си .. ами няма как да стане предвид историята. Вълка кожата си мени, но нрава не. Тук за това става въпрос. Твоя приятел се опитва да 'закърпи' положението, но явно не го бива в лъгането.

Ако искаш развитие по темата, седнете и си говорете, но трябва да си готова да слушаш и разбираш без да съдиш. Съдейки по постовете ти, изобщо не си готова за това.

# 37
  • Мнения: 82
Ей точно това не разбирам.Мъжът,горкият има нужда от отдушник и жената трябва послушно да се съгласи с това.Но ако една жена има отдушник я пращате на електрическия стол.Не съм съгласна.Има двойки,които са пологамни.Тук говорим за взаимно съгласие и честност,а не някой да се прави,че ти е верен,а всъщност да не.

. Вълка кожата си мени, но нрава не.

Ако искаш развитие по темата, седнете и си говорете, но трябва да си готова да слушаш и разбираш без да съдиш. Съдейки по постовете ти, изобщо не си готова за това.

Той не ми е показвал,че иска да "хойка".Давала съм много шансове да говорим,не се получава.Той е невинен и всичко приключва до там.Нямам право да питам и да ровя.Не ми харесва тази роля,не получавам от него обясненията,нито отговорите на въпросите и така влизаме в порочният кръг със следенето.Аз съм готова да изслушам без да съдя,но определено той не е готов да ми каже истината.

# 38
  • Мнения: 5 257
Ама тоя човек не е седнал с открити карти да каже, аз съм немоногамен, ако ще сме заедно трябва да го знаеш и да прецениш дали ме приемаш, аз няма да се променя, или поне към момента не желая. Човекът си лъже откровено, в очите, че после и на обиден се прави, че го следели. Ами ще го следи, като е лъгана и не може вече да му има доверие?

# 39
  • Мнения: 12 473
Прочетох внимателно поста ти..
Не разбрах:
1. Бившата е същата със сестрата? Или друга жена?
2. Не казваш какво й е писал на бившата (защото за предната, казаваш, че е гадно и тн).

Та това е много базово според мен.

Това, че някога е флиртувал докато си била далеч и не сте имали супер сериозна връзка - не ми изглежда хич  драматично. Но ако с тази бишва си пише пак също такива неща - да.
Само че ти не казваш такова нещо? Само подскачаш като ужилена и веднага правиш асоциация с предната и се държиш като ревнивка и обсебваща.
И това, че има Тиндър в телефона си, не е чак такъв грях. Нали не си видяла профил? Може да е наистина случайно свален, може да е бил любопитен и тн. А може просто наистина да му е омръзнало от липсата на доверие и да му е непълноценно с теб.
Ако обвиненията ти са безпочвени, уверявам те, че е наистина голяма мъка да съжителстваш с някой, който не ти вярва и те следи. Това рязко убива желанието за близост и доста често е повод за ряздяла.

# 40
  • Мнения: 3 719
Нямало да изтрие бившата от живота си заради параноичка? Колко повече обиди чакаш?
Огледай се за следващия. Спри да чертаеш планове ,самоопредели се като свободна жена. Не си струва да му обясняваш. Ако има въпроси по някое време, кажи му че е параноик!
Освободи си съзнанието от този, другото ще се нагласи Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1 846
Щом живее в твоя апартамент е лесно. Изрецитирваш си монолога, като каже че го задушаваш и отблъскваш "Добре ето ти едно сакче, събираи си нещата и вън"   хем не му е добре хем седи....защо?
Безплатна квартира, споделени разходи?!

# 42
  • Мнения: 12 473
Нямало да изтрие бившата от живота си заради параноичка? Колко повече обиди чакаш?


Извинявай, но защо това да е обида?
За мен е авторитарно налагане и определено бих подскочила.

# 43
  • Мнения: 82
Прочетох внимателно поста ти..
Не разбрах:
1. Бившата е същата със сестрата? Или друга жена?
2. Не казваш какво й е писал на бившата (защото за предната, казаваш, че е гадно и тн).

Та това е много базово според мен.

Това, че някога е флиртувал докато си била далеч и не сте имали супер сериозна връзка - не ми изглежда хич  драматично. Но ако с тази бишва си пише пак също такива неща - да.
Само че ти не казваш такова нещо? Само подскачаш като ужилена и веднага правиш асоциация с предната и се държиш като ревнивка и обсебваща.
И това, че има Тиндър в телефона си, не е чак такъв грях. Нали не си видяла профил? Може да е наистина случайно свален, може да е бил любопитен и тн. А може просто наистина да му е омръзнало от липсата на доверие и да му е непълноценно с теб.
Ако обвиненията ти са безпочвени, уверявам те, че е наистина голяма мъка да съжителстваш с някой, който не ти вярва и те следи. Това рязко убива желанието за близост и доста често е повод за ряздяла.

Обяснявам,защото наистина е малко объркано.Бившата и сестрата са две различни жени.Първият "сигнал",че не е стока тоя мъж,получих още в началото,когато сестрата на моя позната сподели,че се свалят и намерих мръсните съобщенийца.Въпреки,че бях много обидена и наранена,реших да простя и забравя,защото му повярвах,че може би наистина нищо не значат,но когато започнахме с опитите за бебе го хванах да чати с жената,с която е бил преди да се запознае с мен.Там нямаше нищо "пикантно",основно "как си,какво правиш" и тем подобни,но усетих бързо,че нещо не е наред,защото имаше и пропуснати повиквания,имаше и изтрити съобщения от цялата хронология,а накрая и самата хронология изчезна,но тя редовно си беше в търсачката на хората,с които е контактувал последно и не може да ме убеди,че всичко това е невинно.Впрочем,той не се и опитва да ме убеждава.Повтаря,че съм ненормална и до там.Не можем да говорим нормално като големи хора.Каквато и да е причината за този тиндър ще я приема.Да каже,че е любопитствал ще разбера,но той не казва това.

# 44
  • Мнения: X
Той няма да се промени, нито ти. Не че не можете да създадете семейство и дете, просто с него никога няма да си спокойна и сигурна и да имаш живота, който искаш. Ти трябва да си решиш дали искаш да живееш така. Но имай и предвид, че 9 години са голяма разлика и след 40 - 45 годишнината на мъжа ще си личи ясно по някои неща, които сега въобще и не ти идват на ума. Та общо взето доста компромиси ще трябва да правиш, ако останеш с него.

Общи условия

Активация на акаунт