От Германия до България – превоз и закупуване на поръчките ни – 1

  • 54 102
  • 737
  •   1
Отговори
# 465
  • гр. София
  • Мнения: 4 783
Аз още вчера имам мейл за получена пратка. Днес ще ходя да си я взема.

teta75, не знам защо през пост плюеш по ГГБГ! Аз никога не съм имала проблеми с тях!

# 466
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз още вчера имам мейл за получена пратка. Днес ще ходя да си я взема.

teta75, не знам защо през пост плюеш по ГГБГ! Аз никога не съм имала проблеми с тях!
Аз още вчера имам мейл за получена пратка. Днес ще ходя да си я взема.


teta75, не знам защо през пост плюеш по ГГБГ! Аз никога не съм имала проблеми с тях!

Освен пак да е 2 камиона и пак да съм изтеглила късата клечка. 🙈

Моля да попиташ дали е така.

# 467
  • софия
  • Мнения: 25 560
leila, не е редно да бъде пренабрегван огромен опит от най-много 2-3 поръчки с фирмите.

# 468
  • Мнения: 68 904
Всеки има право на мнение.
Изкажи твоето, без да оспорваш чуждото. Wink

# 469
  • гр. София
  • Мнения: 4 783
Всеки има право на мнение.
Изкажи твоето, без да оспорваш чуждото. Wink
Ако става въпрос за мен, аз изказах мнение вече. Клиент съм им от доста години, почти от началото, така че имам наблюдение и опит.

# 470
  • Мнения: 68 904
И аз изказах моето.

# 471
  • гр. София
  • Мнения: 4 783
Аз още вчера имам мейл за получена пратка. Днес ще ходя да си я взема.

teta75, не знам защо през пост плюеш по ГГБГ! Аз никога не съм имала проблеми с тях!
Аз още вчера имам мейл за получена пратка. Днес ще ходя да си я взема.


teta75, не знам защо през пост плюеш по ГГБГ! Аз никога не съм имала проблеми с тях!

Освен пак да е 2 камиона и пак да съм изтеглила късата клечка. 🙈

Моля да попиташ дали е така.

Shokoladche, извинявай! Не съм видяла, че искаш да попитам. Взех си нещата, нямаше никой да чака. Беше пълно с палета с памперси Rolling Eyes Ако искаш иди направо!

# 472
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Върнаха ми обаждане към 20 часа. На 2 части е. Чака се към края на седмицата. С английския камион заедно най-вероятно ще се раздава.

# 473
  • Мнения: 150
Здравейте,
имам въпрос за Габиели. Имам направена поръчка от iHerb (USA) до адреса им в Германия. При опит да си регистрирам пратката  ми дава опция за изпращач само Великобритания, Германия и Испания.

Как мога да си регистрирам пратката от Щатите? От сайта на iHerb пише, че доставят с Хермес.

Благодаря предварително на отзовалите се!

# 474
  • Мнения: 13 349
Някои неща  от iherb  не се доставят навсякъде. Ако имаш такъв продукт в кошницата няма какво да направиш, за да ти приеме адреса в Германия. Провери продуктите.
Предполагам говориш за опциите за доставка, а не за изпращане.

# 475
  • София
  • Мнения: 3 169
Lambertina, щом очакваш пратката в офиса им в Германия, слагаш Германия. Това се има пред вид в това поле.

# 476
  • Мнения: 124
Здравейте! За първи път ще пазарувам чрез превозвач. Моля да ме извините ако въпросът ми е глупав, но не мога да разбера кой адрес трябва да впиша в полето за доставка. Регистрирах се в Габиели, при което те ми дадоха ID номер. При въпросите и отговорите на сайта им пише - че при поръчка 1. Трябва да въведа своето име и ID номера, който са ми дали (но не мога - дава ми го като невалидно въведено име, когато добавям номера) и че 2. Те ще ми изпратят адрес, който да впиша (но така и не получих адрес по имейл). Адресите, които са посочени във сайта им не са ли на офисите им или до там всъщност се изпращат пратките и трябва тях да въведа - съответно до адреса в Германия. Благодаря Ви предварително!

# 477
  • Мнения: 68 904
В сайта, от който поръчваш стоката, в полето за адрес на доставка,  въвеждаш адреса на офиса на превозвача в Германия.
От сайта ще доставят до там. А от там превозвачът ти я кара до БГ.

Щом си изцрала Габиели, при поръчването ще впишеш адреса на офиса им в Германия.



ID номера ще впишеш до името си.

# 478
  • София
  • Мнения: 3 169
Ако влезеш в страницата: добавяне на нова интернет пратка, поставяш държава Германия и в ляво ще ти излезе как трябва да ти изглежда изписан адреса.

G Hristova

Paketservice ID: _ _ _ _

Werkstr. 5

54317 Gutweiler

# 479
  • Мнения: 124
Изписвам името + Paketservice ID: ....?
Но ми дава Invalid Full Name format, когато въведа и цифри. От Iherb се опитвам да направя поръчката. Благодаря Ви!

Общи условия

Активация на акаунт