Ще се оправят ли някога нещата?

  • 7 181
  • 96
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 611
И на мен този мъж не ми се вижда чак толкова добър. Бас ловя, че има и други добри мъже, които ще те ощастливяват и по този начин. Решението е трудно, но се замисли ще можеш ли да живееш цял живот така. Ожените ли се ще ти е още по-трудно да се откъснеш.

# 31
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 927
Въпреки превъзходството над бившата, тази избирателна депресия изглежда зле прикрита гавра!
Sally123, нещата ще се оправят с този позакръглил се индивид само ако спре да не ти пука!
Май звездата на тази бивша е заблестяла с нова депресираща светлина от тази пролет насам...

Последна редакция: пт, 22 яну 2021, 22:18 от dias

# 32
  • Мнения: 132
Въпреки превъзходството над бившата, тази избирателна депресия изглежда зле прикрита гавра!
Sally123, нещата ще се оправят с този позакръглил се индивид само ако спре да не ти пука!
Май звездата на тази бивша е заблестяла с нова депресираща светлина от тази пролет насам...
Всичките ми шести чувства сочат натам, но си казвам, че мисля глупости и не се задълбавам. Доста отдавна ми беше казвал, че тази му е била най-голямата любов.

# 33
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Що не послушаш въпросното шесто чувство?
Нещо в тази насока разузнавала ли си? За сега, в реално време. Не преди пет години какво е било.
Аз на твое място, бих била с обострено внимание.

# 34
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 927
Много често интуицията ни предлага нов и не непременно ведър сюжет ...

# 35
  • Мнения: 3 010
С риск да греша много и да стана смешна, ама да не е гей? Не казвам, че който не е свръх сексуален е гей, но се сещам за повече от една история,  където в жената се търси семейно положение, топлина, приятелство, но не и секс, защото просто сексът се намира другаде.
Моя позната е така - с бисексуален мъж, който прави с нея секс от дъжд на вятър, но иначе са си най-мили приятели, готвят си, гушкат се, ходят на пътувания и т.н.

# 36
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 927
Sally123, ти на кое място си щом бившата е била най-голямата му любов? Не искам да те засегна, но какво прави той с теб? Какво не се интересува да прави с теб (мираж) ти го е показал недвусмислено.
В плиткото лази този момък....

# 37
  • Мнения: 18
Я по-свежо, Сали.
Разбира се, че ще се оправят.
Прочетох, че сте разговаряли.
Но.
Не бягай, а ясно обясни, че отвътре си шев и кройка. Още по-важното - че не строиш скеле около основите на душата му, макар и сексуални. Гадно е, ако не е строител.
Преди години приятелка ми каза, че човешкото съзнание е птица. То лети. И като всяка птица в океана, която търси островчета за почивка, така е и с човешкото съзнание...
Задръж и не бързай.

И един мъжки съвет.
Утре или когато имаш възможност, след като се прибереш у дома сподели нехайно, но с лукава усмивка, че някой те е заговорил. На улицата или в парка. Някъде си.
Нещо от типа на безсмислен разговор:
Кой е любимият ти коктейл?
Каня те с мен довечера.
А ти след тридесет секундно мълчание си му отвърнала:
Ако е да те напия, няма смисъл. И трезвен ще те изпотя. Стига да искам.
Разсмей се и кажи, че "човекът" се е бетонирал, като строителна скулптура.

Simple Smile

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 00:24 от Janus

# 38
  • Мнения: 1 541
Я по-свежо, Сали.
Разбира се, че ще се оправят.
Прочетох, че сте разговаряли.
Но.
Не бягай, а ясно обясни, че отвътре си шев и кройка. Още по-важното - че не строиш скеле около основите на душата му, макар и сексуални. Гадно е, ако не е строител.
Преди години приятелка ми каза, че човешкото съзнание е птица. То лети. И като всяка птица в океана, която търси островчета за почивка, така е и с човешкото съзнание...
Задръж и не бързай.

И един мъжки съвет.
Утре или когато имаш възможност, след като се прибереш у дома сподели нехайно, но с лукава усмивка, че някой те е заговорил. На улицата или в парка. Някъде си.
Нещо от типа на безсмислен разговор:
Кой е любимият ти коктейл?
Каня те с мен довечера.
А ти след тридесет секундно мълчание си му отвърнала:
Ако е да те напия, няма смисъл. И трезвен ще те изпотя. Стига да искам.
Разсмей се и кажи, че "човекът" се е бетонирал, като строителна скулптура.

Simple Smile

По-големи дрънканици не бях чела. Абсолютно разтягане на локуми, без смисъл.

# 39
  • Мнения: X
За съжаление всичко, което носи сексуален характер сякаш го плаши и го избягва като дявол от тамян. Иначе си спим в едно легло, гушка ме, целува ме. Но опитам ли да прекрача тази граница и замръзва. В моментите, когато е искал секс, ми казва. Последният път, дори на следващата сутрин ми сподели, че му е било хубаво и му е помогнало да спи спокойно  (има проблеми със съня). Но мина време и не е инициирал пак. Не го притискам. Смятам, че това също е форма на подкрепа, да не го пресирам и насилвам. Но най-общо казано, на него не му пука за моето удоволствие. Аз го приемам така, че той не разбира тези мои нужди. Не осъзнава изобщо, че това ми влияе зле. Казвала съм му го, но той го избива на майтап, стил можеш и сама. Понякога подозирам, че и той си помага сам, няма как да е иначе.

И на мен ми се струва, че твоят приятел просто е асексуален, т.е. няма особена нужда от секс. Ако не си чела досега по въпроса, чети тук - Що е асексуалност и какво трябва да знаем за нея? Кои … лните хора? 

Когато ти казва "можеш и сама", ти го приемаш като майтап, но според мен той го казва съвсем сериозно. Аз имам приятелка (затова пиша анонимно), на която мъжът й не може да прави секс вече по физиологични причини - първо, купи й 2 вида вибратори. Второ, се грижи за нуждите й - може да я възбуди и да я задоволи - не може по нормалния начин, чрез полов акт, но има други начини. С други думи, понеже е бил сексуален, разбира нуждите й и се старае да й ги задоволи. Твоят приятел не се старае, казва ти да се оправяш сама.  Може наистина да не разбира твоите нужди, особено ако е асексуален и никога не е имал такива нужди - това е наистина възможно. Ако мислиш, че е така, му обясни какви са нуждите са един сексуален човек. Но не очаквай това да го направи сексуален. Прецени дали искаш да живееш с него и да се оправяш сама цял живот.

# 40
  • Мнения: 132
Изчетох доста неща за асексуалните хора. След наученото, мисля че има голяма вероятност да се касае за такъв случай. Обаче имам някои въпроси.
Първо, този тип хора изпитват ли удоволствие от секса? Защото приятелят ми видимо изпитва удоволствие и свършва с видимо удоволствие, после споделя, че му е харесало. И до там. После месец не се сеща дори.
2. Асексуалните имат ли сутрешна ерекция? Защото моят човек има. Има и когато ме прегръща понякога, но не предприема нищо.
3. Може ли до един момент да бъдеш нормален, и после някакви събития да те превърнат в асексуален.
4. Има ли шанс за промяна, ако наистина е такъв?
И шесто, възможно ли е АКО предположим, че още обича бившата, това да го спира?
Пак казвам, преди загубата всичко беше нормално. Някъде има нещо, което ми се губи. А, и не е гей. Абсолютно на 100% не е.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 14 538
Възможно е е да има друга жена. Хората губят близки, деца. Сексът успокоява  дори сплотява. Но неадекватно отношение или поведение на партньора, в момент на криза,могат да дистанцират.
Подабни, интимни проблеми не се решават из форуми. Но са предпоставка за раздяла.

# 42
  • Мнения: 132
Възможно е е да има друга жена.
И защо тогава ще иска да се жени за мен Sad

# 43
  • Варна
  • Мнения: 14 538
Не ти е предложил.

# 44
  • Мнения: 1 541
Възможно е е да има друга жена.
И защо тогава ще иска да се жени за мен Sad

Ами че защо да не се ожени за теб. Търпиш на безсексие, на него си му е екстра да си има безропотно другарче.
Виж, човекът може да си те обича, но това не значи, че нещата със секса ще се променят. До тук не виждам желание за промяна от негова страна, а само опити да бъдеш ти убедена, че всичко си ви е наред и така. Ако теб те устройва положението, жени се.

Общи условия

Активация на акаунт