Ще се оправят ли някога нещата?

  • 7 185
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Изчетох доста неща за асексуалните хора. След наученото, мисля че има голяма вероятност да се касае за такъв случай. Обаче имам някои въпроси.

Виж тука - ако не четеш на английски, прекарай го през гугъл преводач, ще отговори на много от въпросите ти. Хората могат да бъдат не са само много сексуален, нормално сексуален и хич не сексуален - между тях има всички степени от "много" до "хич". А специалистът, който ще може да отговори на въпросите ти, е сексолог. Другите, като мен - четат в нета Simple Smile

# 46
  • Мнения: 17 407
Един човек, който осъзнава, че има някакъв проблем, търси начини да го реши. Отказът му за психолог говори, че не е там проблемът, а това е просто извинение.
Ти пита ли го как точно мисли да го направи това дете?
Аз не бих се омъжила за него докато не си размърда задника да си разреши проблема. А тези, дето много лаят как едва ли не на теб ти е важно чукането, само си чешат езиците, защото не са в твоето положение. Я ги питай биха ли останали с мъж, на който всичко му е прекрасно, ама ги ощастливява веднъж на високосна година. Това не е партньор, а прекрасен съквартирант и другарче.
Той просто си е такъв и е намерил доста подъл начин да се оправдае.

Извинение за какво? Че не прави секс насила? Че партньорът, на всичко отгоре и жена (уж сензитивни и предразполагащи) не успява, вторачен в липсите си. Може да има предистория, какво сте се разровили в честотата и характера на интимността им, не знам, но в такива случаи спасението са близките хора.

# 47
  • Мнения: 12 808
Проблемите са главно със съня. Освен това, започна да пълнее. Преди спортуваше и беше в топ форма, сега това не го влече. Сексът е ясен.
Всичко останало е нормално. Както споменах -излизаме с приятели, почивки, спа, забавляваме се, имаме общо хоби. Работи си нормално, общува усмихнат. Споделял ми е, че не обича да показва болката си и я потиска. Има много болка в него. Загубата на първо място, и освен това преди мен е имал жена в живота си, която го е предала. По негови думи, са били интимни често. Бил е щастлив с нея, но пак по негови думи, тя не може да ми стъпи на малкия пръст. Обича да ме възхвалява, колко съм повече от нея. Мен това не ме вълнува. Живея тук и сега и искам с него да сме ок. Наистина бих се борила докрай, но как  Sad
Не мога да кажа какъв му е проблемът, но това описание не е на депресия.
Може да е подтиснатост някаква, осъзнаване на загубата, но просто депресията е друго нещо.
Едва ли бившата е точно жената на живота му, все пак са се разделили.
Трудна ситуация. Аз все пак бих изчакала, да видя как ще се развият при него нещата. Бих му съчувствала и подкрепяла. И просто бих очаквала някакви знаци за промяна към добро. Но все пак не вечно, освен ако това сексуално общуване не ме устройва.

# 48
  • Мнения: X
Мисля, че просто той има по-ниско либидо от твоето. Среща се при много двойки. Лошото е, че ако решиш за момента да направиш компромис, да се омъжиш за него, да имате дете, в един момент неминуемо това ще се превърне в голям и сериозен проблем. Продължението в такива случаи е ясно - ще си намериш любовник. Някои мъже, които не могат често да задоволяват жените си, дори сами им предлагат да си намерят любовник. Това е реалността, светът не е розов. Вие сега сте на вълнА любов, романтика, излизания, но дойде ли същинския семеен живот и детето, тогава нещата придобиват съвсем друг характер. И в тези моменти, вече липсата на секс ще е още по-голяма липса за теб. Отделно, новите отговорности може да се отразят много зле на партньора ти и изобщо да спрете да правите секс. Помисли дали би приела такъв развой на нещата преди да се впуснеш в брак.

# 49
  • Мнения: 25 765
Възможно е е да има друга жена.
И защо тогава ще иска да се жени за мен Sad
Защото си удобна за целта.

# 50
  • Мнения: 29
Възможно е и въпросната друга жена да е омъжена и с деца, така че не му пречи и той да си има жена (в случая ти) и деца и пак да са си заедно.

Обикновено мъжете, които говорят и обещават най-много, са тези, които нищо не правят и само те омайват със сладкодумни приказки. Вместо да си доброто кученце, му докажи, че не си му в кърпа вързана и имаш някакви нормални очаквания от него в тази връзка.
Той директно ти казва, че можеш сама “да се оправяш” дори и да е под форма на майтап. Ти пък му кажи нещо от рода на това, че има доста други мъже, които могат да ти помогнат и да те оправят, щом така се налага Smirk Или още по-директно нещо от типа на “добре, че не сме женени, че с тази липса на секс, трябваше и да се развеждаме”... да се сеща. Ама като гледам как те е оплел, няма да му направи много впечатление и ще очаква, че като ти предложи, ще си затвориш очите.. отново.

# 51
  • София
  • Мнения: 35 143
Жарава няма да разпалиш отново, само в себе си ще тушиш пожари с рев.

Ще жмиш, ще жмиш и някой хубав ден ще се отприщиш.

Говори за своите нужди и потребности, ако откликне - окей. Ако няма диалог и обръща гръб - вече ти решаваш.

# 52
  • Мнения: 31
Не виждам къде е проблемът. Жената е устроена да е с много по-ниско либидо от мъжа, нуждата при нас е минимална, повечето жени биха се радвали на твое място. То не може във всяко отношение всичко да върви перфектно, все с нещо ще трябва да направиш компромис.

# 53
  • София
  • Мнения: 35 143
Ааааахахахахах, ами пусни си кандидатура!

# 54
  • ...на безопасно
  • Мнения: 3 020
Не виждам къде е проблемът. Жената е устроена да е с много по-ниско либидо от мъжа, нуждата при нас е минимална, повечето жени биха се радвали на твое място. То не може във всяко отношение всичко да върви перфектно, все с нещо ще трябва да направиш компромис.
Глупости!
Секс веднъж месечно???
Ако някоя я удовлетворява, вероятно е с болно либидо или фригидна.

# 55
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
anonimkata по-скоро е anonimkoto. Grinning

# 56
  • Мнения: 31
Ми това е истината, какво ми скачате ? Как стигна до извода, че съм мъж не знам. Аз връзка, в която мъжът да иска по-малко не съм имала, много приятелки също са ми споделяли, че сексът не е толкова важен за тях, колкото за мъжете им. Той е на 30 не е първа младост, след 35 ще му падне още либидото.

# 57
  • София
  • Мнения: 35 143
Това, че ти не искаш, не означава, че другите не искат Laughing

# 58
  • Мнения: 1 547
И аз години наред си мислех (или се опитвах да се убедя), че секса не е важен, докато не попаднах на правилният човек, който иска и може и знае как. Респективно секса с него е страхотен и аз го искам сутрин, обед и вечер.

# 59
  • Маниакалното чистене е признак за неудовлетвореност.
  • Мнения: 928
Темата “зави” към тезата “няма невъзможни неща, има неподходящи хора”.

Общи условия

Активация на акаунт