Отговори
# 15
  • Мнения: 422
Айде и аз да не остана по-назад  и да надникна.
Благодаря за новата тема! Само хубави новини  и снимки с влюбените гълъбчета да виждаме!

# 16
  • Мнения: 3 376
Али и Алекс, аз също не получих отговор, затова и Ви попитах.
В такъв случай, искате ли да се обединим трите, аз ще отговарям за вмъкването на субтитрите? Само трябва някой да ми обясни кои са програмите и как се качва в онзи сайт ок....

# 17
  • Мнения: 3 433
Запис в новата тема, да не изтърва нещо интересно.
Лека вечер Simple Smile

# 18
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
В анкетата дадох отговор Не знам 33uu Stuck Out Tongue Winking Eye Клишета има и се набиват на очи, но сякаш не са ме подразнили достатъчно или по-скоро не им обръщам внимание, че ми отиде иначе удоволствието от гледането...  Стори ми се най-познато това с приликата на Еда и жената на принца. Може да не е често срещано, но веднага в съзнанието ми изплува заглавието на един драматичен сериал и в първия момент си казах ”пак ли” Joy
Иначе някои от клишетата успяха да ги разбият Hands Clap Например сърна вместо кокошка под душа или пък вместо разплакана Еда, Балджа си тръгна по риза от дома на Серкан Joy





Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 00:05 от Маргарита Н.

# 19
  • София
  • Мнения: 13 615
Много романтична беше разходката със Сириус по нощите...
Като се загледах, ми прави впечатление, че Ханде с ниски обувки е много тамън на Керем като височина. Защо непрекъснато я качват на токчета.


# 20
  • Мнения: 514
Бързам и аз за новата темичка Blush
Благодаря! Yellow Heart
Всички клишета засега ми допадат Blush

# 21
  • Мнения: 1 882
Бързам да се кюпна и аз тук... Клише... Изплува ми в главата сцените с бившата (Селин) сгодена, но още искаща и ревнуваща свободния си, бивш партньор (Серкан) и бъркаща се в живота му. Flushed

# 22
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Здравейте,
благодаря за новата темичка Диди 🤗

Не видях да е пускано......въпреки, че бързо преминах през постовете, та ако е пускано, прощавайте!
Някакво Керем туитър парти имало. 😂 Керем отговорил на няколко въпроса и на коментар на един пост попаднах.

Какъв е цвета на косата ти?
Той милия не знае!
" Не знам.....Някои казват червена, някои казват кафява, други златисто кафява, трети ягодово русо.....
Забавни коментари има " Мама каза, че е оранжева, какво мислиш?"
Керем: ще добавя оранжево към списъка, благодаря мамо



На този туитт с тази снимка е отговорил:


Тази снимка означава много за мен! Харесва ми и много ви ценя, благодаря и на всеки, който чете това, просто сте невероятни!



Следващия въпрос/отговор на който попаднах е:
Въпрос: "Най-важното нещо в живота е PlayStation или XBox?"
Керем: Чиста и здрава планета с внимателни и социално съзнателни хора ..


Имаше още един, но не го намирам в момента...не съм запозната с анимациите, но на гифче от този откъс беше писал "страхотно, следващата ми роля ще е ЕЛСА"
https://www.youtube.com/watch?v=L0MK7qz13bU

Страхотен Керем!

# 23
  • Мнения: 5 563

Добро утро, прекрасни момичета! 💛
Днес е нашият ден, най - после дойде! Пожелавам ви спокоен и уютен ден, защото довечера новият епизод ще бъде експлозия от емоции! 💛
Чакаме се в киносалона довечера, за да видим ще ходим ли на сватба... или не?

# 24
  • Мнения: 8 922
Добро утро с това хубаво видео
Приятен и хубав ден

# 25
  • Мнения: 10 207
Flowers Hibiscus Добро утро, прекрасни момичета! Flowers Hibiscus

Желая ви един страхотен почивен ден с много настроение и положителни емоции Hug

Gift Heart

# 26
  • Мнения: 2 047
Добро утро




# 27
  • Мнения: 10 207
От Туитър: - първоначална информация
"Героят на Сарп ще се казва Deniz Saraçhan и е приятел на Еда от детството. Той е изпитва чувства към нея, но никога досега не ги е признавал. Но важното е, че Еда го смята само за приятел, който се опитва да и помогне в труден момент."

...., което навежда на мисълта, че сватбата се отлага ....


****
В момента започна да се разпространява това: (Алекс и Али, когато имат време може да му хвърлят едно око, за какво става въпрос)

Последна редакция: сб, 23 яну 2021, 09:13 от mi_si

# 28
  • Мнения: 5 563

Въпрос на деня:
Колко цвята виждате в очите на Керем? 😂

# 29
  • Мнения: 2 047
От продуцентите

Общи условия

Активация на акаунт