Отговори
# 720
  • Мнения: 10 211
Щом продуцентите крият Серкан, младежът с фотоапарата, без пръстена е Керем. Та в задачата се пита какво прави на сета .... ? Stuck Out Tongue Winking Eye
.. на това се казва истински приятел Wink

# 721
  • Мнения: 5 563
Той просто посещава приятелите си, една по--специална приятелка. 🤪

# 722
  • Мнения: 809
   Animal BeetleСтранен  стил на обличане на нашата Еда-все едно  е само по сако и чорапогащник, все пак е края на януари ?!?Един хубав панталон би ѝ стоял чудесно.
Той и да не е хубав пак би и седял чудесно! Joy
Горкото момиче, да вземат да го облекат малко! Всички знаем, че има хубави крака.

А  аз ви казвам, Керем е уморен и си отспива у тях докато другите работят Wink

В предишната тема май, някой беше публикувал епизод или промо на aynen, aynen с превод от melek team. Има ли други преведени епизоди и може ли линк?

# 723
  • Мнения: 3 216
Мислех да не се включвам в лексикона, защото винаги ми е било трудно да номерирам първи, втори, трети... В различните периоди, различни неща са ме впечатлявали. Не знам при вас как е, но на когото и за каквото съм се присмяла, в последствие ме е застигало Stuck Out Tongue Така се получи и с турските сериали, въпреки че като ви чета, направо нищо не съм гледала в сравнение с някои от вас Stuck Out Tongue

Разбира се, както и при много други, началото поставиха Бергюзар и Халит с "1001 нощи". Изгледала съм го поне 4 пъти. Обожавам и "Езел" - абсолютно култов сериал с прекрасните Кенан, Джансу, Ийит, Баръш и покойният Тунджел. И до сега не съм видяла проект с такъв размах на снимките, такава непредвидимост в действието, актьорска игра, текстове - всичко! Много обичах и "Карадайъ" с Бергюзар и Кенан. Галка, помниш ли какви времена бяха, джанджазъм Heart "Съла" с Джансу и Мехмет Акиф също беше адски зарибяващ с цялата мистичност на Мардин. "Фатмагюл" и "Забраненият плод" отново супер за онзи период... По някое време обаче се отчегчих от сериалите и доста години не съм гледала нищо комшийско...

Докато един ден не попаднах случайно на някаква безумна сцена по нашата телевизия как една мацка виси от прозореца на тоалетната, в която са я заключили и супер ефектно се измъква, благодарение на красавеца, който (не)случайно идва да я спаси... гледам и не вярвам на очите си Flushed Предполагам някои вече се досещат от кой сериал е сцената Kissing Face Толкова абсурдно ми се стори всичко, че реших да погледна как е в оригинал и така от клипче на клипче https://www.youtube.com/watch?v=N9PtMOswYfg, изгледах всичките епизоди на "Ранобудната птичка" на един дъх и открих новата ми супер любимка - Демет Йоздемир Heart Eyes

По време на карантината изгледах всички проекти, в които е участвала (от фантастичния "Ще ти поверя тайна" с Екин Коч, в който всички бяха главни герои, през "Курт Сейт и Шура" с Къванч, Фара Зейнеп, Зарин, Елчин, Фахрие, Мелиса и т.н. цяло съзвездие, "С аромат на ягоди" с Юсуф и Екин Мерт, No. 309 с Фуркан, Сумру, Ирем и компания, двата филама - "С кого танцуваш" с Ураз и Биннур и "Изпълни си обещанието", вече споменатата "Птичка" с Джан и стигнем до ДЕК с гигантския Ибо). Ами, много е голяма и още има на къде да расте Hands Clap

Багодарение на Демет и клюките около нея реших да загледам "Почукай на вратата ми" Stuck Out Tongue Winking Eye и така открих Ханде и Керем. От епизод 1 до сега съм все тук в темата, така че нещо ново няма да мога да измисля. Многократно съм се изказвала за прекрасната им игра и невероятната химия, която вече повече от половин година ни държат в еуфория. Искрено се надявам да се съхранят и да продължават в същия дух - напред и нагоре Rocket

# 724
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Но Серкан никога не е бил влюбен в Селин, защо пък да е точно сега? People Eyes- е един от въпросите над които размишляват феновете в Туитър. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 725
  • София
  • Мнения: 5 740
mi_si, ще те черпя, ако информацията на арабите е, както казваш. 🤘🏼 От няколко дни се моля на бога на програмите Войниците да са в неделя на мястото на Кефарет. Сори за феновете на този сериал, но много слабо се представя.

# 726
  • Мнения: 1 325
Ако на Серкан му върнат фабричните настройки, задължително и на Еда трябва да включат "омразата" към г-н Болат...

Последна редакция: пн, 25 яну 2021, 23:37 от Gugutka52

# 727
  • Кърджали
  • Мнения: 10 267
Ох, понеже сега гледм, за да преведа...
Замислих се нещо. Ако Серкан има амнезия, едно нешо ще мк липсва много. Как я провокира и как се радва на реакциите ѝ (сещате се, на онзи мовитационен капм когато спориха далк Еда ще се качи при него в джипа, и срга как я гледаше усмихнато усмихнато когато я видя в хотела.



Скрит текст:
Ергенското парти започва

Ердем :Ай, колко хубаво стана, че дойдохме, г-н Серкан. Все трябва да го правим това. Вие защо сте така набурсучени?
Енгин: Умът ми е в Истанбул
Ферит: Почивка без да сме се помирили с момчетата няма никакво удоволствие
Серкан :Казах ти, Енгин, пе няма никакъв смисъл да идваме тук. К то след като всипко е така объркано.
Енгин : Де да знам бе, братле
Еда:Момичета, много ме е срам в момента
Пъръл : И трябва да се срамуваме
Мело:Няма за какво да ни е срам.
Еда: Как да няма?Зарадк вас дойдохме. Ти оредложи.
Мело: Аз дори и не исках да идваме тук.
Фифи:Аз пък стоя зад решението си. Разбира се, че ще дойдем
Мело:Млъкнете
Еда: Слушайте, какво говорят?
Енгин: Само ако и момичетата да бяха тук.
Ферит:Да бяха.
Ердем : Да бяха
Серкан: Тк за кого искаш да е тук, Ердем.
Ердем :За Семиха ханъм говоря. За кого можв, за Фифи естествено, г-н Серкан. Но моето може да дтане само в съня ми..
Енгин :Не, братле, ще се обадя на Пъръл, и то с камера.
Ферит :Аз ще се обадя на Джерен
Енгин; Не бива така.
Серкан: Да чуя Еда
Момипетата в един глас не вдигай, затвори, изключи телефона
Серкан :Не, отново ми затвори.
Енгин :И Пъръл не вдига
Ферит: И тя не отговаря Какво ше правим така, братле...
Ердем: Добре, момчета... Какво щяхте да правите без мен? Звъня на Фифи, тя веднага ще ми вдигне, със сигурност  
Еда:Фифи ли
Мело:Няма да отговаряш
Фифи:За какво пък ми звъни
Еда: Фифи, недей. Фифи,... Не фо пипай, не вдигай... Фифи, не го пипай

Енгин :Това пък какво е
Ферит : Вай бе
Енгин : ааа
Ердем :Г-н Енгин
Енгин :Ердем
Ердем :Къде сте
Енгин :Ти на кого звъниш, Ердем?
Ердем :На Фифи звъня. Какво търси телефона на Фифи у Вас
Енгин :От къде да знам.
Ердем :Фифи?
Енгин: Любовче?
Ферит: Джерен?
Серкан :Еда?
Еда: Серкан!
Мело:Зетко!
Еда:Не можа да го удариш в главата, нали
Фифи:Телефона излетя натам. Да не съм се целила.
Еда:Дойдохме на почивка. На почивка. Добре, аз ще мина напред. Добре, добре. Здравейте
Мело: Хайй.
Фифи: Телефона ми... Да си го взема
Енгин :Милата ми съпруга, каква хубава изненада. Честно, от сутринта си мисля за това, за теб. Само з теб си мислех днес, цял ден. От сутринта
Пъръл: Това че сме дошли тук, не означава, че сме се сдобрили.
Ферит :Ама щом сте дошли тук, изглежда чесме се сдобрили, нали..Така си мисля аз.
Джерен : Не, няма такова нещо, Ферит.Как ти хрумна?Мяма такова нещо.
Еда:Ние дойдохме на чист въздух. Като ви няма, решихме да си нправим една почивка по женски.
Серкан: В Сапанджа?
Еда: Аз бях предложила Улуда, Мело каза да е Сапанджа.
Мело: Аз ли? Аз? Аз казах? Ами Сапанджа е близо, да идем така през деня, да се позабавляваме предложих. АЗ.
Ердем: ама какво чисто сърце имам, виждате ли?Казах си, ах и Фифи да можеше да е тук,
казах си го, казах, и стана.
Фифи: Ако знаех че ще си тук, Ердем, повярвай ми нямаше да мръдна от вкъщи
Ердем :За мен няма знапение, и вкъщи може да си стооим заедно, ако искаш.
Еда: Как да е, да не разваляне забавлението на мъжете. Изчезвам.
Пъръл :Имаз тръгвам, малко ще се поразходя.
Джерен :И аз идвам.
Ферит :Не, недей така, ама.. Преувеличавате, няма смисъл...
Мело:Ама тия тръгнаха.
Фифи: Ставай
Мело:Ама първо да бяхме хапнали. От път идваме.
Фифи: Мело , тръгвай
Мело:Добре, и ние да ходим тогава.
Енгин :Ферит, какво ще правим не знам, но трябва да се помирим с момичета. Аз не издържам вече да сме скарани. Ще трябва да намерим напин, да ни простят.
Ферит :Да излезем да подишаме въздух. Изгубих апетит.

# 728
  • Мнения: 865
Изчетох всички лични класации. И се притесних. Боже, аз толкова ли отдавна гледам, че филми, които са ме държали будна цяла нощ, не са споменати. И си казах: Ама, разбира се, тук има толкова млади момичета, откъде да ги знаят?! И сега прочетох текста на super_katia . Да, и при мен всичко започна с "1001 нощи": Епизодът, в който разбира защо е била с него в една черна нощ  за 150 хиляди долара, завинаги остава в мен. След това "Перла" с Къванч, "Гордата Аси" с Туба и Мурат. Всъщност всички филми на Мурат и Туба съм ги гледала и гледам. Обожавам "Истанбулска приказка". После идват голяма част от тези, за които е писала Катето. И други...Но признавам, турската киноиндустрия дойде при мен с Шехерезада и Аси...Трябваха ми почти 8 години за да реша, че мога да пиша тук, във форума...Иначе няма друг сайт, който да се "радва" на моята нестихваща любов вече 12 години.
Ханде и Керем. Да, също започнах след 5 серия заради връзката с Ибрахим и Демет.

Мислех да не се включвам в лексикона, защото винаги ми е било трудно да номерирам първи, втори, трети... В различните периоди, различни неща са ме впечатлявали. Не знам при вас как е, но на когото и за каквото съм се присмяла, в последствие ме е застигало Stuck Out Tongue Така се получи и с турските сериали, въпреки че като ви чета, направо нищо не съм гледала в сравнение с някои от вас Stuck Out Tongue

Разбира се, както и при много други, началото поставиха Бергюзар и Халит с "1001 нощи". Изгледала съм го поне 4 пъти. Обожавам и "Езел" - абсолютно култов сериал с прекрасните Кенан, Джансу, Ийит, Баръш и покойният Тунджел. И до сега не съм видяла проект с такъв размах на снимките, такава непредвидимост в действието, актьорска игра, текстове - всичко! Много обичах и "Карадайъ" с Бергюзар и Кенан. Галка, помниш ли какви времена бяха, джанджазъм Heart "Съла" с Джансу и Мехмет Акиф също беше адски зарибяващ с цялата мистичност на Мардин. "Фатмагюл" и "Забраненият плод" отново супер за онзи период... По някое време обаче се отчегчих от сериалите и доста години не съм гледала нищо комшийско...

Докато един ден не попаднах случайно на някаква безумна сцена по нашата телевизия как една мацка виси от прозореца на тоалетната, в която са я заключили и супер ефектно се измъква, благодарение на красавеца, който (не)случайно идва да я спаси... гледам и не вярвам на очите си Flushed Предполагам някои вече се досещат от кой сериал е сцената Kissing Face Толкова абсурдно ми се стори всичко, че реших да погледна как е в оригинал и така от клипче на клипче https://www.youtube.com/watch?v=N9PtMOswYfg, изгледах всичките епизоди на "Ранобудната птичка" на един дъх и открих новата ми супер любимка - Демет Йоздемир Heart Eyes

По време на карантината изгледах всички проекти, в които е участвала (от фантастичния "Ще ти поверя тайна" с Екин Коч, в който всички бяха главни герои, през "Курт Сейт и Шура" с Къванч, Фара Зейнеп, Зарин, Елчин, Фахрие, Мелиса и т.н. цяло съзвездие, "С аромат на ягоди" с Юсуф и Екин Мерт, No. 309 с Фуркан, Сумру, Ирем и компания, двата филама - "С кого танцуваш" с Ураз и Биннур и "Изпълни си обещанието", вече споменатата "Птичка" с Джан и стигнем до ДЕК с гигантския Ибо). Ами, много е голяма и още има на къде да расте Hands Clap

Багодарение на Демет и клюките около нея реших да загледам "Почукай на вратата ми" Stuck Out Tongue Winking Eye и така открих Ханде и Керем. От епизод 1 до сега съм все тук в темата, така че нещо ново няма да мога да измисля. Многократно съм се изказвала за прекрасната им игра и невероятната химия, която вече повече от половин година ни държат в еуфория. Искрено се надявам да се съхранят и да продължават в същия дух - напред и нагоре Rocket

# 729
  • София
  • Мнения: 5 740
А не! Не ми се гледат пак котка и мишка, моля, моля!!! 🤯🤯 Защо да й включват омразата?? Нека поне един от тях си е наред, лютван! 😅 Пък и малко разменени роли да има. До съвсем скоро гледахме Серкан, правещ всичко за Еда, а тя гордо, гордо му бягаше по тъча. Сега нека е малко обратното - Серкан не я помни, държи се роботски, а тя... умира от любов по него. ❤
Ако на Серкан му върнат фабричните настройки, задължително и на Еда трябва да включат "омразата" към г-н Болат...

# 730
  • Мнения: 339
Нашият красавец има стори ❤❤❤🔥🔥
Неиздържа...

# 731
  • София
  • Мнения: 5 740
И е харесал новите снимки на Хандемий. 😏

# 732
# 733
  • Пришълец
  • Мнения: 9 301
Същото се отнася и за мен, Кате - в различни периоди са ме впечатлявали различни неща.

Мари, Sweat Smile аз отдавна гледам турски сериали, поне по 1-2 годишно и по-стари заглавия като 1001 нощ, Листопад, ЗП, Перла, Аси са ми познати... тогава все още бях ученичка. Леле, доста време мина Joy
А, да. Исках да попитам, какво общо имат едните с другите:
Цитат
Ханде и Керем. Да, също започнах след 5 серия заради връзката с Ибрахим и Демет.

Общи условия

Активация на акаунт