Тазгодишният есенен празник - кой ще дойде?

  • 7 730
  • 201
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 877
разбира се, ще се радвам да видя Йоан!
Ива, забелязала съм, че добре се приемат неща като термос чай/кафе и торбичка с плодове (ако е кошница, още по-добре!)

Ако ще го правим с хвърчила, ще трябва да си носим такива или да си купим някъде от парка.

# 16
  • Мнения: 1 895
Зимата се включихме в едно правене на снежни човеци  - не беше страшно Laughing Ако не изникне нещо спешно бихме се включили за неделя следобяд Laughing

# 17
  • Мнения: 1 492
И аз съм За. Страхотна идея. Мисля, че и ние ще си носим хвърчило.
Може да си вземем и клечки за зъби за човечета от кестени

# 18
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Получих персонална покана за тази тема/среща Blush
С удоволствие бих дошла, ако мога. Надали ще нося хранителни припаси, но пък винаги може да се вземе нещо на място, както и страшно ще се радвам да се видим с вас Simple Smile

# 19
  • sofia
  • Мнения: 1 606
И аз ще съм на линия. Laughing

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
...в събота обаче не мога - имаме активности в Пловдив - ЛЛЛ среща.
Но и за другата седмица ако стане - пак съм навита (друг въпрос дали ще успея).

# 21
  • София
  • Мнения: 4 025
Ако може и ние с Михаела да се присъединим би било чудесно.И двете сме доста срамежливи обаче Embarassed

# 22
  • Мнения: 5 877
Значи, ако вали, автоматично остава за другата седмица. Пък нищо не ни пречи и два пъти да го направим Simple Smile
Ще има нужда някой да ми помогне с организацията, за да има повече игри. Да речем две-три майки да помагаме за плашилото, някой да показва на децата как да си правят огърлици от листа, някой да раздава чай... да отпочне рисуването с тебешири..

# 23
  • Мнения: 3 164
къде ще е срещата?? има ли определен час??

# 24
  • В офиса
  • Мнения: 4 019
Яни, на 30.09 е. Двайсетина години без един ден след теб.  Heart Eyes

Анде, не ме дразни. Че и ще подкупва, ааамаха. Повече отказвам да чета в темата, ще се самоизям. Ще я отворя чак другия понеделник, да разбера, че сте изкарали страхотно и да видя дали няма поправителен другата седмица.

Off: Бу, за ЛЛЛ срещата нещо като бюлетин с извадка на това, което ще се говори, издавате ли? Темата ви този път много ме интересува. И въпросът с членството ме интересува, ама това на друго място ще го бистрим.

# 25
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
...да отпочне рисуването с тебешири..

Щерка ми и Димана (на Кифлата - ако дойдат) ще се отзоват с голяма радост и нетърпение  Grinning

# 26
  • Мнения: 5 877
засега я мислим за неделя ранния следобяд

# 27
  • Мнения: 22 944
засега я мислим за неделя ранния следобяд
Неделя можем.Чакам потвърждение

# 28
  • Мнения: 698
И за нас неделя е най-добрият вариант.  Peace

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Off: Бу, за ЛЛЛ срещата нещо като бюлетин с извадка на това, което ще се говори, издавате ли? Темата ви този път много ме интересува. И въпросът с членството ме интересува, ама това на друго място ще го бистрим.

Tинкърбел, не. Няма резюме на срещата. Но на всяка една среща - независимо от темата - могат в подходящо време да се зададат въпроси, независимо дали са свързани с темата или не.
Но винаги можеш да разбереш какво се е говорило - една тема в Кърмене-то следварително и готово Simple Smile Ще го бистрим он-лайн, ако не можеш да дойдеш.

Общи условия

Активация на акаунт