Обсъждане на имотни обяви-20

  • 36 420
  • 779
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 41 507
И обявата не била била налична...

# 751
  • Мнения: X
.

Последна редакция: чт, 11 мар 2021, 12:10 от Анонимен

# 752
  • Мнения: 19 525
Вие самата пишете тъкмо във форум. Затова го и обсъждаме. За мен квартал Витоша не става. Къде е най-близката спирка на ГТ?

# 753
  • Мнения: X
.

Последна редакция: чт, 11 мар 2021, 12:11 от Анонимен

# 754
  • Мнения: 2 853
А какво да му обсъждаме? Обявата я няма, цената не се знае, аз само разбрах че има жаби, които крякат в близост. Grinning сигурно вдигат цената със 100 евро.

# 755
  • Мнения: X
.

Последна редакция: чт, 11 мар 2021, 12:20 от Анонимен

# 756
  • Мнения: 6 173
Ми да, и аз се засилих да гледам и ... бум в стена. Откъде крякат тия жаби? Тихо и до детската градина ми е оксиморон някакъв.

# 757
  • Мнения: 539
Ето този 3 стаен  си заслужава като цена и много скоро ще го купят

https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c161529347621075

# 758
  • София
  • Мнения: 4 668
Не мисля. Нито е близо до НСА, нито материалите са най-качествените, нито ще има спирка на метро, нито ще има скоро акт 15, а за 16 и с чакане може да не стане. А и има мистериозно петно в средата на тавана в хола.
Неслучайно цената е такава.

# 759
  • Мнения: 539
Не мисля. Нито е близо до НСА, нито материалите са най-качествените, нито ще има спирка на метро, нито ще има скоро акт 15, а за 16 и с чакане може да не стане. А и има мистериозно петно в средата на тавана в хола.
Неслучайно цената е такава.

Може би си прав, цената е доста ниска за акт 14, няма как да се разбере ако не се провери
Някой може ли да каже защо след акт 16 при мен все още нямаме партиди за ток 3-ти месец и сблъсквал ли се е някой с подобно нещо?

# 760
  • Мнения: 288
Имота за изриване си е супер, защото може да се преговаря цената, а и после ще си е всичко по твой вкус. До нас бяха пуснали обява за подобен. Стоя доста месеци. Накрая го изринаха, смениха дограмата с някаква смотана, вдигнаха цената с 10 000 евро и го продадоха. Еми едно изриване на боклуците и тази дограма не струват толкова. Нашия го взехме също в окаяно състояние и се шегуваме с познатите, че само аз съм можела да видя потенциала. Оправихме го за 6 месеца вкл. нова ел. инсталация, ВиК и т.н.

# 761
  • Мнения: 1 280
Някой може ли да каже защо след акт 16 при мен все още нямаме партиди за ток 3-ти месец и сблъсквал ли се е някой с подобно нещо?
Защото за акт 16 от общината трябва само договор с ЧЕЗ,не е задължително договорът да е изпълнен. По договор мисля имат 6 месеца да пуснат тока от ЧЕЗ (срокът по документи трябва да се провери), но реално може и повече време да отнеме.

# 762
  • Мнения: 41 507
Не мисля. Нито е близо до НСА, нито материалите са най-качествените, нито ще има спирка на метро, нито ще има скоро акт 15, а за 16 и с чакане може да не стане. А и има мистериозно петно в средата на тавана в хола.
Неслучайно цената е такава.

Може би си прав, цената е доста ниска за акт 14, няма как да се разбере ако не се провери
Някой може ли да каже защо след акт 16 при мен все още нямаме партиди за ток 3-ти месец и сблъсквал ли се е някой с подобно нещо?

И тухли "форати". Сигурно и другите материали са долнокачествени.

# 763
  • Мнения: 539
Някой може ли да каже защо след акт 16 при мен все още нямаме партиди за ток 3-ти месец и сблъсквал ли се е някой с подобно нещо?
Защото за акт 16 от общината трябва само договор с ЧЕЗ,не е задължително договорът да е изпълнен. По договор мисля имат 6 месеца да пуснат тока от ЧЕЗ (срокът по документи трябва да се провери), но реално може и повече време да отнеме.

Благодаря за инфото, не знаех че са толкова тромави работите

# 764
  • Мнения: 3 309
Вчера звънях по една обява, на снимките се виждаха радиатори, но в описанието пишеше, че няма ТЕЦ, отопление на ток, но няма климатици
След като се обадих, се оказа, че има радиатори за красота, понеже когато са издали апартаментите, инвеститора се е отказал да включи ТЕЦ-а, понеже било много скъпо.
Сега реално няма никакво отопление, с духалки карали, много яко. Чак се чудя как има такива хора, поне някакви конвектори да сложат, явно климатиците са им скъпи..

Общи условия

Активация на акаунт