Обсъждане на имотни обяви-20

  • 36 490
  • 779
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 937
Нали обсъждаме имотни обяви, та да си кажа Laughing

Вижте терасата на мезонета в Малинова долина в какво състояние е - това говори много за качеството на строителството на сграда с А 16 от 2017 г.

Жилището в Студентски град - терасата с тези водосточни тръби, дело на инженерен гений, и отдушници, е направо сюрреалистична.

Ман Ли - все си мислех, че кухненски бокс в коридора слагат в преустроени панелки и маломерни стари тухли, но явно съм сбъркала. Боксът е до вратите на спалнята и банята, а самият кухньохол я има, я няма 15-16 квадрата. При това е преходен към едната спалня.

Модерно предградие е ясно - локацията е минусът.

Ако трябва да съм честна, най-много като жилище ми хареса апартаментът в Горубляне, ако не се отваряха прозорците над решетките с вентилацията на мазетата (вероятно).

# 691
  • София
  • Мнения: 4 668
Няма ли кой да ги прозвъни тия обяви. Главата си режа, 70-90% са фалшиви.
Апартаментът в Ст Град го гледам на обяви от 2 г насам. Няма как да не е продаден, акт 16 и довършен за 600Е/кв. В средата на квартала, Иширков.

# 692
  • Мнения: 9 937
Няма значение дали са реални или вече продадени - повечето са със значителни недостатъци.

# 693
  • Мнения: 2 892
Аз звъннах на първия в модерното и обявата е актуална и реална. Качеството е изключително добро за такива пари, разпределение и изложение също са мн добри. Минус е квартала и етажа който е над партер, но пък самия блок е ограден с ограда и има контрол на достъпа. Не разбрах точно но има и др апартаменти на по висок етаж, веротно малко по-скъпи. Метрото му е на 750м.
Другите не съм ги звънял, просто за този ми стана интересно.

# 694
  • Мнения: 9 937
Апартаментът в Модерно предградие въобще не го разглеждах, заради локацията. Сигурно и затова още не е продаден.

# 695
  • Мнения: 539
Има много фалшиви обяви, много агенции го правят, една голяма няма да и правя реклама го правят този номер, пускат изгодна обява като цена и локация за да те зарибят, отиваш им в офиса и се оказва че е съвсем друго, после се започва да те обработват, какво да ти предложим, какво си търсиш, дай си имейл да ти пращаме и т.н, губят ти времето и те разкарват

# 696
  • Мнения: 4 101
В Модерно предградие знам, че го строи младо момче-инженер, познат на моя бивша колежка (дано не бъркам сградите). Та от нея знам, че строи наистина с качествени материали. До колкото помня, земята е негова. Метрото е близо, но локацията наистина е голям минус. Но пък и за всеки трябва да има място под слънцето. Не всички можем да си позволим апартамент в центъра.

# 697
  • Мнения: 9 946
750 метра не са чак толкова близо. До 5 Мин пеша е близо, това е повече от 5.

# 698
  • Мнения: 376

Този имот има огромен проблем с хидроизолацията. Трябва да се изрине цялата тераса (плочки и замаска), да се положи нова хидроизолация, замаска, плочки... Плюс шпакловка и боядисване вътре, защото проблемните зони направо се ронят. Това са солидно количество пари за тези кв.м. Не искам да мисля какво е състоянието на имота отдолу, да не говорим, че със сигурност и покривът е правен от същия "майстор"...
Изключително са странни и улуците от покрива...калпаво е.
За това е на тези пари, Бог знае какви изненади крие още.

# 699
  • София
  • Мнения: 762
В рубриката "Куриози" - eто този шедьовър на брокерската изящна словесност. Снимки няма, обаче какъв преразказ по картинка!
https://www.imot.bg/pcgi/imot.cgi?act=5&adv=1c161480195913587

Скрит текст:



# 700
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 855
На кой му трябват снимки при такова цветущо описание! Направо си посегнах към портофейла, добре че го държа в другата стая! Sweat Smile

# 701
  • Мнения: 6 187
В рубриката "Куриози" - eто този шедьовър на брокерската изящна словесност.
JoyJoy
Вече има снимки, езък за изяществото.
хипстърска фурна? ... това пък какво е

# 702
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 855
хипстърска фурна? ... това пък какво е
Пекат хипстъри Satisfied

# 703
  • Мнения: 4 101
Каква е тази кухня като хралупа? Пълен ужас.

# 704
  • Мнения: 120
Обява на същата брокерска агенция: https://m.imot.bg/details/1b161433635359356
Явно си имат копирайтър 😀
Приятели ходиха на оглед - реалността се оказа далеч от описаната романтика - и стаите, без да са разтеглени на снимки, и вехтия неподдържан вход и общи части, и някои незаснети части от апартамента... Но пък обявата те вдъхновява да развържеш кесията 😀 Хубаво е обаче, че е посочен номера на блока, би било добре по-често да има подобни указания.

Последна редакция: чт, 04 мар 2021, 00:26 от Pusheen90

Общи условия

Активация на акаунт