The Ordinarу + DECIEM (Тема № 7)

  • 50 834
  • 758
  •   1
Отговори
# 540
  • София
  • Мнения: 4 709
Информацията е дадена от работещо там момиче все пак....!

# 541
  • Мнения: 2 601
Все пак това момиче може да раэнася слухове или да се е эаблудило. Това са сериоэни обвинения, които лепи на веригата все пак. Дъглас е една от малкото парфюмерии, които в днешно време предлагат неотворени парфюми с оригиналната им опаковка, т.е. не само целофан, но и с печатчето отгоре. Не энам точно как се нарича. Точно от там никога не съм имала фалшив парфюм. Особено пък купен от фиэически магаэин. Нонможе и да греша и в града, в който живеете, да има пропуск в конкретния магаэин.

Важно ми е да го кажа, понеже това е парфюмерия, която уважавам. По-скоро никога не бих си вэела нещо от нотино. Grin

# 542
  • Мнения: 441
Може и да е единичен случай (става въпрос за Дъглас, който е във Варна). Но с обслужването нещата са много надолу във всяко едно отношение. Много се радвам, че не послушах консултантката за цвят на Диор Форевър…
И да не е спам, много съм доволна от почистващото олио на ТО.Blush

# 543
  • Мнения: 6 685
Обслужването е отвратително, факт.
Те и самите консултантки са потресаващи - кифладжийки, напомпани усти, китосани лица... Една беше твърдо убедена, че трябва да слагам кофеина на ТО на цяло лице “за блясък”. А всички знаем кофеинът къде и за какво се ползва.

Не съм им попадала на обяви ама явно със средно образование наемат. Големите разбирачки.

# 544
  • София
  • Мнения: 6 726
Само парфюмите в Дъглас не са оригинални. Имам информацията от работещо там момиче.
Относно ХК, аз използвам на Revox 5%, засега съм доволна.
Някой ползвал ли е на ТО базата за лице(тази със силикон)? Blush

Няма такова нещо. Оригинални са си. Има си кодове на парфюмите и могат да се проверят.
Колкото да се консултираш с тях какво да си сложиш на лицето мнението ми е твърдо НЕ!

# 545
  • София
  • Мнения: 4 709
Може ли от тях да се слага и през ноща?

# 546
  • Мнения: 22 834
Може ли от тях да се слага и през ноща?

Може

# 547
  • Мнения: 416
20% отстъпка на всички продукти The ordinary в Дъглас с Beauty Card.

# 548
  • София
  • Мнения: 5 193
В този ред на мисли някой ползвал ли е Squalane cleanser на Revox? Че този ма ТО го няма от известно време 😑

# 549
  • Мнения: 2 644
Ако може някой да каже колко пъти в седмицата да ползвам прахообразния Вит С (Л- аскорбик асид)?

# 550
  • Мнения: 2 435
Ако може някой да каже колко пъти в седмицата да ползвам прахообразния Вит С (Л- аскорбик асид)?
Зависи колко пъти ще ти понася. Laughing
Всъщност зависи в каква концентрация ще го забъркваш. Няма ограничения- стига кожата ти да не се възпротиви.

# 551
  • Мнения: 2 644
Ами започнах да го ползвам през ден. Забърквам 1 мерителна лъжица в малко флуид или малко крем за лице в шепата. И двете са на водна основа. Нали не е противопоказно да се забърква с продукти на водна основа? да не си загуби качеството нещо?
Има ли сред вас ползвали продукта? да разясни Simple Smile

Хора, много кофти цапа възглавницата в жълто.  Дано се изпере

# 552
  • Мнения: 5 091
И това цапа, но бензоил пероскида пък направо гори. Калъфките и чаршафите ми станах на нищо, мина доста време докато разбера, че е от него. Все едно с белина са изгорени.

# 553
  • Мнения: 71
Здравейте, от 3м ползвам продукти на ТО. Преди това слагах един крем и това ми беше. На 43г с непроблемна , сравнително чиста кожа. Но имам вече бръчици и една дълбока между веждите, която ме побърква и някои петънца.Досега съм  ползвала хиалуронова, витС 2% , арбутин и матриксил. Снощи за 1ви път ретиноид 2%емулсия, без проблем. Тази вечер мога ли пак да нанеса? Четох , че няма проблем да го комбинирам с матриксил.

# 554
  • Мнения: 558
Здравейте, от 3м ползвам продукти на ТО. Преди това слагах един крем и това ми беше. На 43г с непроблемна , сравнително чиста кожа. Но имам вече бръчици и една дълбока между веждите, която ме побърква и някои петънца.Досега съм  ползвала хиалуронова, витС 2% , арбутин и матриксил. Снощи за 1ви път ретиноид 2%емулсия, без проблем. Тази вечер мога ли пак да нанеса? Четох , че няма проблем да го комбинирам с матриксил.
Ретиноидите са подходящи за въвеждане, леки и нежни формули, щом нямаш реакция, пробвай и тази вечер. Наблюдавай се. Аз също от началото го почнах всяка вечер и нямах проблеми. Може да се комбинита с матриксил. Но аз лично предпочитам с хидратация, защото изсушават кожата с времето.

Общи условия

Активация на акаунт